Jump to content
Dogomania

OLUTKA55

Members
  • Posts

    892
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by OLUTKA55

  1. to naprawde pechowe psiaki mysle ze za ich niepowodzenia wine w duzym stopniu ponosza media ktore zle do nich nastawiaja ludzi.Jak widze ze ktos prowadza młodego amfika to juz sie boje ze to chwilowy własciciel i najczesciej tak jest.:shake:
  2. Karus teraz kolej na ciebie gdzie ten domek:cool1:
  3. strasznie sie ciesze:loveu: kochny Semirek bedzie miał swoja pancie i swoj tapczanik mysle ze na zawsze:lol:
  4. przez pół roku zmarnowali psinke, a ta była włascicielke ,zeby wyrzuty zadreczyły,:angryy: w jej domu jest miejsce dla tej suni, tylko przy odrobinie dobrej woli.babon paskudny.
  5. ze takie gady chodza po ziemi zadnych wartomsci ponad mamone:angryy:
  6. biedna sunia wykorzystana i wyrzucona mysle ze ten gosc powinien zostac ukarany za porzucenie przeciez sa na to paragrafy,podłosc:mad:
  7. moze po wakacjach cos sie zmieni ,cierpliwosci Elzunia:loveu:
  8. tez zagladałam na strony legnickich weterynarzy sa dobrze wyposazone gabinety.Ja osobiscie swego czasu dzwoniłam w sprawie swojego psiaka na chirurgie na wydziale weterynarii obecnego uniwersytetu przyrodniczego i bardzo dobrze mi doradzono moze zaczac od tego:roll:
  9. to chyba jakies sprawy ambicjonalne rozgrywane kosztem pieska:shake:
  10. smutne ,zycie to wielka niespodzianka w jednej chwili wszystko potrafi sie zmienic,nie była sama ,byłysmy z nia :-(:-(:-(
  11. Piekna psinka, szkoda go, ale jak Lolka tu swoj palec przyłozy to da rade:roll:
  12. Rozi kochana psinko do gory:multi::multi::multi::multi:
  13. Zeby to był:loveu: Boniusiowy domek
  14. prosze o nr konta postaram sie jakis grosz dorzucic:roll:
×
×
  • Create New...