Jump to content
Dogomania

irysek

Members
  • Posts

    6612
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by irysek

  1. [quote name='Niewiasta_21']Zaznaczam wątek, niedługo sie odezwiemy, po naradzie.[/quote] to naradzajcie sie kochane, naradzajcie, bo czas ucieka. kasa pewnie sie znajdzie, ale co dalej z sunia? odczytali tego czipa (jest juz w lecznicy jakis czas) wiadomo do kogo nalezy?
  2. a poza slepkiem i bonusem znane ci sa jakies podobnie ciezkie przypadki? bo moze wtedy to miejsce w brodnicy nadaloby sie dla takiego biedulka. pieniadze pewnie moznaby jakos podzielic z Bonusowymi i dolozyc na nowego, tak zeby bylo dobrze ;) wg mnie moze byc, ze tak jak na watku slepka znalazl sie bonus, tak u bonusa na watku moze poprosic o pomoc jakas nowa bida, bardzo potrzebujaca. co wy o tym dziewczyny myslicie? (a dla pancy jestem pelna podziwu, skad ty bierzesz takich znajomych? jestes super)
  3. a co z tym transportem? potrzebny jest na juz! zna ktos kogos z okolic poznania, kto moglby majkiego przewiezc do polkowic? jest jedna osoba, ale nie z poznania i musialaby zrobic sporo km, a co za tym idzie wzroslyby automatycznie koszty paliwa. jak wyglada sprawa z paliwem? pani jakas kwote chce dolozyc, ale jest mowa o czesci kwoty, nie o calej. czy ktos ma jakies pomysly co z kasa na paliwo na transport?
  4. nie rezygnuj, moze inny psiak z lodzi za sekunde bedzie przez dziewczyny wyciagany :) i wtedy dla niego bedzie jak znalazl (bidusiow niestety nie brakuje w naszych schronach).
  5. to podaj mi tego maila. napisze. tylko czy dzwonilas w tej sprawie do pani wandy? pytalas jej (ja nie zadzwonie, bo sie z nia poklocilam dawno temu i od tamtej pory nie mialam z nia kontaktu...). wiec maila moge napisac i poustalac co trzeba, ale do pani wandy musi zadzwonic kto inny.
  6. szajbus zrozum, ze balagan to nie twoja wina! wina tego, ze pojawila sie opcja umieszczenia psa w super miejscu, wczesniej kolejka w hotelu zaklepana, a tu na watku nie bylo osoby odpowiedzialnej za psa. czego skutkiem bylo dalsze szukanie hotelu przez ciotki na watku (niepotrzebne).
  7. nie masz co dziekowac, po prosu juz nie wytrzymalam, musialam to zebrac do kupy i wytluscic. cel jest jeden - dobro psa! wszystkim nam tu na tym zalezy, wiec oby juz teraz tylko hanka dogadala szczegoly i Bonus w weekend moglby zaczac nowe zycie. (jeju jak sie ciesze)
  8. epe twoj ostatni wpis jest boski. luka napisalabys do tej pani? trzebaby poszukac transportu, bo majkel jest kawalek za poznaniem, a panstwo mieszkaja w polkowicach (czyli w polowie drogi miedz przyborowkiem, a wroclawiem ;) )
  9. [B]Wydatki:[/B] [B]50,25zł[/B] zakup jedzonka dla malizn 28.06.09 (gotowe) [B]44,35[/B] zakup jedzenia 06.07.09 (gotowe) [B]8zł[/B] 1kg serc [B]7zł[/B] 1kg żołądków [B]40zł[/B] 8 saszetek hillsa dla kociat [B]16zł[/B] 800g surowej ryby w kostkach (tesco) [B]8,76zł[/B] zakup jedzenia 18.07.09 (gotowe) [B]18,72zł[/B] zakup jedzenia 28.07.09 (gotowe) [B]2,75 Euro[/B] jedzenie 28.07.09 (monika083) [B]6,5 Euro[/B] jedzenie 29.07.09 (monika083) [B]10,7zł[/B] mokre jedzenie 03.08.09 [B]65,26zł[/B] jedzenie (krakvet) 04.08.09 [B]30,53zł[/B] jedzenie mokre 13.08.09 [B]20,30zł[/B] jedzenie mokre 18.08.09 [B]6,92zł[/B] jedzenie mokre 21.08.09 [B]4,5zł[/B] serca 27.08.09 ------------------------------------------ [B][COLOR=red]331,29zł i 9,25euro (37zł)[/COLOR][/B] [B]Przychody:[/B] bazarek 104zł bazarek 140zł nefesza czapka 15zł -----------------------[B][COLOR=red]259zł[/COLOR] [/B] A oto malucha: [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/8372/p6240795.jpg[/IMG] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/8195/p6240794f.jpg[/IMG] [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/2853/p6240796.jpg[/IMG] [IMG]http://img154.imageshack.us/img154/3140/ght.jpg[/IMG] [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/1315/gsdfg.jpg[/IMG] Odpchlilam ją, odrobaczyłam. Zabrana ze złych warunków. Teraz szuka super domku, szalejąc z resztą naszych kotów (ale jest ich teraz trochę za dużo)... :placz:
  10. nie wiem jak to napisac. pani wandzie moze sie taka opcja nie spodobac, ale pies nadal w papierach jest na mnie. nie chce, zeby to zostalo zle odebrane, bo jak majki tfu tfu mialby wrocic, to pani wanda moze powiedziec, zebym wziela go do siebie jak pies jest na mnie (a weronia regularnie przekazuje co sie tu pisze na watku i na innych). ja tez mam koteczki male na DT, kilka dni byly u jednej pani, teraz sa u mnie, pewnie pobeda z tydzien lub dwa i pojda do nowych domow. krzywda to dla nich nie jest. a jakby mialo sie udac i majki zostalby u panstwa? trzeba ta opcje rozpatrywac w 2 strony. (on i tak tyle razy zmienial miejsce pobytu, ze mozna powiedziec jest przyzwyczajony)
  11. tego to nie wiem :) wiem, ze TZ wyrusza do sanatorium i pani jak bedzie sama w domu bedzie mogla go "wybadac", jego zachowania itd., pan pewnie wie, ze on bedzie w domu pod jego nieobecnosc. trzeba by sie luki spytac, od czego ma zalezec decyzja pana. lae pewnie w duzej mierze od tego jak bedzie sie zachowywal, bo to normalna sprawa.
