-
Posts
6612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by irysek
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
irysek replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wydaje mi sie, ze nie. ze to jest deklaracja comiesieczna te 30zl. ale tak czy siak wplacila za 3 miesiace z gory czyli 90zl. nie wiem tylko czy to dobrze, bo w przyszlym miesiacu moze tych 30zl zabraknac... pisalam juz pw do murki (kolo 14ej), czekam na odpis. doszla kolejna wplata 20zl od MakS :) szajbus wpisz w pierwszy post taka tabelke z wplatami. albo obok osob, ktore sie deklarowaly dopisz, ze "wplacone za lipiec", przy coronaaj napisz, ze zaplacone za 07., 08., 09. :) -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
irysek replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
sledze losy psiakow u murki, moze tam by baranka podrzucic, jedna sunka z jedrzejowa poszla do domu, niedlugo do domu pojdzie rudka, a moze i jeszcze jakis psiak, bo murka pisala, ze szykuje sie ruch ;) tam zeby pies byl nie musi byc pod opieka fundacji... ;) -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
irysek replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wplynely pieniadze od: coronaaj 90zł bela51 10zł Monika S 10zł irysek 20zł MakS 20zł ----------------- razem 150zł -
[quote name='__Lara']:loveu: trzeba tu więcej ciotek ściągnąć! :mad:[/quote] to nie tylko bazarki, poszcegolne psy tez, i inne, zbiera sie taka kwota. chcialabym pomoc wszystkim, ale niestety tak sie nie da i trzeba wybierac. (teraz troche idzie na ratowanie konia przed rzeznia, na psy z purdy, do ktorych rybcia jezdzi latem, itd.) ale obiecalam, ze dla lary zrobie bazar (postaram sie, zeby stow z niego byla - przynajmniej).
-
Azor został sam, teraz szuka domu! Wrocław/Sobótka
irysek replied to irysek's topic in Już w nowym domu
spoko, najprawdopodobniej asia jutro tam zajedzie, jak wszystko sie dobrze zlozy do kupy. -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
irysek replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
ja nadal nie dostalam 2 stanikow od GreenEvil, za ktore zaplacilam 4,5 miesiecy temu... -
jak nie kupa to rzygi. straszne mi rzeczy, smieszna jest ta laska! odwolywac transport innych psiakow, ktore czekaja z takiego powodu. dlatego ja zawsze jezdze sama w takie trasy, chlopak ani nikt inny mi nie narzeka na kupe, rzygi czy siku. a tu psiata pewnie prawka nie ma, jechal chlopak, ktoremu rzygi przeszkadzaly i wielka katastrofa. dla mnie to jak kabaret normalnie, niech im ktos ode mnie pogratuluje! lepiej poprosic o transport kogos zaufanego, jesli pati c jest ok, to trzymam kciuki, zeby sie psiakom udalo. juz jak w przyslowiu do trzech razy sztuka bylo, takze teraz 4 podejscie - istny kabaret.
-
tego to najstarsi indianie nie wiedza :) pierwsze slysze, ze ja sie deklaruje, sama mam pod opieka 2 kocie tymczasy (robie na nie bazarki) bo kasa mi z nieba nie spada. a chlopaka bogacza nie moge tak czesto molestowac - i tak w miesiacu jest lzejszy o ok. 500zl ;) bez przesadyzmu. (ja zadeklarowalam pomoc bazarkiem, takze agato zakasaj rekawy i tez rob bazarek, tylko, zeby byl tak dochodowy jak moj bedzie)
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
irysek replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
mozna zmienic tytul? ze brakuje juz tylko 90zl... -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
irysek replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
niech sie wypowiedza. ja uwazam, tak jak juz to pisalam, jedna osoba moze wyciagnac, a my na watku mozemy sie skrzyknac i ustalic, ze jestesmy odpowiedzialne za finanse. proste jak drut. juz niejeden raz cos takiego na dogo mialo miejsce i wszysko bylo ok. (a osoba wyciagajaca bylaby tylko od wyciagniecia, tak jak przewozaca tylko przewozi - jak sie adopcja nei udaje to nie ma obowiazku wziac psa do siebie, bo go przewozila. tak samo z osoba wyciagajaca ze schronu.) u nas tez sa czipy umowy adopcyjne, dowody potrzebne itd. i co z tego. wyciagnelam kilka psow i jeszcze wiecej kotow na siebie. a teraz sa "gdzies" - ja mialam je tylko wyciagnac i tak pomoglam, reszta sie juz zajela zwierzakami. -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
irysek replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nie wiem jak sie szuka, ale trzeba poszukac na dogo osob z lodzi. szajbus moze wyciagnac barana? bo tylko ja kojarze z lodzi... a pewnie sa i inne ciotki (cos kojarze, bo na bazarku jak u mnie kupowaly, to troche z lodzi bylo). -
czyli dalej bajzel na watku. nie czytalam co i jak, bo nie mam zbytnio czasu (dzis zasuwalam w pracy i padam), ale ta dziewczyna, ktora od tygodnia psy wiezie jest NIEPOWAŻNA! ja jak sie umawialam na transport laczony kilku psiakow po calej polsce to jakby sie mialo walic jechalam. a tu pon klapa, czw tez, sob tez. tragedia! dobrze renato, ze kamyk juz jest u siebie, po trawce lazi, dobre jedzonko ma, a nie w tym schronie... kiedy jest szansa, ze pojedzie do hotelu? a moze juz go sobie na platny DT zostawisz ;)?
