Jump to content
Dogomania

irysek

Members
  • Posts

    6612
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by irysek

  1. ja na watku jestem nowa, trafilam z bazarku tutaj. wg mnie radomsko jest za drogie, jesli pies juz doszedl do siebie, warto go przeniesc w inne tansze miejsce. czy dowiem sie w koncu czy mariamc ma schronisko czy hotel? bo lu gosiak pisala cos o powrocie psa do schronu. a chyba mariamc schroniska nie ma. no i kolejna nowsc, kto to jest danusia? a chetnych do deklaracji masz ireno na pierwszej stronie wytluszczonych.
  2. Bonus niedawno tez zostal umieszczony w radomsku, po to, zeby go podkurowali panowie, a potem powedruje gdzie indziej. ile kosztowac bedzie miesieczny pobyt albercika u marii? gosiaku, ale mariamc nie ma chyba schroniska? czy albert idzie do marii do schronu?
  3. no wlasnie, kiedy rudka do ciebie trafi? wiadomo juz cos? kontaktowales sie z erką w sprawie wizyty przedaopcyjnej?
  4. czyli jest zabierany stamtad gdzie jest, a jedzie do marii mc? czyli deklaracje juz nie sa potrzebne...
  5. moja droga trzeba je napisac (tekst + zdjecie/a) i zamiescic gdzie sie da. na gumtree wiem, ze daja zwierzaki, allegro, we wroclawskiej gazecie wyborczej, metro, echo.
  6. jesli dobrze zrozumialam slowo ostracyzm, znalazl sie poza boksem na lancuchu przy budzie gdyz inne psy go pogryzly. podziekowania sie naleza maksowi jak i zuzi (za to, ze to deklaracja, a nie wplata jednorazowa).
  7. ja prosze o info na pw ile mam do przelania.
  8. zeby to sie nie skonczylo tak, ze pan ja zobaczy i odejdzie, a agnieszka juz sie do tego czasu rozmysli. bo cos tak czuje. ten pan nie moze wczesniej sie wybrac, tylko na ostatnia chwile? potem nie bedzie jak jej przewiezc bo sobota niedziela, w pon do pracy i tak wszystko sie przeciagnie.
  9. niemozliwe, bo narazie nikt mi w ogloszeniach nie chce pomoc :( moniska, ja nie popieram puszczania kotow luzem na dwor. chyba, ze mieszka sie w lesie gdzie auta jezdza raz na ruski rok. ta koteczka napewno pojdzie do super domu, gdzie bedzie mniala kuwetke i nie beda jej wypuszczac. chyba, ze na balkon pod kontrola, albo na smyczce na ogrod (badz rowniez pod kontrola, zeby nie na smyczy).
  10. no wlasnie to dzwon i zalatwiaj. a kasy przybywa z kazdym dniem. super.
  11. pisalam wczoraj do zuzi i wyjasnila czy wplata jednorazowa czy miesieczna, mozna poprawic na pierwszej stronie ;) czyli z deklaracji jest juz 160zl napisz szajbus na pierwszej ile pieniedzy potrzeba, zeby wszystkim bylo wiadomo jak wejda do nas ile brakuje kasiory.
  12. o prosze deklaracje na psiaka wzrosly o 70zl na miesiac :) hura. czy moze to ktos uaktualnic? z tego hotelu rowniez beda info, bo dogomaniaczki chodza tam do jakies psa, wiec i do tego beda mogly zajrzec. w radomsku nie ma zadnych info. a jaki hotel dogomaniacki masz na mysli, jesli do nich wszystkich kolejki sa takie, ze hej?
  13. ale w radosmku jest drogo! poza tym nie bedzie komu zagladac do psa, a jak tu juz dziewczyny napisaly, na malowniczej bywaja 2 ciotki z dogo i bylyby swieze info regularnie o baranku. bo chyba na tym tez nam zalezy (wtedy latwiej o oglaszanie psa i szukanie mu domu). baranek nie jest w tragicznym stanie, zeby musial trafic do radomska. 600zl, a 450zl to jednak roznica, skad wziac te 150zl roznicy? agata jesli dorzucisz brakujaca kwote to mysle, ze dziewczyny rozwaza radomsko w przypadku baranka ;) hihhi co znaczy zwyczajny hotel, 2-3 spacery dziennie? moj pies ma to samo, jedzenie, spanie na kanapie i 3 spacery dziennie - jest szczesliwy jak malo ktory.
