Jump to content
Dogomania

OLUTKA55

Members
  • Posts

    892
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by OLUTKA55

  1. Piekna Sindi jej nalezy sie szczescie i dobry los.A to ze ustawia szczeniaka inny pies tez by to robił.
  2. poprostu brak słow, dla tych ludzi poprostu nie ma sprawy, w takich chwilach rodza sie we mnie podłe uczucia
  3. ja to bym chciała zeby te boksy nie były potrzebne
  4. Oby sunia sie spisała i zeby to byli ci prawdziwi jej ludzie.Jesli mieszkaja w mojej okolicy to chetnie pospaceruje i przygladne sie domowi, dyskretnie, tylko musze cos wiecej wiedziec.
  5. taka cudna dziewczynka dobrze ze juz w swoim domku
  6. cudny jest tylko ten jego człowiek nie moze na niego trafic
  7. Mia powodzenia w nowym zyciu:grins::dog::laola:
  8. Zuziu moze zagladniesz na ponizszy adres i bedziesz mogła skorzystac z tej pomocy
  9. Lulka to dzieki :calus:Tobie
  10. Totik w dobrych rekach zdrowiej psinko wysłałam 10 zł postaram sie co miesiac
  11. Mia uszka do gory bedzie dobrze
  12. A tu Traktorek pod innym imieniem ale to on [url]http://www.youtube.com/watch?v=0LfmlyWt7vU&feature=player_embedded#[/url]!
  13. [URL="http://www.youtube.com/watch?v=QxHBAlLz-oQ&feature=player_embedded"]http://www.youtube.com/watch?v=QxHBAlLz-oQ&feature=player_embedded psiaki z Dłuzyny [/URL]
  14. nie dostaje punktow i nie moge nic dokładac[quote name='Shawnee']Projekt Ido: [CENTER][B]* 13. luty 2010 -> [COLOR=red]100 %[/COLOR] finansowane / 1. = 100 €[/B] [B]* 06. marzec 2010 -> [COLOR=red]100 %[/COLOR] finansowane / 2. = 100 €[/B] [B]* 05. kwiecien[/B][B] 2010 -> [COLOR=red]61 %[/COLOR] finansowane / 3. = 61,00 €[/B][/CENTER][/QUOTE]
  15. [quote name='magda z.']W b-cu w zoologu wisza głoszenia Semira, Lalki, Majki i Ślimaka. Lolka i Beata dostały na maila ogłoszenia do wydruków - ktoś też chce jesczze. Można u wetów, w zoologach lub gdzie Wam pozwolą. W b-cu u jednego weta Dorota założyła segregator, ale nei wiem czy jesczze jest, jak się dowiem i działa, to też dorzucę potwory. Dałam też do sklepu info o 1% dla schroniska - miałam gazetki od kierownika jesczze:)[/QUOTE] ja poprosze tez komplet ogłoszen Semira ciagle ogłaszam w Kauflandzie i ma ogł. w zgorzelec info.adres jest przy awatarku kliknac na strzałeczke
  16. to na dziendobry podniesiemy sunie
×
×
  • Create New...