-
Posts
6612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by irysek
-
agnieszkal2 ma wiecej z bazarkow 20 plus 160 czyli 180zl :) (a jeszcze 4 napraski wolne, czyli 40zl moze sie w kazdej chwili pojawic) zeby tak na moim bazarku byl ruch, takie fajne sa te ksiazki, a tu cisza. nie wiem czemu!?
-
mi cala trasa zajmie 40 hehe w obie strony plus gadka z toba i xmatrix, razem 1h ;) spoko, da sie zrobic. wyliczylam, ze paliwo 60zl. czyli ze zmigrodu dokad dokladnie, gdzie xmatrix mieszka. podaj mi na pw dokladne adresy, a ja sobie trase obcykam i sie zapoznam. nr mam to bede dzwonic jak wyjade tak kolo 12ej raczej. tylko zeby ciotce przyjmujacej szczylki pasowalo. niech i ona sie odezwie.
-
no to na 1 miesiac juz jest, zakladajac, ze pierwszy dzien gratis greven policzy hihi. szkoda, ze nie wyszlo z tym domkiem. tris cudny jest, super charakter i wyglad.
-
tak jak mowilam, bylam dzis w schronie. na spacerku nie bylam z majkelem, bo p. bogdan szedl juz do domu. w pt jak bede to go wezme, chociaz w schronie to dla niego zadna przyjemnosc. ciagnie tylko, bo chce wrocic do boksu i p. bogdana. pstryknelam mu kilka fotek. zaraz powstawiam. :) zekije podrzuc tacie ;) [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/9355/p7300515bm0.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/1268/p7300516tr2.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/3274/p7300517ex3.jpg[/IMG] [IMG]http://img516.imageshack.us/img516/8176/p7300535ld0.jpg[/IMG] [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/8954/p7300536rp1.jpg[/IMG]
-
kikou a ile juz jest uzbierane na oplate hoteliku trisa?
-
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
irysek replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
no trudno, jak nie chcesz pomagac dalej zwierzetom to twoja sprawa. ja mimo, ze nie mam pieniedzy wlasnych staram sie robic co moge. kazdy robi tylne na ile go stac. -
suczka podobna do trisa jest u nas w shcronie, cudo... jesli chcesz porobie zdjecia i podesle...
-
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
irysek replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
ja tak samo bralam psy na dt i nikt mi za to nie placil, ani grosza. jak ktos sie decyzduje to niech sam finansuje jesli nie bylo mowy o platnym dt. tez robie bazarki i zbieram kase, nie pracuje. oj cos ciotki ostatnio na wszystkich watkach sie kloca... to chyba ten upal. -
fredki jednak nie ma, sa za to 3 kroliki. :) masa kotow, 3 kociaki i cala masa psow. bylam dzis znowu w schronie, ale pozniej zdjecia nowe powklejam majkela. bo tak na niego wola pan bogdan a on juz reaguje. majkel slicznie, obszczekal mnie dzis. pewnie byl zly ze p. bogdan poszedl juz do domu i ze taki upal jest na dworze heh. odkrylma przy okazji pare innych faajnych psiakow. kilka to bym zjadla.
-
oby to bylo jak najszybciej, jeden piesek juz wiekowy a ten mowi ze wet za drogi i ze ten i tak niedluo zdechnie... nr tel do kryniczna zaczyna sie od 071 czyli tak jak wroclawskie wiec chyba bardziej do wroclawia nalezy... a w psarach za baby maxem tym sklepem biegaja luzem 2 psy, suka i pies suka ma mlode wyglada jak rasowy terier taki wiekszy, rudo czarna jest. to tak rzutem na tasme bo to jednego dnia widzialam wszystko. nie mowiac o reszcie psow na lancuchu w krynicznie, bez miski i budy na gloym placku ziemii (taka sliczna sunia czarna) serce mi sie kraje.
-
chyba normalnie przejade sie jutro do schronu zobaczyc ten cud. fredka w nowym domu i owczarek tez. w to ze czarna mini sunka w domu to uwierze, bo na moich oczach sie ten cud dokonal. ale nie, to jutro jestem w schronie i od razu porobie zdjecia kudlaczowi, jak pan bogdan da go znowu na spacer. matko jak mu potrzebna kapiel i czesanie i nowy domek. bo na co te zabiegi jak znowu wroci do boksu...
