-
Posts
6612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by irysek
-
i w gore, jak zdrowie sunki? ta kobieta mieszka gdzies blisko ciebie, ze chodzisz z suczka do weta, czy wyreczasz ja po prostu?
-
specjaalnie sie nieraz tak poklada, pozycje do spania przyjmuje narozniejsze i najdziwniejsze, slodziak nasz kochany. jutro wyjezdza na weekend do szklarskiej poreby. podladuje aparat i pocykam mu fotek na lonie natury w pensjonacie przy sniadaniu hihi, przy basenie itd. bedzie tego duzo. oj duzo, jak znad morza. tylko tym razem gory.
-
no to pieknie, w takim razie jedynie na dogo ludzie sa slowni. reszty nastepnym razem nie bede brala pod uwage!!! o kant de rozbic to wasze forum spanielowe, nieslownosc i tyle. milo, ze czesc pieniedzy urodzinowych musze poswiecic na doplacenie do spaniela. a co z oplata za hotel comiesieczna??? tez mam sama oplacac wszystko? czy moze kasa wplynela, tylko, ze do asi i ginger!!! dlatego chcialam, zeby bylo podane tylko moje, a nie 5 naraz... taki tego efekt.
-
nie widzialas mojego milutka, on tez mi daje super buziaczki i to calymi seriami :) tylko, ze ma juz kolo roku, ale jest tak samo slodki jak batmanek ze zdjec :) (wlasnie wskocyl na biurko grucha i zaslania mi monitor)
-
lo matko, cos chyba kompa nawalil, albo dogo, przepraszam za ta ilosc hihi
-
zgadzam sie, wyglada na mloda, 10 letnie sie tak myszka nie abwia i nie wygladaja tak swiezo. moze allegro jej machnac. 10 lat, to chyba wet byl po piwku jak ja ocenial wiekowo...
-
zgadzam sie, wyglada na mloda, 10 letnie sie tak myszka nie abwia i nie wygladaja tak swiezo. moze allegro jej machnac. 10 lat, to chyba wet byl po piwku jak ja ocenial wiekowo...
-
batmanek super, jak on zlazi z takich drzew, widac ze lubi ganiac psie ogony, widac jak poschodach biegnie do ataku :) slodki jest, mialam teraz podobna kitke na dt, juz w nowym domu ;) a batman do adopcji, czy ma juz dom, bo nie wiem.
-
no, to by bylo na tyle, wiecej nie mam. zrobie nastepnym razem, pod koniec wrzesnia, jak bede do pani wandy jechac. tutaj zenek na zdjeciach ze swoja nowa towarzyszka. sunka 3 razy wieksza od niej, pomimo swoich 14 lat dostal szalu na jej punkcie. i pomimo tego, ze ona jest wysterylizowana. on nagle zaczal zachowywac sie jak zdrowiutenki podlotek. ale, jak dzwonilam pare dni temu di pani wandy, okazalo sie, ze bardzo kaszle, czyli ma zapalenie oskrzeli, albo pluc. choruje na prostate, co bylo wiadomei na karku ma guzka, wielkosci polowy wiekszej mirabelki ;) nie wiadomo jeszcze co to. wymacalam to jak tam jeszcze bylam wtedy w nocy. ale, watpie czy beda to ruszac, bo psiak ma juz swoje lata i po co mu na starosc narkozy itd.
-
wlasnie, kasiuO jest na wage zlota, ja mam kawal do pani wandy, a i tak planuje raz w miesiacu jezdzic. ale to nie to samo, jak ty jestes na miejscu, albo blizej. moglabys porobic zdjecia paru psiakom i by sie je pooglaszalo, zeby zmniejszyc troche liczbe psiakow. wiesz moze jak ponek majkel sie miewa i spaniele dziadzio zenek? te ktore przywiozlam do pani wandy ostatnio.