kilka miesiecy temu na waszych stronach szukano zaginionego leonbergera w tej chwili jest leonberger w schronisku w Dłuzynie Gornej koło Zgorzelca jesli sie nie odnalazł zaginiony moze warto sprawdzic czy to nie ten
Zgorzelecka Straz Miejska chce pozbyc sie swojegob 6 letniego owczarka niemieckiego i jesli nieznajdzie sie do konca stycznia chetny na niego odda go do Dluzyny taka informacja znajduje sie na Zgorzelec zinfo
ale kto to wymyslił pewnie medycyna ludowa,psi smalec i kocie skorki:mad:
przeczytałam komentarze pod artykułem,w głowie sie nie miesci mozna swinie ubic to psa tez a co on lepszy.