[quote name='magda z.']W b-cu w zoologu wisza głoszenia Semira, Lalki, Majki i Ślimaka. Lolka i Beata dostały na maila ogłoszenia do wydruków - ktoś też chce jesczze. Można u wetów, w zoologach lub gdzie Wam pozwolą. W b-cu u jednego weta Dorota założyła segregator, ale nei wiem czy jesczze jest, jak się dowiem i działa, to też dorzucę potwory. Dałam też do sklepu info o 1% dla schroniska - miałam gazetki od kierownika jesczze:)[/QUOTE]
ja poprosze tez komplet ogłoszen Semira ciagle ogłaszam w Kauflandzie i ma ogł. w zgorzelec info.adres jest przy awatarku kliknac na strzałeczke