-
Posts
7191 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by snuszak
-
Biedny, stary BRYŚ - ma wreszcie własny dom.
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
a jakie ma piękne futerko! -
śliczny Spanielek w przytulisku - za TM [`]
snuszak replied to Ajula's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
możemy się umówić np. na czwartek :) -
Labi pojechała do domu! Trzymajcie kciuki!
snuszak replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
teraz po sprawdzeniu jej charakterku powinna znaleźć domek -
trudno, ja dziś wysyłałam kolejna ankietę w sprawie Puszczyka
-
[quote name='SkarpetKa']Aniu of kors,naturliś,ja wol! Snuszkak, dzięki za rady, właśnie tego się bałam,że wezmę za dużo na raz i nic by z tego nie wyszło,a tego bym nie chciała! Szkoda z tymi niedzielami, ale może coś się uda z czasem osiagnąć :) Podasz mi numery do weta i do opiekuna to spróbuję mnie i Anię umówić.[/QUOTE] Ani już przekazałam więc się umówi skoro jedziecie razem, jak już będziecie umówione dajcie mi znać, jeśli akurat chwilę będę mieć wolną to też się zabiorę :) chociaż w piątek to mogę mieć problem
-
Simba, akita inu po wypadku - bezpieczny w swoim super domku
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
inga.mm co takiego się stało? tyle dobrego dla psiaków zrobiłaś -
2 ogromne szczeniorki - już w domkach stałych ;)
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
szczęśliwa zmieniam tytuł :) -
4 miesięczny szczeniak z ulicy - pełen strachu -już w domu
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
takie wiadomości dobre to można słuchać :) -
Kiełka, młoda, nieduża łagodna sunia -ma własny dom!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
super sunia, dzięki grzybkowa za pomoc :) -
Blacky - kolejny szczeniak, kolejny dzieciak - pojechał do domu
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
musi bo schron to nie miejsce dla dziecka, jest uroczy taka czarna kluska -
Mini spanielka Sonia - -pojechała do domu - walczy o życie
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
piękna psinka, trzymam kciuki za domek! -
Reksio - nareszcie znalazl ciepły dom i własnych ludzi!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']To Rolf, któy wrócił z adopcji po 2 latach. Nie moge odgrzebac wątku.[/QUOTE] jakieś fatum z tymi zwrotami ostatnio..... -
Przerażona 3 -letnia Sonia szczęśliwa - ma własny DOM!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
bardzo dobrze jakiś duży pakiecik ogłoszeń by się przydał :) -
śliczny Spanielek w przytulisku - za TM [`]
snuszak replied to Ajula's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
tylko co? :( -
4 miesięczny szczeniak z ulicy - pełen strachu -już w domu
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
eh w schronisku ciężko o postępy -
Opiekun psów jest codziennie rano tak od 8 do 9.30 tak przynajmniej mówił, resztę dnia można przyjechać w godzinach pracy straży miejskiej, która jest w budynku obok pracują chyba do 16 ale nie jestem pewna, nie wiem tylko jak z nimi pójdzie współpraca, trzeba by porozmawiać W niedzielę raczej nieczynne, myślę że z sobotą mogą też robić problemy mimo że straz musi pracować. Ja w Puszczykowie na początku chodziłam sama sobie, bo tu wpuszczali, teraz jako wolontariuszka fundacji Animalia więc jest jeszcze łatwiej. Myślę, że wszystko to kwesta wytrwałości i rozmowy z ludźmi coś na pewno powinno dać się wypracować. Myślę, że na początek z uwagi na dużą liczbę psów lepiej sobie wybrać jednego, dwa je dobrze poznać, wyprowadzić i dopiero poogłaszać bo wszystko samemu ciężko ogarnąć.
-
2 ogromne szczeniorki - już w domkach stałych ;)
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
co za ludzie... zmieniłam tytuł -
dzięki serdeczne za chęć pomocy, co do mnie tak jak pisałam wcześniej nie jestem wstanie zaangażować się tam na stałe, teraz pomału zaczynają mi się zaliczenia, później ciężka sesja a do tego jeszcze nauka na egzamin licencjacki, już i tak mniej odwiedzam i wyprowadzam moje psiaki z Puszczykowa, a co dopiero ładować się w kolejne przytulisko, fizycznie nie jestem wstanie, przynajmniej do końca czerwca Skarpetka mogę Ci podać na pw numer do weta, on może pomóc Ci w wejściu na teren i działaniu, super by było gdyby ktoś się tym zajął martwią mnie te szczeniaczki, gdyby chociaż znaleźć im DT.
-
Młody mały Rudolf ma domek na zawsze, zostaje we wspaniałym DT!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
hahaha faktycznie z takim pomocnikiem by się wyrobili :):) -
wyprowadzimy wszystkie! super :) przy okazji zobaczymy jak Leoś do innych na spacerze bo sama bym tego nie zobaczyła :)
-
Foksterierka zabiedzona - Kela - jak jej pomóc?
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
dokładnie, sunia by siedziała i tylko rachunki nabijała to by musiał być DT -
[quote name='olly']Bojka :( co się dzieje!!!!!!!!!!! :( Umieścimy boksie na stronie Fundacji. Trzeba jej pomóc. Już się wycierpiała Dziewczyna wystarczająco :( Jak byście miały więcej info na jej temat to prześlijcie mi proszę na maila: [email][email protected][/email][/QUOTE] więcej nie mamy, tyle że to starsza miła sunia
-
Z SM nie miałam kontaktu, tylko z pracownikiem ZUK-u, który tam sprząta. Jest pomocny, lubi te psy, z nim nie ma najmniejszgo problemu by się dogadać. Jednak on najczęściej jest z samego rana. Ze strażą może być gorzej ale mam obstawę w postaci weta, który potrafi ich przekonać. Saint zajmowałeś się Swarzędzem, może teraz na własnym podwórku ci się uda?