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
irysek replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no ja moge wyciagac na siebie koty i psy, ale jedynie z wroclawskiego schronu (mam ich juz troche na sumieniu ;) ) w lodzi nie pomoge w taki sposob, ale jest cala masa osob, ktora moze sie tym zajac. nie pamietam kto tu na watku pisal o miejscu w hotelu na malowniczej, kto tam dzwonil i cos ustalal. niech ta osoba zazwoni i sie dopyta o karm, ceny, warunki itd. jamor pisal, ze u niego jak bylaby wlasna karma to bedzie taniej, to wiem. trzeba by jeszcze zorientowac sie jak to cenowo bedzie wygladac, ile by za dobre policzyl i od kiedy sa faktycznie miejsca. mi sie obilo, ze od wrzesnia, czyli po wakacjach. teraz ma pare boksow, ale juz jakis zwierz chyba do niego jeden z dogo pojechal. trzeba dzwonic i pytac. jesli nikt sie nie bedzie chcial tym zajac to moge zadzwonic (w przyszla sobote jesli do tego czasu nikt nic nie ustali, bo mam weekendy za darmo ;) ) -
2 dni to juz cos. jest jeszcze jedna ciotka, ktora cos proponuje co miesiac. i tak dzien do dnia i zbierze sie calutki miesiac :) ale u kornelii cos to baaardzo opornie idzie.
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
irysek replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
moznaby do neigo zadzwonic i ustalic szczegoly. inaczej jest liczony pies z wlasna karma, inaczej z hotelowa. mozna tez napomknac, ze pies jest ze schronu, straszna bida itd. troche go sprobowac urobic, zeby jednak cena byla 15zl za dobe. baran to spory psiak, niestety ;) nie jakis tam wypierdek. tylko obilo mi sie o uszy, ze jamor oferuje miejsca w hotelu dopiero od wrzesnia. jak juz wyszkoli psy policyjne i odda je na sluzbe. poza jamorem jest hotel w lodzi na ulicy malowniczej. tam sie chyba jakies dziewczyny dowiadywaly. (juz mi sie watki myla, bo zaangazowalam sie w los kilku psiakow z lodzi i nie tylko hehe i juz nie wiem, ktory co i gdzie). -
ŁÓdź - Mruczka, przywróćmy jej wolność WYJECHAŁA do Niemiec
irysek replied to luka1's topic in Już w nowym domu
niczego nie zadam (zacytuj moja pw i pogrub slowo żądam, bo nie widze). tak jak inni pytam sie co jest z sunia, jakies zdjecia, a jak ktos kto ja ma nie ma aparatu, to podajcie nr telefonu. zadzwoni sie i sie wszystkiego dowie. dla mnie to rzecz oczywista, jak to ze codziennie wschodzi slonce. -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
irysek replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
odnos sie droga ewo do kogo chcesz. mi to rybka. wiedzialam, ze z fundacjami sa zwasze zwady i klotnie, ale nigdy jeszcze nie doswiadczylam tego na wlasnej skorze. i nie mam zamiaru. nie naleze na szczescie do zadnej, wiec prosze mnie nie wciagac w klotnie fundacyjne. jestem osoba prywatna, pomagam psom charytatywnie. -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
irysek replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
na poczatku to nie dam rady, bo nie ja zakladalam watek, ale po kazdym wplywie bede pisac na watku i zalozyciel pewnie bedzie przeklejal na pierwsza. ja wyciagnelam od nas ze schronu majkela. jest na mnie i grosza nie place za niego, bo mialam go tylko wyciagnac i zawiezc. osoba wyciagajaca psy, tylko go wyciagnie, a osoby, ktore sie zadeklarowaly moim zdaniem beda odpowiedzialne za utrzymanie psa w hotelu. -
ŁÓdź - Mruczka, przywróćmy jej wolność WYJECHAŁA do Niemiec
irysek replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Reksiu w niemczech jest DT dla psow, regularnie bierze z naszego schronu psiaki, ktore czekaja najdluzej. regularnie sa zdjecia z nowych domow - tych niemieckich. no w koncu jak to fundacja sie tym zajela, a nie osoba prywatna to zdjecia powinny byc. fundacja jest podobno "lepsza" niz osoba prywatna. czemu nie ma zdjec suczki, jesli tyle osob o ty pyta? co sie z nia stalo? podajcie telefon do nowego domu to sie zadzwoni i spyta co i jak.... (niektorzy z dogo znaja niemiecki to sie moga wypytac ;) np. ja). rozplynela sie? -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
irysek replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a jest u was jakis problem z wyciaganiem psow do adopcji? u nas w schronie nie ma z tym problemu. wyciagamy kogo chcemy, nie placac nawet pieniedzy, tak jak podczas zwyklej adopcji. z lodzi wyciagnieto ostatnio bonusa, slepka, a teraz przyszla kolej na baranka. jesli to jakis problem to jest masa ciotek na dogo, ktore beda mogly go wyciagnac, jak mniemam...