Jump to content
Dogomania

irysek

Members
  • Posts

    6612
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by irysek

  1. mozesz liczyc, myslalam ze juz dawno tak postanowilas :), powiedz mi skad ty sie dowiedzialas o tym psie. wczoraj tam bylam i dowiedzialam sie paru istotnych faktow, nie wiem czy smucacych czy innych, mam caly czas ta karme sucha, ta pani na jeczmiennej ma telefon? musze sie do nich w koncu wybrac...
  2. slodka, a co z tymi oczkami jest w koncu?
  3. trzymamy, jesli chodzi o finanse, to zawsze mozna zrobic bazarek dla brutuska, ja zbieram na pokarm dla nera i srednio wychodzi 80zl na miesiac, wiec jest ok.
  4. w takim razie super, zeby kazdy psiak tak dobrze trafial... pozdrawiam
  5. przeslodkie maluchy, pewnie wydzieraja sie w tej pracy potwornie ;)
  6. dziewczyny, to ja jedna... wiec rispekt hhehe ostatnio sprzedalam solarium za 80zl koczyki za10zl i uzbieralo sie jeszcze troche w puszce takiej jednej ktora wystawilam wraz z plakatem nera... dzis niestety nie dojechalam, bo okazalo sie ze nie mam na 14 tylko na 9, jutro przed praca jade i jutro napisze co i jak u naszych watkowych bohaterow....
  7. ja juz uzbieralam kase. mam okragla stowe, a jutro, czy juz dzisiaj przed praca jade do pani z 8 duzymi puchami zarelka. zobacze od razu czy tabletka na robaki zostala dana, czy pomogla i jak tam z pchelkami u naszego tytulowego bohatera :) opisze wieczorem.
  8. racja, sliczny, na dogo jest pare dziewczyn ktore zbieraja aniolki... nie wiem tylko czy wyladuje on na dogo czy na allegro w koncu bo sie juz pogubilam :)
  9. kawal chlopaka urosl z tej malej czarnej kuleczki z perwszej strony watku, i ma dojsc do 60kg. wtedy to dopiero bedzie kawal chlopa. teraz jest slodziutki, i te zabki sliczne wyszczerzone w usmiechu :)
  10. ludzie robia tak, sprzedaja cos na allegro, podaja swoj nr konta i swoje dane a potem kase przekazuja na wybranego psa. na allegro nie zrobisz aukcji charytatywnej, musisz podac nr konta swoj, tozu albo kogos kto ma stycznosc z barym.
  11. a co to? z watku nera zrobil sie barowy? oj!!!
  12. biedna kicica w takim razie, a nie mozecie jej gdzies do piwnicy dac, jakis kocyk jedzonko, zeby urodzila w normalnych w miare warunkach, bo nie proponuje juz zebyscie wziely ja do domu. chociaz to i tak nie glupi pomysl, domkow by sie szukalo a kotke wysterylizowalo...
  13. ale super :) tak jak zaba balam sie tu zagladac... ale na szczescie mamcie takze udalo sie uratowac. (te smsy to troche naciagactwo, gdyz niewielki procent idzie na ratowanie zwierzakow, 80% zabiera siec komorkowa!!!) wiec lepiej ta cala dyche przelac na konto od razu na kroweczki - mroweczki.
  14. sliczny ten kocur. naprawde az taki zlosliwy? siusia do kuwety czy gdzie popadnie?
  15. a czy kicia jest oglaszana na allegro i tych innych stronach?
  16. tak pieknie jest napisane w pierwszym poscie ze az sie poplakalam, pazerny staruch. mame cielaczkowi zabierac. mama miala jechac jutro... czy wiadomo juz ze nie pojedzie?
  17. i co z koteczkiem? poszedl do nowgo domku?
  18. pomagaj tym ze swojej okolicy, rzeszow itd.
  19. jakos juz sobie dajemy rade z karma, pieniadze mam jak narazie uzbierane na nero. wet byl, jedzenie narazie pani ma, a ja mam ok. 50zl i 15kg karmy w domu.
  20. ktory ledwo lazi? nero? czy te dwa zza firleja?
  21. no to ok, dogadam sie jakos z demi i dostarcze karme tej pani dla pieskow.
  22. tak myslalam ze moze podzielic te 15kg karmy i czesc przeznaczyc na te 2 inne chudzinki!? co ty na to diana?
×
×
  • Create New...