kawał roboty zrobiłyscie, dzieki! Ja byłam w srode tylko na 15 minut jak mialam cza sie wyrwac to polecialam do psiakow z woda bo piekielnie goraco, 4 butelki wody zabralam w plecak po 1.5 litra a ponad jedna wypila sama ekipa z klatki z Mika ;/ a nadal cieplo one potrzebuja wody i cienia, no a najlepiej domku dla nich tak niewiele trzeba