Jump to content
Dogomania

OLUTKA55

Members
  • Posts

    892
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by OLUTKA55

  1. miło czytac takie zakończenie:lol:
  2. :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  3. w gore w gore:multi::multi:
  4. moze pomyslicie o wet .Rembiszu ja ostatnio tam bywam przyjmuje tez w soboty i jak jest potrzeba w niedziele i w porownaniu do wyzej omawianego bardziej przyjazny dla portfela.
  5. sama radosc:loveu::lol:
  6. Swinusia :loveu:
  7. Malizna jest przesłodka i bardzo jej do twarzy w rozowym:loveu:
  8. Ramonka hop na gore a potem do domku:multi::multi::multi:
  9. też tak mysle cos by nie pasowało i zabierajcie psa :-(
  10. prawda sliczny radosny psiak :loveu::lol:
  11. biedna kochana swinusia:loveu::placz:
  12. łzy sie same cisna do oczu ,biedny umęczony psiak:-(ale to nie moze ujsc bezkarnie:angryy:
×
×
  • Create New...