-
Posts
6612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by irysek
-
JUŻ W NOWYCH DOMACH !!! Dwa BOKSERY w tragicznych warunkach!!!
irysek replied to demi's topic in Już w nowym domu
prosza prosza slodziaki :) -
a czy abi nie miala isc do hoteliku... na to mialy pojsc pieniadze z bazarku? gratuluje wyrwania jej ze schronu ;)
-
Mały wileki Sheridan, który skradł serce Ines :)
irysek replied to Fiona.22's topic in Już w nowym domu
super wiesci, o tym domku i o lapce :) w takim razie wnioskuje ze te 3 bazarki, ktore na Bacika zrobilam w zupelnosci wystarcza. bo jak mowilas z kasa nie jest zle. ciesze sie ze choc troche moglam pomoc. ze dlug stopnial i w ogole ze jest coraz lepiej. -
Mały wileki Sheridan, który skradł serce Ines :)
irysek replied to Fiona.22's topic in Już w nowym domu
tweety mozesz sprawdzic czy na koncie afn pojawily sie wplaty od ludwy za aniolka (15zl) i od agi mazury za bluze (30zl). powiedzialam zeby tam wplacily, a nie wiem jak to sprawdzic :) -
Psiak w domu -bardzo Dziękujemy Justysi I Grzesiowi :)
irysek replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
uwazam tak: justyna zamiast biadolic powinna sie spytac tych panstwa czy nie moga w nd przyjechac po psiaka!? nie kazde auto jak widac musi na tej trasie spalic benzyny za 200zl. auto koko np pali mniej... mozna im np polowe kwoty za beznyzne oddac. tyle ile kosztowalby bilet pkp. nie uwazam ze ludzie wola psy rasowe, czego wlasnie doskonalym dowodem sa psy na dogo, ktore znajduja domy, bez lapek, oczek itd. co do lodzi, to slyszalam, ze jest brzydka i niebepzpieczna, ale pieskowi bedzie tam dobrze. ps. justyna, jakbys bardzo chciala pomoc w transporcie, to nie zniechecalabys mnie do przewozu go pociagiem. pytalam sie ciebie , o ktorej sa pociagi itd. a ty na to zebym sie nie fatygowala, bo to za daleko... a pozniej mowisz, ze nikt nie chce pomoc!!! ja pomoc oferowalam... justyna i grzes troche drogo sobie licza za benzyne, ale moze az tyle pali ich auto. -
podniose wielkoluda bez oczka, wybyles z wroclawia, moze w lodzi ci sie poszczesci :)
-
aha fakt, dopisz to w tytule, ze Śląsk, tam jest duzo osob z dogo, a noz ktos sie pokaze :)
-
JUŻ W NOWYCH DOMACH !!! Dwa BOKSERY w tragicznych warunkach!!!
irysek replied to demi's topic in Już w nowym domu
och no i co z psiakami, wystawila je juz jakas dobra dusza na allegro? -
Mały wileki Sheridan, który skradł serce Ines :)
irysek replied to Fiona.22's topic in Już w nowym domu
a jak sprawy finansowe? pierwsze kwoty z moich bazarkow zaczynaja lokwoac sie na koncie... -
"Szkielet" Nero odszedł już od nas... za TM - TOZ Wrocław
irysek replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
do gory Nerus, moze ktos jeszcze sie dolozy... -
a w jakim jest miescie? bo to tez warto dopisac w tytule...
-
i podniose sunke, sliczna jest, na tych i lisciach i trawie sliczne wyglada :)
-
Klaudus dopisz do tytulu wtaku ze DT pilnie potrzebne!!! umiesz to zrobic? czy ci podpowiedziec, bo juz 3 osoba pisze, a zmian nie ma. wkeilam jej watek na pre stron, podrzucilam tez do dziewczyny , ktora daje ogoloszenia do takiej gazety o psach. zobaczymy. dopisz w tytue watku o tym DT!!!
-
podruzce pudelka, a ten drugi to co ta za pisnka?
-
dopisz do tego tytulu: DT pilnie !!!
-
podniose, a masz moze namiary na osobe ktora tak tym drutem naokolo i pradem??? bo z tym tez trzeba cos zrobic, z tym cudwonym pomyslodawca!!!!!
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
irysek replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='Kida i Olo']Kilka tysięcy złoty i przepraszam? O nie. Niedługo, jak ktoś kogoś pobije, to będzie mówił tylko ,,przepraszam" i na tym się skończy. Jakieś konsekwencje muszą być.[/quote] a skad te kilka tysiecy? ja doczytalam sie kilkuset zlotych... -
JUŻ W NOWYCH DOMACH !!! Dwa BOKSERY w tragicznych warunkach!!!
