Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. zawsze myslalam ze taka mila odmiennosc jak ma gringo jest atutem, chyba sie mylilam bo psiak nie ma powodzenia
  2. [quote name='Margolka']Wielki przytulas szuka swego pana na stałe:loveu: Oferuje w zamian dużą powierzchnię do drapania i miziania, maślane spojrzenie bursztynowych ślepi, full serwis kontakt - przytulanie, opieranie się, ocieranie o nogi, chęć wejścia na kolanka, miłosne westchnienia:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] dobrze napisane :evil_lol::evil_lol:
  3. :):) jak to? gdzie co, kto? jakies szczegoly?
  4. i jak poszlo wiadomo juz cos????? ja trzymam mocno kiucki za mundka i mike :eviltong:
  5. w sumie dred ciakawie brzmi :evil_lol::evil_lol: dredzik szuka domku :loveu:
  6. Gringo szuka pilnie DT bo inaczej moze byc ciezko :shake:
  7. Fila moja kochana uciekaj do domku :p
  8. Gringo szuka pomocy! DT, DS czegokolwiek! Nawet kojca z ciepla buda na DT gdzie bedzie mial spacery i kontakt z czlowiekiem ktory bedzie kochal dawal jesc, glaskal a nie dawal kamieniem po glowie :angryy:
  9. taki piekny pies, jak nic musi sie udac :loveu:
  10. spoko Marta kupimy sasiadom za pomoc czekolade :evil_lol:
  11. ok cichooooooo szaaaaaaaaaaa az makiem zasial :evil_lol::evil_lol:
  12. ja mysle ze akurat w tym wypadku nie w schronie a w poprzednim miejscu glownie, w schronie mozed tez cos dostala jak chciala wyjsc przypadkiem zmienie tytuł
  13. i co i co???
  14. [quote name='Rene@Rabik']Życzę, żeby się Wam udało.[/quote] Rene jakie Wam??? Nam przeciez!!!
  15. [quote name='Rene@Rabik']Fakt, trzeba mieć złudzenia[/quote] Rene co jestes tak pesymistycznie nastawiona? Bywa trudno wiemy o tym wszyscy ale moze kto wie, lepiej miec nadzieje niz nie miec nic
  16. podnosze malucha bo nikt nie zaglada do niego, a szkoda bo to wspanialy pies!
  17. darucha czy ja dobrze zrozumialam??? Morgan ma dom??? Ja nie moge az mi gebe zatkalo tak niespodziewanie sie odezwalas, zawsze to ktos z fundacji sie pierwszy odzywa ze pies juz znalazl swoj kacik a Ty tak nieposdziewanie nawet nie wiesz jak sie ciesze i gratuluje Waszego wyboru :loveu::loveu: Morgan na pewno bedzie strasznie szczesliwy i na dodatek bedzie miec towarzystwo i rozine ktora zna sie na sznaucerach Jak ja Wam dziekuje :p powodzenia we wspolnym zyciu!
  18. plakaty rozwieszone na tablich informacyjnychw puszczykowie, zobaczymy czy to cos da
  19. trzymamy kciuki niech los usmiechnie sie do psiakow :p
  20. ttossa wstawiliscie fotki nowe na molosy? moze komus sie bardzo spodoba :p
×
×
  • Create New...