  12. no to super :) ja juz powoli robie rozliczenie na watku bazarkowym.
  13. no ja wlasnie nie mam zdania. pani w mailu tak madrze napisala, ze az chcialoby sie sprobowac. mieli pieska i umarl, sledzi los majkela od dawna, no sama juz nie wiem... majki to juz setna strona twojego watku - czemuz ty jeszcze nie w domu?
  14. tak mamy na mysli ten sam dom, warto sprobowac wydaje mi sie.
  15. balagan mialam na mysli, e brak osoby, ktora za bonusa odpowiada i podejmuje decyzje. prowadzenie watku idzie ci super. a napisalam, zebys ty go wziela, bo zalozylas watek (taki odruch). jak kiedys zalozylam watek kajtkowi, ktory ugrzazl u met, tez dziewczyny pisaly, zebym pojechala, zobaczyla, zabrala itd. szajbus moze napisz smsem nr hance do tego radomska, zeby juz dzwonila. bo moze byc ze na dogo znowu pojawi sie za pare dni (w pon), a w weekend moze sie znalezc juz w dobrych rekach ;) 20zl za dobe - co to dla nas, kiedy kasa splywa z taka sila jak snieg z lawina hehe (a na paliwo nie ma co zbierac, te 43zl z mojego bazarku niech pojda na ten cel, 40 na paliwo i 3 na hotel) dzis sie konczy to wplaty akurat beda i przeleje ewietonieja na konto.
  16. kika pisala mi pw w innej spr, takze bywa na dogo. napisz do niej erko pw w spr tych zdjec, a na bank sie tym zajmie :)
  17. a to wiesbaden daleko od granicy z niemcami? i na jakiej wysokosci sie przekracza granice? gorlitz czy wyzej?
  18. nie mialam kilka dluugich dni internetu. myslalam, ze jak finanse ruszyly tak z kopyta, to jak wejde po tych paru dniach Bonus bedzie juz dawno w hotelu. ALE DO CHOLERY JASNEJ, bo juz mi nerwy puscily. CZEMU OSOBA DECYDUJACA O PSIE POJAWIA SIE TU RAZ NA RUSKI ROK I NIE SLEDZI WYPOWIEDZI NA WATKU? PROPOZYCJI HOTELOWANIA BYLO JUZ MULTUM, A WY NADAL GDYBACIE. chyba czas wyciagnac psa i zawiezc go w konkretne miejsce. pieniadze sa, czemu ty szajbus nie pojdziesz Po psa, nie wyciagniesz go sama. psa ze schronu moze zabrac kazdy (jest pod opieka fundacji, ale w schronie)! wyciagnij go i trzeba transportu szukac do Radomska. tam cena wysoka, ale opieka fachowa i super karma. warto w psa zainwestowac. (jak panca pisze, kasy bedzie wiecej), z mojego bazarku dojdzie kasa. PIENIEDZMI JAK NARAZIE NIE MA SIE CO PRZEJMOWAC!!! az mnie swiezbi, zeby sie ostrzej wypowiedziec. MIEJSCE U WIOSNY MA MU UCIEC SPRZED NOSA? warto dac psa najpierw do Radomska, a jak nadejdzie pora na to 5 miesjce u wiosny przeniesc go tam. DLA MNIE JEST TO PROSTE JAK DRUT. po co wy nadal wyszukujecie jakis hoteli, u jamniora, nie jamniora, jak wszystko juz jest gotowe i podane na tacy? a na watku maszaberla ma racje, jest bajzel, i to nie z tej ziemii. (mam ochote sama wsiasc w auto, zabrac psa ze schronu i przewiezc go do Radomska!) lu gosiak podaj hance nr telefonu do tego radomska i trzeba dzialac, mozna mu bylo te badania wczesniej zrobic, jak od tego jego wyjazd zalezy. ale po co je robic, jesli w ramosku tez mu je moga zrobic i to pewnie lepiej? (i pewnie zrobia, jak pies do nich trafi!)
