Jump to content
Dogomania

OLUTKA55

Members
  • Posts

    892
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by OLUTKA55

  1. jesli nie zostanie sam napewno wyzdrowieje:shake:
  2. Remus hop do gory:multi:
  3. biedne swiniatko:roll:
  4. biedna dobcia widac ze zadbana a jednak niechciana:-(
  5. doczekała sie dzieki wam :lol::lol::lol:
  6. sama radosc:lol::lol:
  7. Jesli jest prawdopodobny własciciel to mysle ze nie powinno mu to ujsc bezkarnie:mad:
  8. biedny,biedny az serce sciska kiedy w tym kraju bedzie normalnie,kiedy schronisko bedzie schroniskiem a nie niewiadomo czym.pies z jednego piekła trafia do drugiego:-(:angryy:
  9. pycholek pogryziony zagoi sie gorzej z duszą ale jak trafi do dobrych ludzi wszystko sie ułozy wszystkiego dobrego piesku:loveu:
  10. podnosze kochana swinusie tak to jest w zyciu ci coby chcieli pomoc nie maja warunkow a tym co by mogli nawet do głowy to nie przyjdzie:shake:
  11. czekamy pełni nadzieji:roll:
  12. piekna tylko zeby ten domek sie zjawił:roll:
  13. ale z tego co odladnełam na stronie to hotel jest w okolicach Bogatyni i Zgorzelca a nie na slasku .Szkoda psa jest naprawde piekny i ma takie madre oczy.A takie podłe osoby w roli opiekunow,wychodzi na to ze to oboz koncentracyjny a nie przytulisko, nie mozna tego tak zostawic:mad:
  14. czekamy z nadzieja :roll:
  15. Szpileczko:shake: kiedy odmieni sie twoj los.
  16. przesympatyczny przytulasny pychol tylko głaskac marnuje sie w schronie:-(
  17. nie wiem kogo ta malizna miała na łańcuchu odstraszac pewnie był w domu ale sie znudził wiec na podworze :shake::-(
×
×
  • Create New...