-
Posts
6612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by irysek
-
a bedziecie gdzies pod dachem, ze sie nie boita? ja tam drze przed tym, zeby jutro nie padalo, ale dla mnie wazne jest rano. no to udanego spaceru wam zycze (wycaluj ode mnie tego swojego slicznego wlochatego pyska, jest urocza)
-
udanego spaceru, zeby tylko was deszcz nie zaskoczyl.
-
aga co do sytuacji, w ktorych nie mozna odebrac tel ok. ale w tym przypadku wyslalam jej pw, przed tym jak ona napisala ostatniego posta na watku. potem zadzwonilam raz. numer wolny. drugi raz - tel wylaczony. i juz nawet nie oddzwonila. ufff, wlasnie skonczylam rozmawiac przez tel z dziewczyna, ktora bedzie wiozla majkela. wszystko dogadane. nawysylalam sie iks maili, nabilam na telefon mase minut, bo rozmow tez caly ogrom byl. ledwo zyje, a dziecko w brzuchu mi sie kotluje ze hej (chyba odczuwa moje emocje). dziekuje [B]karinie[/B], do ktorej dostalam numer od supergogi, za podanie nr do dziewczyn, ktore koniec koncow majkiego przewioza. dziekuje [B]supergodze[/B], ktora jutro da (zalozy za nas) dziewczynom pieniadze na paliwo (200zl), ktore od dzis zbieram na swoje konto od osob chcacych wspomoc majkiego. potem cala sume wysle supergodze. dziekuje [B]luce1[/B], ktora majkela do upadlego oglaszala. dziekuej [B]pani ani[/B], ktora wyszukala majkiego i nie boi sie jego odchylow, a jesli nawet sie boi, to tego nie okazuje. oby wszystko sie ulozylo i zeby majkunio pokochal pani meza. tak sie wzruszylam, ze siedze i placze. tyle ile ja km zrobilam z majkim, ile sytuacji z nim przezylam to moje. jest to uczucie nie do opisania. dla was jest to zwykly pies. a dla mnie istotka, przez ktora wylalam mase lez, najadlam sie nieraz strachu, napsulam nerwow, ale i tak jestem z nim w jakis niezrozumialy sposob zwiazana. i mimo ze grosza nie wplacilam na hotelowanie go u pani wandy jego los jest mi bardzo bliski. tak sie ciesze, ze wszystko udalo mi sie dograc. przeciez udalo sie to cudem.
-
tak wiec dziewczyny zawioza majkela do pani z polkowic, potrzebny jest mi teraz jej adres. napisze jej na maila, moze w miare szybko odpisze. musze dziewczynom podac nr do pani wandy i do tej pani z polkowic, zeby sie umowily. no i sprawa zalatwiona. pomijamy yuki, bo nie ma co z nieodpowiedzialnymi ludzmi planowac...
-
yuki jest troche niepowazna. zadzwonilam do niej, bo jest transport do sulechowa, raz nieodebrala, a za sekunde wylaczyla telefon. wiec nie wiem co jest. nie mowiac o tym, ze podalam jej na pw nr telefonu do dziewczyn, zeby do nich zadzwonila i dogadala szczegoly. takze chyba z pomocy yuki nici i trzeba radzic sobie inaczej. myslalam, ze juz tacy malo odpowiedzialni ludzie sie na dogo nie zdarzaja, ale czego sie spodziewac, gdy dziewczyna nie ma nawet 200 postow... moze zrobic tak, ze dziewczyny te co je zalatwilam zawioza majkiego od razu do polkowic?
-
z listy wyslanych pw kara, supergoga, saint odpadly jak narazie. czekam dalej na odp. supergoga podala mi kilka nr tel dziewczyn, ktore moglyby pomoc. jedna jednak nie da rady, z druga rozmawialam, ma sie namyslic i w ciagu godziny oddzwonic. sek w tym, ze potrzebuja od razu pieniedzy, zeby zalac do baku, a jak to zrobic jak przelewy w nd nie chodza. musialby ktos z poznania dac im do reki kase, a potem najwyzej w pon poszedlby przelew do osoby, ktora za nas zalozyla. jest swiatelko w tunelu.
-
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
irysek replied to kika22's topic in Już w nowym domu
e tam, niech on sam sobie siedzi na podworku. najlepiej w te deszcze co teraz leja. rudzia jest zbyt zjawiskowa, zeby siedziec poza domem. ksiezniczka znajdzie jeszcze dom o jakim marzymy dla niej. jest cudna. -
malutka jest boska. wyglada faktycznie jak cukierek, do tego jest jak puchowa kuleczka, taka milutka w dotyku jak przyslowiowa kaczuszka. pomozecie mi ja oglaszac? dzis wkleje kolejnych kilka zdjec i tak codziennie bede dodawac, takze zapraszam :) mam jeszcze druga tymczasowiczke, starsza (2 miesiace) dopiero watek jej bede zakladac, bo juz nie wyrabiam. narazie pracuje nad bazarkiem, bo te 2 malce zra jak smoki i nie wyrobie finansowo, a do tego zwirek, bo niestrawionego jedzonka tez sie jakos musza pozbyc ;)
-
wiezc bedzie ewatonieja do radomska (czyli do weterynarzy ;) ) nie jest z toba tak sie lidan, jeszcze sie nie zgubilas. napisz jej goska na pw o tych zdjeciach. (co do kasy, to jeszcze nie wplynela z tego mojego bazarku, jak sie tylko pojawi przelewam. mozesz jak narazie ewo te 40zl zalozyc?)
-
ja juz na transportowym pisalam. znalazlam yuki. patrze codziennie czy cos sie nie pojawilo. pisalam do eski, nie moze pomoc, ale zna troche dziewczyn z dogo z poznania bedzie pisac. chyba, ze tu wkleje i popiszecie do nich rowniez. a taksowka ile by kosztowal taki kurs przyborowko sulechow? bo mozna i tak.
-
i jeszcze pare zdjec, jakby ktos chcial pomoc jednak w oglaszaniu malej :) [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/1999/p6250855.jpg[/IMG] [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/6982/p6240850.jpg[/IMG] [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/7145/p6240851.jpg[/IMG] [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/6664/p6240853l.jpg[/IMG] [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/9163/p6260881.jpg[/IMG]