-
Posts
6612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by irysek
-
Łódź - Bajka,niedowidzaca sunia...pojechała do nowego domu! :-)
irysek replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
widze, ze spodobala sie moja propozycja imienia, oby w zyciu miala jak w bajce, to imie ma do niej przyciagnac dom (na zasadzie magnesu :)) moze i bajeczka pojedzie do niemiec. moja mama zawiozla do super domu w holandii, chyba psiunka bez nozki, wiec czemu bajeczka miala by nie pojechac. sama mialam przygarnieta sunke, ktora byla calkiem slepa, i super sobie radzila :) -
Łódź - Bajka,niedowidzaca sunia...pojechała do nowego domu! :-)
irysek replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
ślepka - to imie za bardzo odstrasza. a moze by tak bajka, pasuje do niej :) i podnosze od razu na gore ... -
"Szkielet" Nero odszedł już od nas... za TM - TOZ Wrocław
irysek replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja nie umiem banerkow robic? moze ktos by mi zrobil, i nauczyl zamieszczac tak ze po nacisnieciu banerka wyskakuje watek nercia na dogo!?? bede wdzieczna. -
"Szkielet" Nero odszedł już od nas... za TM - TOZ Wrocław
irysek replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
pierwszy raz, a jest z nami na dogo juz tak dlugo... oczywiscie ze ci podam, 10zl to juz porzadna porcja jedzenia na tydzien :) (ryz, puszka i warzywa) -
Srebrny PON w schronisku w Orzechowcach. MA DOM !!!
irysek replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
okazja jest na pewno, ja dom w pabianicach wypali dla baffika, to nie wolno puscic tych panstwa z allegro z pustymi rekami. ktoregos psiaka powinni wybrac, biorac pod uwage ze oba sa podobne do baffika. trzeba bedzie ich pocisnac. a ktorego im podsunac to juz sama nie wiem. kazdy potrzebuje domu... najlepiej pokazac im kilka i niech sami wybiora :) (chyba jest zbyt oczywiste to co napisalam hihi) -
Srebrny PON w schronisku w Orzechowcach. MA DOM !!!
irysek replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
czyli moge usunac bafikka z mojego podpisu, domek jest i bedzie!? -
"Szkielet" Nero odszedł już od nas... za TM - TOZ Wrocław
irysek replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
pani daje mu same puchy, bo popalila wszystkie garnki. dlatego dogotuje mu ryz i wrzywa :) jest transport palet... -
"Szkielet" Nero odszedł już od nas... za TM - TOZ Wrocław
irysek replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
u nera bylam 1 listopada. mial sporo puszek. wyczesalam go, wyglaskalam. teraz mam prace do konca tygodnia. wolne bede miala w przyszlym tygodniu. wtedy poade. nagotuje ryzu, warzyw i pomieszam z karma ta z puchy. -
ja glosowalam na baze, ale wszystko pewnie sie z czasem przyda. baffi baza schronisk juz jest na dogo z numerami adresami itd...
-
Srebrny PON w schronisku w Orzechowcach. MA DOM !!!
irysek replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
allegro mu sie juz skonczylo... -
"Szkielet" Nero odszedł już od nas... za TM - TOZ Wrocław
irysek replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
czy wszyscy zapomnieli juz o naszym kochanym psiaku z wroclawia, on jak i pani potrzebuja jedzenia. pani nie musicie pomagac, ale psu. bylabym wdzieczna!!! -
Bary prosił o leczenie, DZIŚ DZIĘKUJE- zdrowy!!! TOZ Wrocław
irysek replied to demi's topic in Już w nowym domu
moge wystawic tego aniolka na bazarku, bedzie ok? -
Bary prosił o leczenie, DZIŚ DZIĘKUJE- zdrowy!!! TOZ Wrocław
irysek replied to demi's topic in Już w nowym domu
no i za ile juz go biora :) -
Bary prosił o leczenie, DZIŚ DZIĘKUJE- zdrowy!!! TOZ Wrocław
irysek replied to demi's topic in Już w nowym domu
no to wystaw go na allegro jak juz tam jest z tego co piszesz ze ludzie sie nim interesuja. do kiedy jest tam licytacja? -
"Szkielet" Nero odszedł już od nas... za TM - TOZ Wrocław
irysek replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no wlasnie, moze ktos skapnie i podaruje dla nera 10 czy 20zl, jedzenie wet itd... -
"Szkielet" Nero odszedł już od nas... za TM - TOZ Wrocław
irysek replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nic sie nie zmienilo :) po staremu, tylko nercio ma chyba problemy ze stawami lub jaki reumatyzm, ciezkomu troche chodzic, chudzinka nasza, mozliwe ze jutrop odjade do pani z ryzem ugotowanym i warzywami, wymieszam to z 2 puchami miecha i do lodowy. pani tez cos do jedzenia zawioze, bo biedna jest bardzo. -
no i gdzie te zdjecia...
-
Bialo-błekitna Basia za TM,czarny okruszek takze....[*]
irysek replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
slczne maluszki, szkoda ich ogromnie, ale widac nie zawsze sie udaje. trzeba walczyc teraz dalej o inne... -
"Szkielet" Nero odszedł już od nas... za TM - TOZ Wrocław
irysek replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
pani ktora ma nero w domu jest chora psychicznie.... ale sie leczy (dlatego ma takie wahania nastrojow) puszek ma pies teraz od gromna, pojade do niej w next week i zawioze ugotowany ryz czy kasze bo ona wszystkie garnki popalila i daje mu same puchy, co jest niezdrowe... pomieszam ryz z warzywami itd dam mu jedna porcje reszta do lodowki, szkoda ze ta na jeczmiennej nie ma telefonu... -
Bary prosił o leczenie, DZIŚ DZIĘKUJE- zdrowy!!! TOZ Wrocław
irysek replied to demi's topic in Już w nowym domu
moge wystawic aniolka na dogo jak juz mowilam :) cene wyw np taka dam 8zl, ok? -
Bary prosił o leczenie, DZIŚ DZIĘKUJE- zdrowy!!! TOZ Wrocław
irysek replied to demi's topic in Już w nowym domu
przesylak wyniesie mniej, bo mozna go zapakowac w koperte babelkowa, i wtedy bedzie poleconym listem ok 4zl. na dogo przynajmniej tak zawsze wysylamy bazarkowe zakupy :) mamy gwarancje ze dotrze. a cena? ja nie wiem jak dziala allegro, pytacie o cene kup teraz, czy taka startowa? -
Bary prosił o leczenie, DZIŚ DZIĘKUJE- zdrowy!!! TOZ Wrocław
irysek replied to demi's topic in Już w nowym domu
no to moze wystawie go na dogo? jesli ty nie potrafisz? ja np nie umiem na allegro nic wystawic... wiec jak chcesz to ci pomoge na dogo.