irysek replied to demi's topic in Już w nowym domu
ja juz wlasnie kupilam 4 karteczki... zapraszam kolejnych na zakupy... -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
irysek replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='Amiczka']Płacić za bład, który popełniłam przez głupotę i chce go naprawic, chce nadal pomagac zwierzetom i nie chce tak słono placic za głpoe ktorą popełniłam jeden raz. Prosze zrozumiec, moze tylko dla Was rozmowa z mamą to jest nic ale w rzeczywistosci wygladałoby troche inaczej. Czy ta sytuacja nie przejadła sie juz wszystkim i czy ostatni raz nie moglibyscie troszeczke odpuscic niekoniecznie roztywajac mnie na strzepy? chciałabym tylko rzeczowej wymiany zdan z kims kto miałby wpływ na ta sytuacje i byłby w miare obiekywny... nic juz nie wiem, jestem wystraszona tymi wszystkimi wizjami. nikt nie wierzy w zadne moje słowo, nawet w to, ze jestem teraz chora..[/quote] kochana nagrabilas sobie zdrowo, nie sadze zeby komus bylo cie zal, ze nie mozesz spac czy ze brzuch cie boli. wybralas zle forum na oszustwo! wiem jaka kara jest rozmowa z rodzicami. tez sie kiedys tego panicznie balam. dostala pare razy wycisk i teraz jest ok. tobie taka szkola tez dobrze zrobi. nauczke bedziesz miala na cale zycie. i zastanowisz sie 100 razy jak bedziesz rozwala kolejne oszustwo w swoim zyciu. bodziulka dobrze napisala, idz spac i zajimij sie nauka, zeby pozniej w przyszlosci nie musiec oszukiwac !!! -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
irysek replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='justynavege']Irysek nie odgrywam aferzyski ale takie dzialanie wg mnie powinno byc napietnowane , nie zdajesz sobie sprawy dlaczego?? tyle psow uratowano dzieki bazarkom a po takich naciagaczach na bazarku niewiele osob bedzie chcialo licytować poza tym wg mnie przestepstwo powinno byc karane uwazasz inaczej?? chcialabyc by Cie ktoś naciągnął ?? ja nie straszę tej dziewczyny bo prokuratura to nie Al kaida tylko organ dzialajacy zgodnie z prawem wiec wypraszam sobie tego typu insynuacje , pomowienia są karalne jesles chyba zbyt mlodą osobą i niekoniecznie doswiadczoną by wypowiadać sie jakie kary są adekwatne do takich przestepstw!! chcesz bronic Amiczek- broń ja jednak bede dazyc do ukarania tych jej dzialań "odpowiednia kara bo sie jej obawia" _ haha smieszne dobrej nocy nieswiadomym[/quote] rob co chcesz, jedz nawet do samego prezydenta. nie rozumiesz pewnych rzeczy. nie bylas nigdy mloda? ja bylam i tez parerazy cos przeskrobalam, i mozna powiedziec ze tez byly to grube sprawy ale innego rodzaju. i dla mnie najwieksza kara byla rozmowa z rodzicami. tak samo jest i w tym przypadku, wiec to mysle bedzie kara odpowiednia. -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
irysek replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='marta925']moze Agusiazet zgodzilaby sie spotkac z Mamą Amiczki i wychowawcą w szkole? oferowala co prawda wczesniej rozmowe z Amiczką, ale moze podjelaby sie tej rozmowy? napisze do Niej pw.[/quote] juz kilkanascie postow wczesniej to samo zaproponowalam. agusiazet juz sie oferowala, ale amiczka sie wykrecala. teraz nie bedzei miala nic do gadania. tylko czy agusiazet sie zgodzi...? to powazna rozmowa, gdyz i problem jest powazny. -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
irysek replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='justynavege']Amiczko jesli nikt z dogomaniakow tu obecnych nie zgłosi do prokuratury to ja napisze do kilku Fundacji dzialajacych na rzecz psom i mysle ze one to zgłoszą ( ja sama nie mam czasu na to ) niestety taka działalnosc musi byc ukarana w przypadku przestępstwa nie daje sie szans tylko wyroki dobranoc[/quote] widze ze justyna odgrywa tu role aferzystki i tylko podkreca atmosfere. masz przyjemnosc ze straszenia tej dziewczyny!!! rozmowa z jej mama bedzie odpowiednia kara, widac jak sie jej obawia. wiec nie podkrecaj temperatury!!! -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
irysek replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
dobrze ktos powiedzial, niech najpierw mloda oszustka powie mamie sama, a potem porozmawia znia ktos z dogo. brak mi slow. tu nawet nie chodzi o tych ludzi ktorzy wplacili, ktorzy sobie od ust odejmuja. ale o to ze pieniadze byly zebrane na psy, nieraz umierajace z glodu, chore itd. a ona zagarnela cala kwote wydajac na niewiadomo co!!! im mniej takich ludzi na dogo tym lepiej, bo tak jaknapisala justyna, nikt nie bedzie chcial na dogo pomagac zwierzetom, bo kady bedzie sie bal oszusta. trzeba by to rozwiazac w trybie plnym, a amiczka z mama mysle nie porozmawia!!! NAWET TU PROBUJE SIE WEDRZEC OBLUDA I KLAMSTWO, KIEDY MY WLASNYMI SILAMI WALCZYMY Z WIATRAKAMII. matko jak to boli, ogromny cios... -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
irysek replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='Amiczka']..ale ja to chce odpracowac, naprawic tylko prosze, nie w ten sposób, ja naprawde mam juz wielka kare, prosze to zrozumiec, ja chce pomagac zwierzetom, a to był bład który chce naprawic, bardzo załuje i nie chodzi o wzbudzanie litosci tylko o zdrowy układ ja jestem sama i wszyscy przeciw mnie i nie mam szans sie obronic, prosze Was o szanse.[/quote] nie rozumiem twojego podejscia. chcialas i chcesz pomagac zwierzetom, ale kasy nie oddalas!!! czyli celowo ja sobie przywlaszczylas. jedno wyklucza drugie. tak jak inni uwazam ze rozmowa z twoimi rodzicami bedzie bardzo odpowiednim posunieciem. bedzie to kara i nauczka. schronisko w mielcu bardzo cienko przedzie. nie wiem jak ty chcesz pomagac zwierzetom jak jestes taka wyrachowana. ja kazdy prawie grosz przelewam na psiaki czy koty. a ciebie wcale nie poruszyla sytuacja schroniskowych zwierzat!!! to jak ty chcesz pomagac. nie mowiac juz o innych twoich kretactwach. podobno agusiazet jest tam gdzies w poblizu to moze rodzicow odwiedzi... bedzie wiarygodna, bo tak jak mowila ma 2 dzieci w wieku amiczki...