-
Posts
6612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by irysek
-
jakie wiesci? oczka sa kropione co 3 godziny. chodzi na siusiu, je bawi sie kaczorkiem, jedno oczko jest ladne takie szklste ale drugie zaczyna cos matowiec. jutro dzwonie do pana weta i sie pytam o co chodzi. czy widzi to nie mam pojecia. za duzo wraen, kolnierz, leki, psy inny dom. to sprawia ze moze sie jej widzenie nie objawia tak wyraznie. no i trzeba troche poczekac tak pan wet mowil bo szwy ma itd. ale na swiatlo w gabinecie jak jej pan doktor swiecil reagowala. wiec chyba bylo ok.
-
Muni(Ostrów Maz.)wypłynęło oko. Razem z synkiem w nowych domach:)
irysek replied to ronja's topic in Już w nowym domu
a czy munia ma dom na stale. bo sledzilam ten watek na samym poczatku, a potem jakos mialam za duzo na glowie. teraz widze ze synek juz w domku a sama mamusia jak? -
i co tam u malucha, myslalas nad mzian tytulu? napisalas do anshara? im szybciej tym lepiej!!!
-
wiem, bera mojego podpisu jest przygarnieta, a moi rodzice maja 2 ze schroniska, i poprzedni (irysek moj ukochany) tez byl ze schroniska. aha ten tytul watku moznaby jakos zmienic, zeby bardziej przyciagal, dodac np miejscowosc w ktorej on teraz jest, pomysl nad tym i ja pomysle. moze jeszcze cos podpowiem.
-
rzeczywiscie katastrofa z tymi psinkami, no ale chyba tak jest nam wszystkim pisane. amelka sliczna rzeczywiscie, cudna. teraz jej tylko robic allegra itd. pochwale sie ze bera juz lezy po operacji oczu, spi bo jakas taka byla pobudzona po narkozie i pan dal jej cos na uspokojenie. a wiec udalo sie uzbierac to gigantyczna kwote. trzymaj sie tossa, popieram ze amelce przyda sie ktos kto bedzie dla niej. bo taka sfora jak twoja to na serio chyba za duze stado... :)
-
berka juz w domu, spi po sedalinie. po narkozie wybudzila sie i zaczela wariowac, skakac, gryzc itd. pan wet ja uspokoil. bedzie spala do rana. jutro kontrola. oczy trzeba co 3 godziny smarowac 3 roznymi masciami. w ten trudny czas bedzie u mojej mamy. poniewaz zjazdu ze smarowaniem jej slepek nie jestem w stanie pogodzic. a czy bedzie widziec cos choc troche to sie okaze tak jak pan wet powiedzial. 1200zl poszloooo. ale trzymam kciuki zeby cos choc troche widziala.
-
aaa to on jest. a to przepraszam, no jest przecudny, pyszczek ma sliczny, teraz trzeba zainteresowac ludzi no i moze allegro mu zrobic, tylko ja nie potrafie znowuz na allegro dzialac, moge kogos poprosic jak chcesz.
-
dla mnie jest cudna, pomozcie znalezc nowy dom ...
-
[IMG]http://img239.imageshack.us/img239/4125/pict0041ef2.jpg[/IMG] Oto zdjecia przeslodkiej psiunki, ktora znalazla chwilowo schronienie u jednej z dogomaniaczek. pilnie poszukiwany jest domek gdyz grozi zagryzienie przez wielkiego psa, ktory w domu byl wczesniej niz ten slodki maluch!!! jesli bedzie potrzeba wiekszego zdjecia to wkleje i powiekszone...
-
[IMG]http://img65.imageshack.us/img65/3788/pict0038rz7.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/9548/pict0039oc1.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img254.imageshack.us/img254/1781/pict0035jj8.jpg[/IMG] [IMG]http://img71.imageshack.us/img71/3189/pict0036pj0.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img514.imageshack.us/img514/8374/pict0023io3.jpg[/IMG] [IMG]http://img475.imageshack.us/img475/5396/pict0032uy8.jpg[/IMG]
-
nie wiem czy juz pytalam, jest pooglaszany na tych przeroznych stronach, na ktorych ludzie wyszukuja psy do adopcji? ja nie umiem tego robic ale moge kogos poprosic. a nad tytulem trzeba pomyslec znowu chyba faktycznie, chyba za malo dramatyczny. przykre ale ludzi im watek tragiczniej zatytulowany tym przyciaga bardziej.
-
Niepełnosprawny Oskar wciąż potrzebuje pomocy finansowej
irysek replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
lezka sie woku kreci jak sie widzi tego psiaka, biedny taki z tymi nozkami. a taki pelny zycia i radosci zarazem. czy on sie cos porusza? chodzi na przednich lapkach czy tylko lezy caly czas? buziak dla oskarka ode mnie i od bery -
a nie umiesz ich zalaczyc na maila? to popros kogos o pomoc im szybciej sie je zamiesci tym lepiej :)
-
wyslij mi moze [email][email protected][/email]
-
i co z tymi zdjeciami? wyslalas juz komus zeby je zamiescil?
-
tez tak zareagowalam, informacja taka ze zyje :) myslalam ze oczywiste, caly czas czekamy na info. starsznie dlugo to trwa !!! tez jestem ciekawa czy bedzie widziec i jak z opatrunkami. jedna wielka niewiadoma.
-
Muni(Ostrów Maz.)wypłynęło oko. Razem z synkiem w nowych domach:)
irysek replied to ronja's topic in Już w nowym domu
a jak tam mamusia i jej oczko? -
Dwa duże stróżujące...doczekały się!!! Mają wspólny dom:)
irysek replied to pidzej's topic in Już w nowym domu
podobne sa na pierwszym zdjeciu. szkoda by je bylo rozdzielac, pewnie im ze soba dobrze. trzeba zadzialac tak zeby wzieli oba naraz, tylko jak !? -
jejku o 11, a dzis musze ja jeszcze wykapac. ale sie denerwuje. no i w koncu mam banerek z nia zrobiony :)
-
Uno, młody pies w ciasnej klatce oddany przez właściciela
irysek replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
sliczny ma ten pyszczek uniaczek, a nad czym mamy myslec, nad jakims tytulem chwytliwm dla unka?