Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. szkoda ze ze spotkania nic nie wyszlo, no coz nastepnym razem.... a foteczki super. Widze ze razem z Kika swietnie sie bawiłyscie :):)
  2. Gosia Ty wariatko przestan takie rzeczy wypisywac, robisz ile mozesz dobrego wiec za co sie obwiniasz? Odprowadzilas ja w lepsze miejsce niz schronisko ja za to Mike musialam odprowadzic w to piekło ale i tak mam cały czas nadzieje ze znajdzie dom! A ta sunia piekna nie bedzie czekac długo zobaczysz...
  3. z adopcji sznaucerow odezwali sie do mnie dopiero 2 dni temu, wyslalam im zdjecia Gringa i zobaczymy czy pokaze sie na ich stronie
  4. piekna sunia sa wiec juz pierwsze odzewy o adopcje, oby tak dalej do kochajacego domku :loveu:
  5. to dobre wiadomosci, małej naleza sie wakacje i Karolinie za to co robi tez :lol:
  6. nikt nie byl u Gringo :-( nikt go nie chce a psiak wspaniały
  7. i dlatego szuka ciotek dopingujacych a najlepiej domku stalego
  8. hmm 12 to jednak sobota sprawdzilam wiec moze byc ciezko bo pewnie w pracy bede ale daj znac jak przeczytasz jak tylko szybko mozesz to postaram sie kogos na zastepstwo zalatwic
  9. przepraszam nie bylo mnie tu i nci nie widzialam ze juz wyjezdzasz i jest mozliwosc spotkania :shake: ja oczywiscie bardzo chetnie a ze jest to niedziela to w domu bedziemy tylko jak teraz się z Toba skontaktowac zebys wiedziala, jak masz dostep do neta to napisz tutaj bo jak nie to pewnie przeczytasz to osz cholera dopiero po obozie i ze spotkania nici beda :oops: no nic pisz jak to przeczytasz no i milego obozu :cool3:
  10. kocha tłuscioszki i zna sie na odchudzaniu :lol: Kasiu skacz po domek!
  11. to jutro tez bede szukac wody tam z drugiej strony, tylko jak sama bede to nie dam rady zabrac nikogo z tej klatki Miki na spacer bo mi pouciekaja :shake:
  12. Gringo jak dostane jutro wolne to cie odwiedze w schronisku i reszte gromady, a tymczasem mykaj na pierwsza!
  13. wrecz cudowny jest ten psiak, tak chwyta za serce, szkoda ze tylko nas
  14. kawał roboty zrobiłyscie, dzieki! Ja byłam w srode tylko na 15 minut jak mialam cza sie wyrwac to polecialam do psiakow z woda bo piekielnie goraco, 4 butelki wody zabralam w plecak po 1.5 litra a ponad jedna wypila sama ekipa z klatki z Mika ;/ a nadal cieplo one potrzebuja wody i cienia, no a najlepiej domku dla nich tak niewiele trzeba
  15. z Joo to bardzo wrazliwa sunia, potrzebuje kochanego domku na zawsze, aby nie musiala sie juz stresowac
  16. no to masz przeboje w domu nie ma co, ryzykowo zawodowe bym powiedziala... Joo chopaj do domku!
  17. nic dziwnego ze zdenerowwana mała, dostała przeciez od Was pewnie przez ta krotka chwile wiecej miłosci niz przez całe zycie od poprzednich wlascicieli i teraz boi sie ze to straci
  18. ja niestety nie umiem ale pewnie ktos sie znajdzie
  19. to super :):) ja nie dam rady w tym tyg. bo jak nie w pracy to bede zawozic dokumenty na uczelnie ;/ pozdrowcie Gringo :loveu:
  20. No widzicie takie słoneczko Wam sie trafiło, aby mogło teraz znalezc dobry nowy dom szybko aby kolejna osoba sie do niej nie przyzwyczaiła, ktora ja bierze na tymczas
  21. napisałam tez do sznaucerow w potrzebie zeby umiescili gringo na stronie i zrobiłam mu ogłoszenia na "moj pies"
  22. Nie było mnie jednak cały week, ale zrobiłam teraz ogoszenie Gringo na moj pupil
  23. Oris to co robisz jest piekne! Tylko czekac jak psiak wyzdrowieje i stanie sie jeszcze piekniejszy, no i znajdzie domek
×
×
  • Create New...