Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. niestety....
  2. raczej małe niedźwiedzie :)
  3. Sonieczka prosi o odnowienie allegro bo nie widziałam, czy sunia jest jeszcze gdzieś ogłoszona?
  4. Puszczyk prosi o dom
  5. morgawse to zupełnie normalne, takie ciężkie jest życie domu tymczasowego, pomyśl jednak że dzięki Tobie ten psiak ma nowe życie, gdyby nie Ty byłby w schronisku
  6. no teraz dopiero gdy tu pojawiła się Havana wiem, że to o Ciebie Ola chodzi ;) szkoda, że rodzina zrezygnowała, jednak lepiej przed niż po adopcji...
  7. świetny tekst, a fotki jakieś bardziej aktualne są?
  8. eh wtorek akurat mam ciężkie zaliczenie, Aniu jeśli potrzebujecie smyczy/obroży to napisz, ja uszykuję i jak wpadniesz to ktoś Ci poda
  9. ok czekam na telefon, jak możesz napisz mi też swój na pw bo jak nie będę mogła odebrać to oddzwonie do Ciebie
  10. [quote name='supergoga']Trzymać prosimy o kciuki, na horyzoncie pojawił się chętny domek![/QUOTE] szybko! oby to było to :)
  11. faktycznie fajny, tak chwyta za serce :)
  12. tak do mnie 509 565 343 i [email][email protected][/email] i do supergogi w razie czego Sonia sierść ma już coraz lepszą, łupieżu mniej, tylko jeszcze taka tłusta jest
  13. ło teraz trafiam na wątek? tyle mnie ominęło? :crazyeye: sunia jest bardzo ładna, tyle razy jadę przez kampus na geografię i suni nie widziałam, pewnie zawsze śpię albo z kimś rozmawiam ;) dobrze, że już bezpieczna, dobrze że zabraliście!
  14. duże dzieciaki, strach czy pójdą gdzieś na łańcuch...
  15. Nefi, Rudolf fajne psiaki, z masą ogłoszeń czekają bez odzewu... :(
  16. tak cuda się jednak zdarzają, gdyby tylko dalej brali od nas psiaki, byłoby super
  17. eh gdyby to było to :) już czas na wspaniałego Orionka
  18. niee niestety nie, ja już się chyba załamuję
  19. a Sonia tymczasowiczka w zdechłym jeżu :wallbash: ciesze się, że Misiowi tak fajnie się układa, dziękuję i pozdrawiam!
×
×
  • Create New...