-
Posts
6612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by irysek
-
chodzilo mi o to, ze niby jakies akcje sa planowane, a na watku cisza. mial byc pon cisza, mial byc czw cisza, ale teraz juz sie wszystko powyjasnialo. wpadla fizia napisala co i jak, dodatkowo luka i agata pomagaja. bedzie dobrze, wierze w to, ze kamyczek bedzie niedlugo przekopywal czyjs ogrodek w DT ;)
-
no to super. pisze i pisze, wpisz laro kto ile daje w 1 poscie. bedzie wam latwiej kasy dopilnowac. pomoge bazarkiem :)
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
irysek replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zagladam zagladam, pisalam juz na watku czemu, dzis tobie na pw. ale radunia sie odezwala, podobno dzis wplacila. takze albo jeszcze dzis albo jutro kasa bedzie u ciebie na koncie :) -
aha to jeszcze nie wiadomo do ktorego hotelu ma jechac? wiecie, ze teraz jest kryzyzs z miejscami w hotelach, miejsca trzeba rezerwowac i czekac. moze warto sie tym zajac, zamiast zbierac kase. to sie zdazy zrobic. myslalam, ze juz macie miejsce w hotelu zaklepane.
-
aaa to mnie to nie dotyczy ;) ja swoje pomoglam, teraz czekamy na efekty (jest allegro i innych pare ogloszen)
-
jestem tu z zaproszenia. macie juz jakies pieniadze na nia, do jakiego hotelu idzie? wpiszcie to wszystko w pierwszy post. jak poczytam sobie co i jak to pomysle o pomocy.
-
[quote name='Miśka84']No z tą kasą na ogłoszenie?[/quote] na jakie ogloszenie? do kogo skierowane jest twoje pytanie?
-
wow, no to super :) fajnie, ze allegro tez sie w tym pakiecie zawiera. wiq zafundowalam ci labe jesli chodzi o ogloszenia Lonli ;)
-
Azor został sam, teraz szuka domu! Wrocław/Sobótka
irysek replied to irysek's topic in Już w nowym domu
podrzucic? a jak mialaby wrocic? nie wiem czy bedzie juz o tej na nogach i czy nie ma innych planow :) -
Koszmar Kajtka jeszcze się nie skończył. Zbieramy na nowy DT. Pomóż!!!
irysek replied to irysek's topic in Już w nowym domu
i znowu sie zaczelo. dzieki met za zdjecie kajtka. wyglada na szczesliwego. pieniadze mam nadzieje doszly od ewy gonzales (z mojego konta). -
Azor został sam, teraz szuka domu! Wrocław/Sobótka
irysek replied to irysek's topic in Już w nowym domu
spoko podam moje ;) asia bedzie zdziwiona jak jej oddam za tabletki, no i karmy sie troche kupi i troche na paliwo bedzie :) jestes kochana. asia nie umie powiedziec, ze jest ciezko z kasa, ze ze swoich wyklada. a ja musze z bazarkami zasuwac, zeby sie za paliwo zwrocilo. masakra niesamowita. -
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
irysek replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
a ile hop ma lat? we wrzesniu zaczynamy sie budowac, czyli za 1,5 roku gdzies skonczymy. chlopak o hopie caly czas pamieta i pewnie wtedy bysmy go mogli zabrac do nas :) (teraz nie mamy ogrodu :( ) -
Azor został sam, teraz szuka domu! Wrocław/Sobótka
irysek replied to irysek's topic in Już w nowym domu
a wcale nie takie obojetne, bo na tabletki na inne konto, a na paliwo na inne. tabletki nie mam pojecia. strzelam, ze 16zl dla obu psow :) (z tego co kojarze jak chodzilam moje zwierzeta u weta odrobaczac). -
Koszmar Kajtka jeszcze się nie skończył. Zbieramy na nowy DT. Pomóż!!!
irysek replied to irysek's topic in Już w nowym domu
jak myslicie watek kajtka mozna zamknac? -
cisza tutaj okrutniasta
-
Azor został sam, teraz szuka domu! Wrocław/Sobótka
irysek replied to irysek's topic in Już w nowym domu
te grosze beda na tabletki czy na paliwo? -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
irysek replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='agata51']Na złość iryskowi :eviltong: http://www.dogomania.pl/forum/f937/hotel-u-jamora-propozycja-138231/ Może kiedyś się przyda. Podnoszę deklarację z 10 na 20zł/mies. za mundurem panny sznurem hehe. dacie barana gdzie bedziecie chcialy, mi to zwisa :eviltong: ide gdzie indziej :roll: (zegnam baranku). -
Azor został sam, teraz szuka domu! Wrocław/Sobótka
irysek replied to irysek's topic in Już w nowym domu
demi narazie jest zajeta (nie wiem czym) i nie ma komu pojechac do psiakow. jak tylko znajdzie wolna chwile to sie pojedzie, psy zobaczy - co u nich, odrobaczy, itd. a moze ktos zasponsoruje tabletki na odrobaczenie dla tych 2 biednych psin? bo juz nie wspomne o tym, ze 60km do nich jest (a auta na powietrze nie jezdza). dodatkowo moze ktos zaoferuje DT, albo DS dla suni i psa... (to juz graniczy z cudem!). -
Piękna,oryginalna kudłatka pilnie szuka b.odpowiedzialnego domku/Siedlce
irysek replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
i tutaj takze