Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. a jakie ma piękne futerko!
  2. możemy się umówić np. na czwartek :)
  3. teraz po sprawdzeniu jej charakterku powinna znaleźć domek
  4. zapraszam na bazarek przeznaczony na Mundziową kastrację [url]http://www.dogomania.pl/threads/207612-Na-Mundziow%C4%85-kastracj%C4%99-do-20.05-zapraszam!-ubrania-i-buty?p=16883066#post16883066[/url]
  5. trudno, ja dziś wysyłałam kolejna ankietę w sprawie Puszczyka
  6. [quote name='SkarpetKa']Aniu of kors,naturliś,ja wol! Snuszkak, dzięki za rady, właśnie tego się bałam,że wezmę za dużo na raz i nic by z tego nie wyszło,a tego bym nie chciała! Szkoda z tymi niedzielami, ale może coś się uda z czasem osiagnąć :) Podasz mi numery do weta i do opiekuna to spróbuję mnie i Anię umówić.[/QUOTE] Ani już przekazałam więc się umówi skoro jedziecie razem, jak już będziecie umówione dajcie mi znać, jeśli akurat chwilę będę mieć wolną to też się zabiorę :) chociaż w piątek to mogę mieć problem
  7. inga.mm co takiego się stało? tyle dobrego dla psiaków zrobiłaś
  8. szczęśliwa zmieniam tytuł :)
  9. takie wiadomości dobre to można słuchać :)
  10. super sunia, dzięki grzybkowa za pomoc :)
  11. musi bo schron to nie miejsce dla dziecka, jest uroczy taka czarna kluska
  12. piękna psinka, trzymam kciuki za domek!
  13. [quote name='supergoga']To Rolf, któy wrócił z adopcji po 2 latach. Nie moge odgrzebac wątku.[/QUOTE] jakieś fatum z tymi zwrotami ostatnio.....
  14. bardzo dobrze jakiś duży pakiecik ogłoszeń by się przydał :)
  15. ma jedzonko, ciepłe i spokojne miejsce myślę, że jest bardziej szczęśliwa, a że ludzi unika to jej się nie dziwię tak żyła dłuugi czas
  16. eh w schronisku ciężko o postępy
  17. Opiekun psów jest codziennie rano tak od 8 do 9.30 tak przynajmniej mówił, resztę dnia można przyjechać w godzinach pracy straży miejskiej, która jest w budynku obok pracują chyba do 16 ale nie jestem pewna, nie wiem tylko jak z nimi pójdzie współpraca, trzeba by porozmawiać W niedzielę raczej nieczynne, myślę że z sobotą mogą też robić problemy mimo że straz musi pracować. Ja w Puszczykowie na początku chodziłam sama sobie, bo tu wpuszczali, teraz jako wolontariuszka fundacji Animalia więc jest jeszcze łatwiej. Myślę, że wszystko to kwesta wytrwałości i rozmowy z ludźmi coś na pewno powinno dać się wypracować. Myślę, że na początek z uwagi na dużą liczbę psów lepiej sobie wybrać jednego, dwa je dobrze poznać, wyprowadzić i dopiero poogłaszać bo wszystko samemu ciężko ogarnąć.
  18. co za ludzie... zmieniłam tytuł
  19. dzięki serdeczne za chęć pomocy, co do mnie tak jak pisałam wcześniej nie jestem wstanie zaangażować się tam na stałe, teraz pomału zaczynają mi się zaliczenia, później ciężka sesja a do tego jeszcze nauka na egzamin licencjacki, już i tak mniej odwiedzam i wyprowadzam moje psiaki z Puszczykowa, a co dopiero ładować się w kolejne przytulisko, fizycznie nie jestem wstanie, przynajmniej do końca czerwca Skarpetka mogę Ci podać na pw numer do weta, on może pomóc Ci w wejściu na teren i działaniu, super by było gdyby ktoś się tym zajął martwią mnie te szczeniaczki, gdyby chociaż znaleźć im DT.
  20. hahaha faktycznie z takim pomocnikiem by się wyrobili :):)
  21. wyprowadzimy wszystkie! super :) przy okazji zobaczymy jak Leoś do innych na spacerze bo sama bym tego nie zobaczyła :)
  22. dokładnie, sunia by siedziała i tylko rachunki nabijała to by musiał być DT
  23. [quote name='olly']Bojka :( co się dzieje!!!!!!!!!!! :( Umieścimy boksie na stronie Fundacji. Trzeba jej pomóc. Już się wycierpiała Dziewczyna wystarczająco :( Jak byście miały więcej info na jej temat to prześlijcie mi proszę na maila: [email][email protected][/email][/QUOTE] więcej nie mamy, tyle że to starsza miła sunia
  24. Z SM nie miałam kontaktu, tylko z pracownikiem ZUK-u, który tam sprząta. Jest pomocny, lubi te psy, z nim nie ma najmniejszgo problemu by się dogadać. Jednak on najczęściej jest z samego rana. Ze strażą może być gorzej ale mam obstawę w postaci weta, który potrafi ich przekonać. Saint zajmowałeś się Swarzędzem, może teraz na własnym podwórku ci się uda?
×
×
  • Create New...