Jump to content
Dogomania

irysek

Members
  • Posts

    6612
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by irysek

  1. chodzilo mi o to, ze niby jakies akcje sa planowane, a na watku cisza. mial byc pon cisza, mial byc czw cisza, ale teraz juz sie wszystko powyjasnialo. wpadla fizia napisala co i jak, dodatkowo luka i agata pomagaja. bedzie dobrze, wierze w to, ze kamyczek bedzie niedlugo przekopywal czyjs ogrodek w DT ;)
  2. no to super. pisze i pisze, wpisz laro kto ile daje w 1 poscie. bedzie wam latwiej kasy dopilnowac. pomoge bazarkiem :)
  3. zagladam zagladam, pisalam juz na watku czemu, dzis tobie na pw. ale radunia sie odezwala, podobno dzis wplacila. takze albo jeszcze dzis albo jutro kasa bedzie u ciebie na koncie :)
  4. aha to jeszcze nie wiadomo do ktorego hotelu ma jechac? wiecie, ze teraz jest kryzyzs z miejscami w hotelach, miejsca trzeba rezerwowac i czekac. moze warto sie tym zajac, zamiast zbierac kase. to sie zdazy zrobic. myslalam, ze juz macie miejsce w hotelu zaklepane.
  5. aaa to mnie to nie dotyczy ;) ja swoje pomoglam, teraz czekamy na efekty (jest allegro i innych pare ogloszen)
  6. jestem tu z zaproszenia. macie juz jakies pieniadze na nia, do jakiego hotelu idzie? wpiszcie to wszystko w pierwszy post. jak poczytam sobie co i jak to pomysle o pomocy.
  7. negri mozesz juz usunac albiego z 2006r. jest juz w domu dzieki kochanej marcie :)
  8. [quote name='Miśka84']No z tą kasą na ogłoszenie?[/quote] na jakie ogloszenie? do kogo skierowane jest twoje pytanie?
  9. wow, no to super :) fajnie, ze allegro tez sie w tym pakiecie zawiera. wiq zafundowalam ci labe jesli chodzi o ogloszenia Lonli ;)
  10. podrzucic? a jak mialaby wrocic? nie wiem czy bedzie juz o tej na nogach i czy nie ma innych planow :)
  11. i znowu sie zaczelo. dzieki met za zdjecie kajtka. wyglada na szczesliwego. pieniadze mam nadzieje doszly od ewy gonzales (z mojego konta).
  12. leee, ja tu juz sobie nadzieje robilam :), ze bedzie jedna bide mniej.
  13. spoko podam moje ;) asia bedzie zdziwiona jak jej oddam za tabletki, no i karmy sie troche kupi i troche na paliwo bedzie :) jestes kochana. asia nie umie powiedziec, ze jest ciezko z kasa, ze ze swoich wyklada. a ja musze z bazarkami zasuwac, zeby sie za paliwo zwrocilo. masakra niesamowita.
  14. czyzby jechal do niemiec? a jeszcze niedawno pisalas, ze tego psa z sobotki zabrac nie mozesz, bo masz zapchany dt... tak szybko sie to u ciebie zmienia?
  15. a ile hop ma lat? we wrzesniu zaczynamy sie budowac, czyli za 1,5 roku gdzies skonczymy. chlopak o hopie caly czas pamieta i pewnie wtedy bysmy go mogli zabrac do nas :) (teraz nie mamy ogrodu :( )
  16. a wcale nie takie obojetne, bo na tabletki na inne konto, a na paliwo na inne. tabletki nie mam pojecia. strzelam, ze 16zl dla obu psow :) (z tego co kojarze jak chodzilam moje zwierzeta u weta odrobaczac).
  17. te grosze beda na tabletki czy na paliwo?
  18. [quote name='agata51']Na złość iryskowi :eviltong: http://www.dogomania.pl/forum/f937/hotel-u-jamora-propozycja-138231/ Może kiedyś się przyda. Podnoszę deklarację z 10 na 20zł/mies. za mundurem panny sznurem hehe. dacie barana gdzie bedziecie chcialy, mi to zwisa :eviltong: ide gdzie indziej :roll: (zegnam baranku).
  19. demi narazie jest zajeta (nie wiem czym) i nie ma komu pojechac do psiakow. jak tylko znajdzie wolna chwile to sie pojedzie, psy zobaczy - co u nich, odrobaczy, itd. a moze ktos zasponsoruje tabletki na odrobaczenie dla tych 2 biednych psin? bo juz nie wspomne o tym, ze 60km do nich jest (a auta na powietrze nie jezdza). dodatkowo moze ktos zaoferuje DT, albo DS dla suni i psa... (to juz graniczy z cudem!).
  20. wybacz ocelot, ze cie niepokoilam, ale chcialam, zeby wszystko bylo jasne na pierwszej stronie. a tam wlasnie ktos mial rozterke. czy zalozyciel watku moze poprawic wplate ocelota jako deklaracje?
  21. jesli agata, ktora jest z lodzi bedzie go wyciagac, w takim razie mysle, ze i od niej bedzie mozna kamyka odebrac i ruszyc dalej w trase... trzeba na agate poczekac i zobaczyc co powie.
×
×
  • Create New...