Jump to content
Dogomania

OLUTKA55

Members
  • Posts

    892
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by OLUTKA55

  1. A ja widze zmiane nie jest taka zrezygnowana:p
  2. własnie chciałam kliknac i niema projektu poczekamy na nastepna czesc jak zrozumiałam chodzi docelowo o 1100 euro
  3. wysłałam do Beaty 19 dane goscia i co znasz go
  4. Przyslij adres emaila wysle zaproszenie i wytłumacze co robic
  5. tez mysle ze asto /boksio i nie płakała za państwem tacy wspaniali byli?:angryy:
  6. to dziadziuniowi sie trafiło cieszmu sie
  7. Ja tego dziadunia musiałam kiedys spotkac wiem ze stanełam i patrzyłam :jakie malenstwo i jakie starutkie był wyniesiny na rekach i postawiony na trawniku . A w bloku obok był latrerek na troszke wyzszych nozkach no własnie Rambo w zeszłym roku zniknał bedac ze swoja psinka na spacerze spotkałam pania od Rambo i pytam gdzie pies a był u niej napewno wiecej jak 10 lat , oddałam do schroniska pare miesiecy temu i tłumaczy mi ze ona go przygarna eła od kolegi corki bo było jej go szkoda a teraz ona ma wnuka i nie ma czasu psem sie zajmowac a on był juz stary nie miał zebow w ogole jakis słaby .Ona nie bedzie patrzyła jak pies umiera bo ma dosyc takich przezyc .No i juz wiadomo dlaczego oddaje sie stare i chore psy:angryy:
  8. [quote name='Shawnee'][CENTER][B]Hey, hey, projekt Nr. 2 jest online![/B] [IMG]http://s12b.directupload.net/images/100218/wblwedep.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][B]Proszę was wszystkich o pomocy![/B] [URL="https://www.ido-world.com/index.php?id=502&pid=439&mid=207891"][COLOR=#4444ff]https://www.ido-world.com/index.php?id=502&pid=439&mid=20789 ciotki do roboty klikajcie[/COLOR][/URL] jesli nie macie ochoty na ta rejestracje przesyłacie do mnie adresy mailowe ja zaprosze i przez zaproszenie o ile osoba sie zaloguje jest 200 punktów dla mnie a 100 dla logujacego sie ,logujac sie pozniej otrzymuje sie 5 punktow , 5 punktów to 0,01 euro,logujac sie z zaproszenia odrazu wchodzi sie do projektu jest łatwiej i wiecej sie korzysta;) [/CENTER]
  9. jest piekna tylko do kochania:loveu:
  10. jezeli to powazni ludzie a tak sie przedstawiali to dziwne.
  11. tez mi szkoda Bryzy a nowy domek za szybko sie poddał pisze to z doswiadczenia Lala jak nabrała sił i pewnosci zterroryzowała wszystkie psy w okolicy , piesek przychodzacy w odwiedziny do na był na smyczy i Lala tez ,nie zostawiałam Lali samej na chwile z dziecmi.To wszystko mineło dzis Lala ma kumpli i kumpelki z ktorymi sie serdecznie wita i bawi,a na zaczepki nie odpowiada
  12. zagladam tu z nadzieja w zyciu wszystko jest mozliwe
  13. biedna Sindi sledze jej losy i faktycznie coraz gorzej z nia,biedactwo:-(
  14. Niby jestesmy w europie dlaczego takie sytuacje nie maja miejsca np. w Niemczech gdzie jest roznica w prawie i jego przestrzeganiu.
  15. oby sie spełniło i psinka pozyła sobie na kanapie
  16. Przezyłam juz takie rozstania, jest na to lekarstwo ale sama zadecydujesz kiedy je wprowadzic do domu.
  17. Kilka dni temu wnuczka przybiegła z gazeta "Przyjaciel pies" i mowi babciu szukaja Lali faktycznie niesamowicie podobna do Sary ale to nie ona .Lala jest u nas ponad rok, szkoda ze jej nikt tak nie szukał.Rozumie Cie i Twoj lek o psy bo przeciez to tez rodzina.Nie trac nadzieji
×
×
  • Create New...