Jump to content
Dogomania

OLUTKA55

Members
  • Posts

    892
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by OLUTKA55

  1. To wspaniale ze jest domek:loveu:
  2. [quote name='lolka']istnieje opcja że wyrzucą mnie ze schroniska.......dzisiaj nie wytrzymałam i zrobiłam awanturę ludziom na zmianie jak nigdy nikomu w życiu ale mam dosyć a dzisiaj miara się przebrała......[/quote] dobrze ze sobie ulzyłas, jak sie nalezało:mad:nie wyrzuca gdzie znajda drugiego anioła:loveu:
  3. Shawnee kochana jestes:loveu:
  4. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/77f70a94766d0503.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/141/77f70a94766d0503med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c72900af96f1b988.html"][IMG]http://images44.fotosik.pl/142/c72900af96f1b988med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e6d467ad5b78ddd0.html"][IMG]http://images48.fotosik.pl/141/e6d467ad5b78ddd0med.jpg[/IMG][/URL] Biedny Karo wyzdrowiej szybko:roll:
  5. [quote name='zuziaM'][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/24bad0ffa69e2c87.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/143/24bad0ffa69e2c87med.jpg[/IMG][/URL][/quote] pieknis ale jak zdobyc mu domek:roll:
  6. Swietnie ze Biszkopt ma domek a wiadomo jak jego zdrowie:roll:
  7. psiak jest przesliczny domek pewnie bedzie szybko:roll:tylko zeby jak najszybciej z tego przystanku zniknał
  8. co z psina?:roll:
  9. i co z psina znalazła sie? :shake:
  10. przepiekna ale nie moze trafic na swojego człowieka:roll:
  11. radosc:lol:szczesciara:loveu::loveu:
  12. Mysle ze ludzie ktorzy byliby skłonni sie nia zajac nie musza korzystac z internetu ani czytac ogłoszen w gazetach ale jak do nich trafic?Moze ogłoszenia w poblizu kosciołow,marketów,ogłoszenie w telegazecie?:roll:
  13. moze chora i pozbyli sie kłopotu:mad:
  14. faktycznie ten nasz katolicki narod nie ma Boga w sercu:mad::cool3:
  15. Ten dom to naprawde wazna sprawa ludzie musza miec jakies doswiadczenie z boksiami i byc przygotowanymi na trudnosci.Pies po przejsciach to inny gosc od tego wychowywanego od szczeniaka.Sama tego doswiadczam Lala jest juz 7 miesiecy z nami a jeszcze całkowicie sie nie otworzyła i w 100% nie ufa nam choc bardzo sie kochamy.:cool1:
×
×
  • Create New...