  14. oprocz tych dziewczyn adopcje do niemiec prowadzi negri, kikou, Reskiu21 (sama mieszka w niemczech i bierze na dt psy z naszego schronu, szuka im domow w niemczech), modliszka84 tez chyba cos ma wspolnego z adopcjami zagranicznymi. a moze jakies ciotki zrobia bazarek na staruszka onka albercika? brakuje 280zl, takze jest to do uzbierania.
  15. a my w zeszlym roku specjalnie osiedlismy na 2 dni w sopocie, zeby odwiedzic Hopa. w tym roku takze planujemy taka wizyte urlop 2 tygodnie od 8 sierpnia, moze sprawie sobie neispodzianke i na urodziny do niego zajedziemy (czyli 20 sierpnia). nawioze troche smakowitosci, jak ostatnio i kasiory ;) dla waszych cudakow.
  16. kolejna seria zdjec: Z Milutkiem na kociej kanapce [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/3293/p6240840.jpg[/IMG] Wspólne oglądanie świata [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/8513/p6240837.jpg[/IMG] Drzemka na łóżku [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/4445/p6240823.jpg[/IMG] Z naszą 4 miesięczną przytulińską Malinką [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/1351/p6240802.jpg[/IMG] Lubię possać palucha [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/5914/p6240812.jpg[/IMG][URL="http://img142.imageshack.us/img142/5914/p6240812.jpg"][/URL] a w pierwszym poscie rozliczenie wydatkow, bo przychodow narazie brak.
  17. ano fakt, przeciez czytalam jak byk, ze ta rudzina to mamuska, ale cos jakos mi w mozgu kabelki nie stykaja dzisiaj chyba :) obie pannice sliczne.
  18. no mam nadzieje, ze az tak dlugo u nas nie bedzie. takze sterylka bedzie juz na glowie nowych wlascicieli ;) (ale nam zle zyczysz hehe) sierpien wrzesien bedzie wysyp kociakow, musi to cudo do domku trafic do tego czasu, a najlepiej juz na dniach, jakby dalo rade.
  19. czyli jak, nie ma teraz miejsca, czy hotel czeka na cala kwote? jesli nie ma miejsca, to ktory z kolei jest baranek? wtedy wiadomo ile czasu na uzbieranie kasy bedzie. (a moze tak ktos bazarek by strzelil dla cudaczka ;) ) - zawsze to spory zastrzyk gotowki, nieraz nawet i 100zl. teraz brakuje jeszcze 190zl - dziewczyny do pracy, zeby kolejna lodzka bida wyruszyla po nowe zycie. trzeba tu sciagnac pance z jej znajomymi, co to na watku bonusa stowami sypali...
  20. no to trzymamy kciuki, najlepiej jakby zostal u nas :) rozumialby przynajmniej co do niego mowia hihi a skad wy te domy w niemczech tak wytrzaskujecie? calkiem jak asy z rekawa.
  21. napisz do murki, moze ja gdzies upchnie, a pozniej bedzie sie dalej szukalo jakiegos innego dt. albo moze by juz tam mogla zostac. ja w poznaniu nie mam znajomosci, nie wiem gdzie co i jak ;) bardziej w naszym wojewodztwie.
  22. sliczne te sunie, jak tak na nie patrze, to jakas rasa (w obu przypadkach inna) mi sie po glowie kolacze, ale nie umiem tego sprecyzowac. jasniejsza pewnie co z labkiem ma wspolnego, a jej corcia ni to podhalan, troche kaukaz. ciezko mi dojsc z tym do ladu :) ale obie sliczne dziewczynki.
×
×
  • Create New...