-
a szkoda, lubi towarzystwo. moglby miec kolege kota lub psa, z dziecka tez by sie cieszyl. cos by go glaskalo czesto, bo dzieci tak maja. on jest taki cudny. ale juz tak uwiniony. a o ta fredke wypytam sie i zdjecia porobie. porobilam zdjecia krolikom i kotom fredka sie nie zalapala, bo nie wiem czy gryzie czy nie. krolika mam i wiem mniej wiecej jak sie zachowuje a fredki to obce mi zwierzeta. jak tlko cykne fotki, a bede w schronie najprawdopodobniej w przyszlym tyg jak nie w pod koniec tego, zamieszcze. dzis zapomnialam aparatu i aga robila komorka ale wyszly ok. a moze masz chetnego na kotka?
-
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
irysek replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
trafilam na wtaek przypadkiem, ale od razu sie zainteresuje. czy sunia mama ma dom, bo pyta o to kilka osob, a odpowiedzi zero. ten dlug 500zl to za co i kto ma go do splacenia? moze pomoge :) -
serio, nie ma juz tego owczarka w schronie. jeszcze dzis o 14ej tam tkwil. o suni ze swiezbem mowili, ze nie jest jeszcze do wydania, bo w trakcie leczenia... i panstwo dlatego adoptowali ta ktora aga miala na rekach, moze to tez zadzialalo inaczej. w koncu piesek na raczkach a w takiej ohydnej klatce to roznica. kroliki spoko, tylko ten baranek taki dzikusek. moj krolik tez ma czasem fochy w nosie i tak sie zachowuje. a ten komiczny. jak juz go otworzylam i aparat mial dobre ujecie to on cyk i glowa w gazete. taki spryciarz z niego. ale kochane. a ta tchorzofredka to co? taka smutna tam dzis wisiala na hamaczku. no i te psy dorosle w szczeniakarni. czemu one tam siedza? chore? i po co ktos kradl tego szczeniaka jak potem oddal do schronu, jakas paranoja...
-
widac, ze wasza rodzina kocha psy. ja mam rozwiazanie, tato jak juz sie przelamie wezmie czarnobialego, a ty dla siebie szarego, albo czarnego kudlacza. sa troche mniejsze wiec mniej klopotu z nimi bedzie. a tak samo kochane :) znam to, po smierci naszego jednego pieska, najpierw mama nie chciala tato chcial i tak z 2 miesiace, potem na odwrot. ale koniec koncow przygarneli kolejna bide. ktora pokochalam calym sercem. wierze, ze tato sie w koncu przelamie. wtedy go wyciagne (z pomoca mamy, ktora jeszcze o tym nie wie wykapie i uczesze) a potem moge go zawiezc do wawy. co wyjdzie na dobre kilku zwierzetom, bo ta trasa na dogo jest bardzo pozadana. przynajmniej tym razem by sie za paliwo zwrocilo ;) czekam z niecierpliwoscia na decyzje tatusa.
-
jesli ma byc dorosly to moge poszukac w schronie. bylam tam dzis, jest sporo maluszkow doroslych :) byloby super. albo porobie kilka zdjec takim malcom i wybierzesz :) edi, kryniczno na trasie wroclaw trzebnica. pytalam go o weta, on mowi, ze najblizszy w trzebnicy. bernardyna dostal w prezencie od brata, mowi, ze nie ma pieniedzy na zwierzeta, bo ma trojke dzieci, a jak odjezdzalismy z tymi parowkami, rowerkiem wracal jego synalek ok 10 letni z 3 piwami w reklamowce!!! loo matko, to zes mi podpowiedziala. a ty mieszkasz gdzie? moze bys mi pomogla? kryniczno jest 5 km za wroclawiem...
-
wierze w udanie sie akcji. ja mam taka stuacje w krynicznie, kolo wrocka. soltys ma 3 psy na lancuchu, karmi chlebem rozmoczonym woda (bernardyna i dwa pozostale) plus 9 kotow, w tym wszystkie straszliwie chore. swiezb, zaropiale oczka... nie wiem co z tym zrobic, jak kupilam 2kg parowek to facet powiedzial zebym dokarmiala biedne dzieci, bo jego psy nie sa glodne, a widzialam jak na mnie patrzyly i slina im z pyska leciala... co zrobic?