Jump to content
Dogomania

irysek

Members
  • Posts

    6612
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by irysek

  1. a ja ktore bede wiozla ze zmigrodu do wrocka? tego ktory dalej jedzie do opola? matko polapac sie w tym wszystkim to ponad moje sily ;) zaraz wyruszam (tak do godziny)
  2. agnieszkal2 ma wiecej z bazarkow 20 plus 160 czyli 180zl :) (a jeszcze 4 napraski wolne, czyli 40zl moze sie w kazdej chwili pojawic) zeby tak na moim bazarku byl ruch, takie fajne sa te ksiazki, a tu cisza. nie wiem czemu!?
  3. mi cala trasa zajmie 40 hehe w obie strony plus gadka z toba i xmatrix, razem 1h ;) spoko, da sie zrobic. wyliczylam, ze paliwo 60zl. czyli ze zmigrodu dokad dokladnie, gdzie xmatrix mieszka. podaj mi na pw dokladne adresy, a ja sobie trase obcykam i sie zapoznam. nr mam to bede dzwonic jak wyjade tak kolo 12ej raczej. tylko zeby ciotce przyjmujacej szczylki pasowalo. niech i ona sie odezwie.
  4. czyli skad dokad mialabym przewiezc siuski? i ile? o ktorej godzinie? 2 ze zmigrodu do wrocka?
  5. zwroccie uwage z jakim slicznym kolega mieszka w boksie (4 i 5 zdjecie, ten bialy za majkelem) i na ostatnim jak chce na niego zapolowac czarny pies z budy ;) (ale majkel dal sobie z nim rade).
  6. no to na 1 miesiac juz jest, zakladajac, ze pierwszy dzien gratis greven policzy hihi. szkoda, ze nie wyszlo z tym domkiem. tris cudny jest, super charakter i wyglad.
  7. tak jak mowilam, bylam dzis w schronie. na spacerku nie bylam z majkelem, bo p. bogdan szedl juz do domu. w pt jak bede to go wezme, chociaz w schronie to dla niego zadna przyjemnosc. ciagnie tylko, bo chce wrocic do boksu i p. bogdana. pstryknelam mu kilka fotek. zaraz powstawiam. :) zekije podrzuc tacie ;) [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/9355/p7300515bm0.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/1268/p7300516tr2.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/3274/p7300517ex3.jpg[/IMG] [IMG]http://img516.imageshack.us/img516/8176/p7300535ld0.jpg[/IMG] [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/8954/p7300536rp1.jpg[/IMG]
  8. kikou a ile juz jest uzbierane na oplate hoteliku trisa?
  9. no trudno, jak nie chcesz pomagac dalej zwierzetom to twoja sprawa. ja mimo, ze nie mam pieniedzy wlasnych staram sie robic co moge. kazdy robi tylne na ile go stac.
  10. suczka podobna do trisa jest u nas w shcronie, cudo... jesli chcesz porobie zdjecia i podesle...
  11. jeszcze raz bo tu taka rozpacz, ze strach. jutro mam zaiwezc ile pieskow do opola? i skad je wziac. prosze o dokladne opisanie akcji. jutro moge tylko gdzie co i jak, wyjasnij mi edi. dokladanie sie do paliwa jak najbardziej wskazane. bo ja z wlasnych pieneidzy wylozyc nie mam jak...
  12. ja tak samo bralam psy na dt i nikt mi za to nie placil, ani grosza. jak ktos sie decyzduje to niech sam finansuje jesli nie bylo mowy o platnym dt. tez robie bazarki i zbieram kase, nie pracuje. oj cos ciotki ostatnio na wszystkich watkach sie kloca... to chyba ten upal.
  13. a ja caly czas oferuje transport sunki jakby cos. mozecie byc spokojne. pozdrawiam.
  14. fredki jednak nie ma, sa za to 3 kroliki. :) masa kotow, 3 kociaki i cala masa psow. bylam dzis znowu w schronie, ale pozniej zdjecia nowe powklejam majkela. bo tak na niego wola pan bogdan a on juz reaguje. majkel slicznie, obszczekal mnie dzis. pewnie byl zly ze p. bogdan poszedl juz do domu i ze taki upal jest na dworze heh. odkrylma przy okazji pare innych faajnych psiakow. kilka to bym zjadla.
  15. oby to bylo jak najszybciej, jeden piesek juz wiekowy a ten mowi ze wet za drogi i ze ten i tak niedluo zdechnie... nr tel do kryniczna zaczyna sie od 071 czyli tak jak wroclawskie wiec chyba bardziej do wroclawia nalezy... a w psarach za baby maxem tym sklepem biegaja luzem 2 psy, suka i pies suka ma mlode wyglada jak rasowy terier taki wiekszy, rudo czarna jest. to tak rzutem na tasme bo to jednego dnia widzialam wszystko. nie mowiac o reszcie psow na lancuchu w krynicznie, bez miski i budy na gloym placku ziemii (taka sliczna sunia czarna) serce mi sie kraje.
  16. demi to wroclawski toz... to moze umowimy sie i podjedziemy do teo faceta, ja nie potrafie byc stanowcza i odwazna w stosunku do takich ludzi. razem razniej.
