to naprawde pechowe psiaki mysle ze za ich niepowodzenia wine w duzym stopniu ponosza media ktore zle do nich nastawiaja ludzi.Jak widze ze ktos
prowadza młodego amfika to juz sie boje ze to chwilowy własciciel i najczesciej tak jest.:shake:
przez pół roku zmarnowali psinke, a ta była włascicielke ,zeby wyrzuty zadreczyły,:angryy: w jej domu jest miejsce dla tej suni, tylko przy odrobinie dobrej woli.babon paskudny.
tez zagladałam na strony legnickich weterynarzy sa dobrze wyposazone gabinety.Ja osobiscie swego czasu dzwoniłam w sprawie swojego psiaka na chirurgie na wydziale weterynarii obecnego uniwersytetu przyrodniczego i bardzo dobrze mi doradzono moze zaczac od tego:roll: