Jump to content
Dogomania

irysek

Members
  • Posts

    6612
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by irysek

  1. [quote name='baffi2']strasznie. i zero konsekwencji...[/quote] hej baffi, caly czas nie ma tej przesylki rzeczy papierniczych od ciebie. minal juz miesiac od wysylki podobno... wyslesz na pw skan nadalani przesylki? 50zl piechota nie chodzi.
  2. jak przelalas na moje konto to jasne ze mu kupie, a miesa bedzie 2 lub 3 kg, troche kasy swojej doloze i bedzie ok. teraz robie zbiorke garnkow wsrod znajomych zeby pani miala w czym gotowac psu jedzenie, bo wszystkie popalila.
  3. to musze od mamy aparat pozyczyc. nie jezdzilam bo mowilas ze jakas firma zawiozla mu mnostwo karmy. ale spoko, kupie pani jakies cistaeczka i podjade zobaczyc co u nich. (ciasteczka oczywiscie za moje pieniadze ;))
  4. [quote name='Amiczka']Napisałam wszystko, mogę również pokazać kopie wpłat na rzecz schroniska, te wczesniejsze (+ ta ostatnia) i te przyszłe, jesli chcecie mnie sprawdzać i tez poprosic weta o fakture za te badania rudego, bo tak to mam tylko wpisy w jego ksiazeczce, tzn jego pani ma.[/quote] jak ja zbieralam pieniadze na sterylizacje i operacje oczu Bery (chyba pare osob pamieta) prosilam weta zeby napisal kartce ile zaplacila, data i rodzaj zabiegu. a potem wklejalam na watku Berci. ty tez tak powinnas zrobic.
  5. u nerusia nie bylam sto lat... podobno dostal taka porcje karmy ze na dlugo mu starczy, dlatego pieniazki (100zl) czyli ich czesc, uzbierane z bazarku przelalam na kota sheridana ktory walczy o lape. jesli karma bedzie potrzebna zaloze kupie nero i wystawie bazarek ;) po co kasa ma lezec jesli czarnulek ma co jesc a kociak potrzebwal.
  6. czyli do przodu :), ja niedlugo przeleje z bazarkowtych 3 moich kaske
  7. matko pare dni mnie tu nie bylo, tu cud za cudem. najpierw walka z kulka siuskow w kuwecie, potem objawienie sie lasera w krakowie. jak wyglada sprawa zadluzenia malego? ile wplynelo juz kasy. caly czas jest ponad te 700zl, wzrosl, a moze kolejny cud i troche zmalal?
  8. a ten kolega jamnik to vet? jest juz 73 zl :) akurat na ta koncowke.
  9. jak beda mialy allegro to na bank znajda dom, trudniej bedzie pewnie z tym zeby wspolny, ale sa rasowe wiec powinno byc spore zainteresowanie, slodkie pyszczki.
  10. wiem ze pieniadze to nie wszytsko, ale powiem ze z tych moich 3 bazarkow jest jak narazie juz 72zl. weci to ... konowaly, moja rumba umarla wlasnie przez taka kretynke. trzymam mocno kciuki, a o sheridanku mysle z 5 x dziennie wiec musi to cos dac :)
  11. a ja jeszcze ciuszki dla pan i nie tylko: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=101256[/URL]
  12. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9028860#post9028860[/URL] kolejny bazarek, przeczytaj tweety czy czegos nie mam poprawic...
  13. wlasnie, najgorsze sa te durnowate pytania, czy warto dla kota itd. zauwazam ze na nas dogomaniczaki ludzie zaczynaja dziwnie patrzec, ale tez mam to gdzies.
  14. trzymam kciuki zeby miesnie zaczely dochodzic do siebie, wiem ze to trudne i na psychice sie odbija, pomoc moge tylko kolejnym bazarkiem. nie martw sie o koszty tej fototerapii, porobie bazarkow i kilkanascie jak bedzie trzeba :) za sekunde wystawiam kolejne 2 :) buziak dla laciatka
  15. a no fakt, myslalam ze to maly noca ozywa i skacze po meblach. nie mialas isc przypadkiem spac tweety?
  16. a masz tylko tego jednego kiciulka w domu tweety?
  17. aniolka juz wystawilam, tak samo wystawie teraz i kubek... wielkie dzieki wredna (chyba specjalnie taki nick :))
  18. biedny kiciulek, wkrotce przeleje kolejne pieniadze na afn dla niego, zobowiazalam sie zrobic tyle bazarkow ile bedzie potrzeba, zeby dlug zniknal. brakuje jeszcze 340zl (dokladnie nie wiem, bo to nie ja sprawdzalam),a z bazarku jest juz 15zl :) pomoge troszke temu bidusiowi. gem co masz na mysli przez podwojne dokocenie? ;)
  19. we wrocku tez byl tak trnasport widmo, nowy dyrektor zebral wszystkie koty z zoo (okolo 60) i wywiozl, niby do schroniska. tylko o dziwo schron o niczym nie wiedzial, a koty zniknely. kawal gnoja ten nowy dyrektor. tutaj tez kicha, policja juz chyba byla bo na zdjeciach z 1 strony ich widac. kto sie tym zajmuje? kto zalozyl ten watek, niech dziala. wzywa ta policje i jedzie tam na wizje lokalna. mialam tam pojechac z chlopakiem w ten weekend ale w koncu wyladowalismy w lubiazu. gdzie o pieski (2) bardzo dobrze dbaja.
  20. ja mialam sunke z padaczka, troche jestem na to za wrazliwa, ale zyla u mnie tak dlugo jak sie dalo. byla kochana. makus tez jest super, widzialam go juz na watku kotkow kieleckich, gdzie ten domek...???
  21. ja dzis wpalcilam na sheridana 100zl, na afn, powinny sie jutro lub pojutrze pojawic. zrobilam takze bazarek dla niego, link w moim podpisie...
  22. to moze basiu zajmiesz sie i ta sprawa ;) ile tam jest tych psow, i czy jakies juz zostaly zabrane?
  23. czy tekst juz jest o bajence, czy ma juz allegro, im szybciej tym lepiej, mialam slepa sunke, sa bardzo kochane, maloklopotliwe, sama bym ja wziela, stracilam w krotkim okresie kota i psa, narazie nie mam sily na nowe bolesci, jakby sie cos bajence przytrafilo. prosimy o allegro..
  24. u was, a przeciez mial isc do jaja!? macie z jajem podobne kotki w avatarku :)
×
×
  • Create New...