  17. chyba normalnie przejade sie jutro do schronu zobaczyc ten cud. fredka w nowym domu i owczarek tez. w to ze czarna mini sunka w domu to uwierze, bo na moich oczach sie ten cud dokonal. ale nie, to jutro jestem w schronie i od razu porobie zdjecia kudlaczowi, jak pan bogdan da go znowu na spacer. matko jak mu potrzebna kapiel i czesanie i nowy domek. bo na co te zabiegi jak znowu wroci do boksu...
  18. a szkoda, lubi towarzystwo. moglby miec kolege kota lub psa, z dziecka tez by sie cieszyl. cos by go glaskalo czesto, bo dzieci tak maja. on jest taki cudny. ale juz tak uwiniony. a o ta fredke wypytam sie i zdjecia porobie. porobilam zdjecia krolikom i kotom fredka sie nie zalapala, bo nie wiem czy gryzie czy nie. krolika mam i wiem mniej wiecej jak sie zachowuje a fredki to obce mi zwierzeta. jak tlko cykne fotki, a bede w schronie najprawdopodobniej w przyszlym tyg jak nie w pod koniec tego, zamieszcze. dzis zapomnialam aparatu i aga robila komorka ale wyszly ok. a moze masz chetnego na kotka?
  19. trafilam na wtaek przypadkiem, ale od razu sie zainteresuje. czy sunia mama ma dom, bo pyta o to kilka osob, a odpowiedzi zero. ten dlug 500zl to za co i kto ma go do splacenia? moze pomoge :)
  20. serio, nie ma juz tego owczarka w schronie. jeszcze dzis o 14ej tam tkwil. o suni ze swiezbem mowili, ze nie jest jeszcze do wydania, bo w trakcie leczenia... i panstwo dlatego adoptowali ta ktora aga miala na rekach, moze to tez zadzialalo inaczej. w koncu piesek na raczkach a w takiej ohydnej klatce to roznica. kroliki spoko, tylko ten baranek taki dzikusek. moj krolik tez ma czasem fochy w nosie i tak sie zachowuje. a ten komiczny. jak juz go otworzylam i aparat mial dobre ujecie to on cyk i glowa w gazete. taki spryciarz z niego. ale kochane. a ta tchorzofredka to co? taka smutna tam dzis wisiala na hamaczku. no i te psy dorosle w szczeniakarni. czemu one tam siedza? chore? i po co ktos kradl tego szczeniaka jak potem oddal do schronu, jakas paranoja...
  21. widac, ze wasza rodzina kocha psy. ja mam rozwiazanie, tato jak juz sie przelamie wezmie czarnobialego, a ty dla siebie szarego, albo czarnego kudlacza. sa troche mniejsze wiec mniej klopotu z nimi bedzie. a tak samo kochane :) znam to, po smierci naszego jednego pieska, najpierw mama nie chciala tato chcial i tak z 2 miesiace, potem na odwrot. ale koniec koncow przygarneli kolejna bide. ktora pokochalam calym sercem. wierze, ze tato sie w koncu przelamie. wtedy go wyciagne (z pomoca mamy, ktora jeszcze o tym nie wie wykapie i uczesze) a potem moge go zawiezc do wawy. co wyjdzie na dobre kilku zwierzetom, bo ta trasa na dogo jest bardzo pozadana. przynajmniej tym razem by sie za paliwo zwrocilo ;) czekam z niecierpliwoscia na decyzje tatusa.
  22. jesli ma byc dorosly to moge poszukac w schronie. bylam tam dzis, jest sporo maluszkow doroslych :) byloby super. albo porobie kilka zdjec takim malcom i wybierzesz :) edi, kryniczno na trasie wroclaw trzebnica. pytalam go o weta, on mowi, ze najblizszy w trzebnicy. bernardyna dostal w prezencie od brata, mowi, ze nie ma pieniedzy na zwierzeta, bo ma trojke dzieci, a jak odjezdzalismy z tymi parowkami, rowerkiem wracal jego synalek ok 10 letni z 3 piwami w reklamowce!!! loo matko, to zes mi podpowiedziala. a ty mieszkasz gdzie? moze bys mi pomogla? kryniczno jest 5 km za wroclawiem...
  23. aa ,myslalam , ze problem w tym ze nie autem. w takim razie jak wiesz co robic to ok. zycze pieseczkowi tylko jak najlepiej.
  24. jak chcesz to moge podjechac z toba to paru wetow jutro, auto jest, po co ulv potrzebna, mozna i do tego atamaniuka i jakich tam jeszcze chcesz...
  25. wierze w udanie sie akcji. ja mam taka stuacje w krynicznie, kolo wrocka. soltys ma 3 psy na lancuchu, karmi chlebem rozmoczonym woda (bernardyna i dwa pozostale) plus 9 kotow, w tym wszystkie straszliwie chore. swiezb, zaropiale oczka... nie wiem co z tym zrobic, jak kupilam 2kg parowek to facet powiedzial zebym dokarmiala biedne dzieci, bo jego psy nie sa glodne, a widzialam jak na mnie patrzyly i slina im z pyska leciala... co zrobic?
×
×
  • Create New...