  19. jutro bede u asi to zobacze jak hektor smiga po tych lekach, bo az go sobie takiego nie wyobrazam :) ale jesli to prawda to super sie ciesze, bo to psi wrak byl jeszcze pare dni temu, zasluguje na wszystko co naj. z tego co wiem dzis asia nie dala rady go przylapac z nozyczkami (jutro ma egzamin teorie na prawko i musiala dzis zakuwac przed kompem-takze o 17ej trzymac kciuki), jutro bedzie probowac. co do pomocy przy tego typu zabiegach jest ona zbedna! pies nieraz od samej demi ucieka, a co dopiero jakby ktos obcy mial mu smaczki podtykac. nieraz asia musi go sama jedna ganiac po calym garazu, zeby dac mu leki. takze i z tym najlepiej jak sobie sama poradzi. dobrze, ze jest ten dom dla niego, bo zwierzat u demi jest juz max, a ona jest na tyle taktowna, ze slowkiem o tym nie wspomni...
  20. jest domek, pisala o tym luka, ktora go systematycznie oglasza. bardzo dobry dom i madra pani. tylko problem w tym, ze pani wanda jest ostrozna w wydaniu majkela. w ten sposob to on moze u niej latami siedziec. ja majkela ze schronu wyciagnelam i zawiozlam do pani wandy. jestem zdania, ze spokojnie moze trafic do tego domu, ktory sie teraz po niego zglosil. tylko liczy sie czas. a pies zasluguje naprawde na wiecej niz przytulisko. nawet z jego atakami agresji (nieraz juz ludzie na watku pisali, ze mieli podobne psy i jakos sobie radzili, tak wiec jest to mozliwe). nie mam co spuszczac z tonu, bo nic zlego nie napisalam, jedynie prawde.
  21. a wiadomo czemu go tak zaniedbali tej legnicy? i czemu on do nich w ogole trafil, jesli to tacy nieodpowiedzialni ludzie? sprawdzal ktos ten dom, czy wszystko bylo na huraa, bo wszyscy sie cieszyli, ze taki chory a ktos go jednak chce przygarnac?
  22. ale co z tego, ze numer bedzie podany do weroni, jak pies jest u pani wandy, ktora jest jak to napisala luka ostrozna w adopcji majkela??? wkurza mnie to, zeby go wydac to nie, ale, ze nikt na niego nie placi to przeszkadza. a moze tak warto by go do tej pani dac jednak? czemu pies ma sie kisic w schronie do konca zycia?
  23. ok, to sama sie rozejrze za miejscem dla niego. u murki psiaki schodza jak swieze bulki. w ogloszeniach nikt nie musi pisac, ze pies jest w hotelu. po prostu szuka domu i tyle. dzieki mruczka za chec pomocy :) ja bym dorzucila swoje bazarki, moze jeszcze pare osob uda sie namowic i udaloby sie go wyciagnac. bo jak on z budy nie wychodzi, to w schronie nikt go nie wypatrzy. predzej juz z takiego hotelu powedruje do domu. (byl tu jakis DT dla psow we wro, musze sie zebrac w sobie i pogrzebac po watkach)
  24. Bylismy dzis u asi na grilu (dziekujemy, szczegolnie moj chlopak, wiadomo za co ;) ) no i rzucilam na hektora okiem. asia mowi, ze jest starszy niz 4 lata, ze na poczatku jej sie wydawalo, ze tyle ma, ale jednak ma z 8,9. czyli jest to leciwy pan. nozki go bola jak diabli, bo sie na nich chwieje i musi przysiasc. podchodzic nie podchodzilam, wiec nie wiem jak to z koltunami u niego, ale roboty bedzie sporo. asia w pon bedzie dzialac, i dobrze, bo ulzy chlopakowi. wyobrazce sobie dredy i koltuny wychodowane w ciagu 2 lat!!! jak mu sie w tej kwestii ulzy, to i z innymi pojdzie szybciej i chlopak odzyje. jak juz odjezdzalismy, to hektor wyszedl do asi z garazu, pomerdal ogonem, zostal wyglaskany (przez asie, my w aucie siedzielismy juz), popil, pojadl i tyle. pies jest naprawde przekochany, przemily, przecudny, az sie serce kraje, ze tyle sie blakal, ze dopiero teraz ludzie podrapali sie w tylek, zeby mu pomoc. a i tego nie jestem pewna. moze chcieli miec jeden klopot mniej i go asi przywiezli, nie myslac nawet o pomaganiu mu... (taka podla ludzka rasa). no nic, z kazdym dniem jest lepiej. czekam na pon wieczor, jak to hektor bedzie oddredziony :)
×
×
  • Create New...