Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. Trafiłam teraz na watek sunieczek, dobrze ze jedna juz w domku, teraz szukamy miejsca dla reszty!
  2. Ale Kika ma raj, dorobila sie nawet wlasnego toru z przeszkodami :lol:
  3. Gringo uciekaj na pierwsza niech Cie ktos zobaczy!
  4. co tam u Joo słychac?> czy jakis domek sie pojawia? czy ktos pyta o mała?
  5. Do Kaski jej jeszcze troszke brakuje ale fakt Mikula tyje w oczach co nie jest dobra sprawa, a wystarczyloby troszke ruchu kochajacy domek i wszystko byloby ok
  6. szkoda ze nikt nie potrafi docenic Kaski, chociaz gubsza to kochana... szuka domku!
  7. piekne chlopaki, ah strach pomyslec co by z nimi gdybyscie do schronu nie pojechały, dobrze ze deklaracja DT jest to bardzo optymistyczna wiadmosc ale staramy sie natychmiast znalezc DS jeszcze raz dzieki dziewczyny!
  8. Gringo w dobrej formie byl na szybkim spacerku i wcinal chrupki.... juz chlopak nie taki cichy jak ostatnio na powitanie szczekał zeby go zabrac na spacer :lol: niezle sie chlopak rozbrykał :D
  9. dzieki za wszystko! Info o Maniusiu dostałam dopiero teraz, super ze sie udalo. Teraz uciekam do psiakow!
  10. dobrze ze dziewczyna bedzie miec zabieg :) teraz szukamy pilnie domku!
  11. Mikula do góry! Czy ktos wie czy Maniek pojechal do nowego domku?
  12. a ja jutro sie zwalniam z pracy wczesniej i odwiedze piechole wiec Gringo zalapie sie na spacerek rowniez i chrupki tez :):)
  13. wyzsza filozofia a ja myslalam ze to tylko taka zabawa :cool3: no niezle dziewczyny niezle
  14. Gringo jest juz na sznaucerach ;) bardzo podobna sunia do niego jest w Lodzi do adopcji i nawet wiek by sie zgadzal :shake:
  15. fotki cudowne :loveu: ale Kika wysoko skacze az trudno uwierzyc :crazyeye:
  16. do domku mała uciekaj dla takiej małej slicznotki musi sie cos znalezc
  17. eh nikt nie zaglada do Miki i jej kompanii
  18. w ta srode nie bylam odwiedzic psiakow... mialam jak zwykle wolne ale zawozilam papiery na uczelnie i przyblakal sie do mnie popoludniu terier, ciezko sie usprawiedliwic bo towarzystwo uwielbia odwiedziny i ciezko im tego odmowic ale no zawalilam nie dalam rady :shake:
×
×
  • Create New...