i pewnie ogolnie wszystko co sie rusza na tej naszej planecie :angryy:
Gringo szanuje ze bronisz zajadle cioteczki ale lepiej dla Twojego dobra abys byl grzeczny i potulny chociaz to oni sami sobie na to zapracowali
Gringo od dzis ma boks dla siebie tylko, co nie oznacza ze jest w niebie i jest bezpieczny bo sytuacje lubia sie zmieniac z minuty na minute wszystko zalezy od checi i humory.. niestety nie naszego