Jump to content
Dogomania

OLUTKA55

Members
  • Posts

    892
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by OLUTKA55

  1. bidul pod kocyk i na poduszeczki a nie do zimnego boksu :shake:
  2. dobrze by było te zdjecia zamiescic na jej watku w bokserachwpotrzebie:cool1:
  3. hopamy maluchy:razz::multi:
  4. mysle ze to poprostu pretekst ,kanarek zagłosno by spiewał a kot zagłosno miałczał.Omijac pania kóleczkiem.;)
  5. biegaj Jasiu za TM szczesliwy i radosny:loveu:
  6. Tak zimno i tyle sniegu gdzie ona jest:shake:
  7. Viris super zdjecia ale Szpilka to piekna modelka:loveu:
  8. zycze jej szczescia i zeby nowy własciciel kochał ja i nie opuscił az do TM:p
  9. piekna jest:loveu:szkoda ze paskudna pogoda działa na jej niekorzysc:cool3:
  10. reklamuje sie przytulisko u Pajuni zobacz w DT :roll:
  11. pieknie prawdziwy psi raj:lol:
  12. Jestescie takie kochane pomogłyscie suni:loveu:
  13. Tez łzy mi leca z radosci:loveu:
  14. Tez bardzo sie ciesze ze ma w koncu swoja kanape wszystkiego dobrego Złotko:loveu::loveu:
  15. oby sie udało:roll:
  16. Chrupek swietny wysportowany chłopak:razz::lol:
  17. straszne:angryy:a obiecała wysterylizowac ja :cool3:
  18. podnosze psunie:roll:
  19. Mysle ze moze tu działac presja srodowiska małe dziecko taki "grozny" pies zagryzie ugryzie ,roznosi bakterie dziecko zachoruje,babcie i ciotki ostrzegaja,tyle pracy przy małym dziecku jeszcze pies potrzebny.A za rok ta psinka moze pieknie sie bawic z dzidziusiem.:cool1:
  20. podnosze pieknego chłopaka:multi:
  21. sama radosc jak sie widzi takiego szczesliwego pychola:lol:
  22. Saba szczęsciara wie czego chce:loveu::lol:
×
×
  • Create New...