-
Posts
6612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by irysek
-
Łódź - Bajka,niedowidzaca sunia...pojechała do nowego domu! :-)
irysek replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
a czy allegro jest? -
"Szkielet" Nero odszedł już od nas... za TM - TOZ Wrocław
irysek replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
tutaj erika jest watek brutuska http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=83606 a tutaj jest dokladnie ta strona ze zdjeciami: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=83606&page=8 -
"Szkielet" Nero odszedł już od nas... za TM - TOZ Wrocław
irysek replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
milo, ze jest kolejna osoba, ktora moze bedzie nercia wspierac od czasu do czasu :) -
"Szkielet" Nero odszedł już od nas... za TM - TOZ Wrocław
irysek replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jakos cienko mi sie wkleil ten banerek. a jutro podam i adres strony brutuska.... wielkie dzieki. jak trafilas na ta strone? -
"Szkielet" Nero odszedł już od nas... za TM - TOZ Wrocław
irysek replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
banerki super, jak mam je sobie w podpis wczepic? zeby po kliknieciu na zdjecie pojawail sie watek. tego wlasnie nie umiem zrobic... moze mi erika podpowiesz... ps. moze bys zrobila banerek takze dla brutuska, tego od ulv co razem z moja mama wyciagnely go od pijaczki skad rok nie wychodzil, a teraz jest u siostry ulv i szuka domu? jak sie zgodzisz to podam ci watek, ok? -
"Szkielet" Nero odszedł już od nas... za TM - TOZ Wrocław
irysek replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
pewnie ze chce banerek. pienieniedzy nigdy za wiele, wet ktorego do nercia zalatwilam, mowi ze nercio ma pewnie problemy ze stawami i pare innych problemow zdrowotnych, wiec jak nie na jedzenie to naleki bedzie. caly czas szukam garnkow dla tej biednej pani. suchego nerciowi juz nie woze, bo to swinstwo, jedynie puszki. teraz jak mu tyle nakupili to ja pieniadze bede trzymac, te ktore uzbieralam do tej pory. jak sie podlecze to zawioze ryz z warzywami, zeby z tymipuchami wymieszac. bo same puchy to tez niezbyt zdrowo. -
Srebrny PON w schronisku w Orzechowcach. MA DOM !!!
irysek replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
wiem ze glupio to zabrzmi, ale teraz bafik moze chorowac bo jest ktos kto sie nim zajmie. jakby byl w schroniksu nadal to byloby gorzej. teraz kazde chorobsko zostanie przepedzone pezez weta do ktorego ukochana nowa pani baficzka zaprowadzi :) -
"Szkielet" Nero odszedł już od nas... za TM - TOZ Wrocław
irysek replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ok, ale karme mokra no scha o sucha mu niszczy cialo -
"Szkielet" Nero odszedł już od nas... za TM - TOZ Wrocław
irysek replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
http://img513.imageshack.us/img513/7205/dsc04026ep5.jpg, cos takiego, nie wiem ktore zdjecie by sie nadawalo na banerek... i rozmiar tez nie wiem jaki, taki zeby sie na nim tekst zmiescil i zeby zdjecie bylo ok. -
"Szkielet" Nero odszedł już od nas... za TM - TOZ Wrocław
irysek replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nawet na tm sie nie znam, zdjecia sa na pierwszej stronie, mzna chyba tak skopiowac adres obrazka :) -
"Szkielet" Nero odszedł już od nas... za TM - TOZ Wrocław
irysek replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
mam znajomego ktory zrobil mi banerek z afree jak mialam jeszcze pod opieka kochana slepulke Bercie. moze go namowie, mimo ze sie poklocilismy jakis czas temu, a jak nie on to moj kolega komputerowiec :) u nercia po staremu, szukam kogos kto ma za duzo garnkow, bo wlascicielka nera wszystkie popalila, moze masz gosiu jakis na zbyciu? -
Srebrny PON w schronisku w Orzechowcach. MA DOM !!!
irysek replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
no to super, a te dwa pozostale. bo pon byl zaklepany, a chcieli go chyba w 2 miastach, do tych drugich panstwa poszedl ten drugi piesek? -
Bary prosił o leczenie, DZIŚ DZIĘKUJE- zdrowy!!! TOZ Wrocław
irysek replied to demi's topic in Już w nowym domu
na nercia zrobilam bazarek, wiec pieniadze jakies beda, aniolka moge wystawic na kogo zdecydujecie, na te ze szczecisnksiej lub nie wiem juz na kogo bo tyle tego jest. napiszmitylko wredna ile ma cm, z czego jest itd... no i na kogo pojda pieniadze. jak tylko te info sie pojawia od razu wystawiam... -
"Szkielet" Nero odszedł już od nas... za TM - TOZ Wrocław
irysek replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nie chce placic za banerek, moze znajde kogos kto zrobi mi go za darmo :), wtedy wiecej osob zainteresuje sie losem Nera. -
Srebrny PON w schronisku w Orzechowcach. MA DOM !!!
irysek replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
to moze podrzucic tym innym te dwa podobne do baffika pieski... -
Srebrny PON w schronisku w Orzechowcach. MA DOM !!!
irysek replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
caly czas czekamy na wiesci :) dobre wiesci...