Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. wstawilam na fili watek na maiu fotki bo juz udalo mi sie zarejestrowac :D
  2. Jacku to jest twoja szansa to miejsce gdzie jestes, nie mozesz tak sie zachowywac bo znowu wrocisz do schronu gdzie byles i problem bedzie jeszc ze wiekszy! Czy po katracji bedzie mogl zostac w tym miejscu gdzie jest teraz?>
  3. ja tez juz wygrzebalam jakies graty na bazarek kto robi? komu moge to wszystko przekazac? Rene moge Tobie?
  4. wlasnie o Oris myslalam bo wiem ze z dobkami wspolpracuje no swietna kobieta to jest zobaczymy moze jak jej sie cos zwolni to kto wie :evil_lol:
  5. zabierajcie go szybko bo chlopak tak placze strasznie glosno jak wychodzi sie ze schronu :crazyeye::crazyeye: dostal chrupki, obskakal mnie brudnymi lapkami w boksie i zostal wymiziany :loveu: hmm w schronie chyba wszyscy byli dzis glodni bo jak tylko pojawilam sie i zaczelam dawac jedzenie psiakom to wszystkie z 4 dzikich kotow sie pokazaly, niestety nie mialam kociaj karmy wiec psiej im troche dalam pedigree ale widzialam ze jadly i jakos dawaly rade
  6. Mundek mi pare chrupek z rak zabral :loveu::loveu: byl chyba bardzo glodny i dlatego sie odwazyl :crazyeye: raz nawet tak szybko podbiegal i chwytal ze nie trafil w chrupke i chwycil za moj palec, oszczypnal zwial do budy i nasteonym razem juz trafil pyszczkiem w chrupke sru do budy i tam zjadal - ja mysle ze moze tak paroweczki by zabrac bo temu to juz kompletnie sie nie oprze, wiem ze mika jak byla u mnie to po sterylce nie chciala jesc chrupek a nalesnika wsunela jak glupek bo psiaki wczesniej na domowym jedzonku byly wiec do tego maja zamilowanie powodzenia jutro Rene - zabierzcie chociaz z jedna paroweczke dla mundka tylko mika musialaby byc na spacerze bo przeszkadza ta swoja radoscia i checia jedzenie z reki i mundek nie ma wtedy jak podejsc, wiec mika na spacer a mundek na parowki :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. mika ta grubaska rosnie nam dalej na szerokosc, ja wiem ze zbliza sie zima i trzeba robic zapasy ale mika ty juz te zapasy zrobilas dawno temu!!
  8. Gringo mnie dzis bardzo zaskoczyl ale wcale sie tym nie ciesze :shake::shake: ja wiadomo zawsze na nasz widok skakal, cieszyl sie... ale nie tym razem stał osowiały i patrzyl na mnie blagajacymi oczkami bylam u niego jedzenia nie bylo ale gringo zabral pierwsza chrupke do pyska i wyplul, bardzo mnie to zmartwilo jak bylam w srodku to chwile sie cieszyl ale nie tak jak zawsze, nie skakal, zupelnie jakby go cos bolalo, jakby mial depresje nie mial sily, nie jestem wetem wiec nie wiem ale cos bylo z nim nie tak, przynioslam wody i dalam duzo chrupek, jadl spokojnie i najwazniejsze ze jadl! w tym czasie delikatnie glaskalam go i tym samym staralam sie wybadac czy nie ma jakis ran albo guzow nic takiego nie znalazlam ale ciezko tak psa calego wybadac... byl tylko ten plac łysy bez siersci co po ostatniej ucieczce sie znalazl zawsze mialam problem aby wyjsc od niego z boksu tak sie pchal, ale teraz nie mialam z tym problemu, chcial wyjsc na zewnatrz wciskal ryjek ale nie napieral tak mocno na wyjscie jak zawsze (nie mial siły?) moze ma depresje, przeciez wszystkie psy wychodza ze schronu nawet roki a on zostaje wychodzilam jak jeszcze jadl oczywiscie wtedy przestal jak karmilam inne psiaki to nie widzialam zeby wracal do swojej michy z jedzeniem, mam nadzieje ze zje, bo przy mnie jadl pozniej z apetytem - byl chyba glodny bardzo aczkolwiek za smutny na jedzenie ja wiem ze nie reaguje na mnie tak jak na Rene - bo ja kocha ale i tak zawsze skakal na mnie z radoscia pchal sie do wyjscia, dzis ani razu nie podskoczyl tylko stal i patrzyl mi w oczy, jak odchodzilam tylko widzialam jak probowal popchnac kraty lapka zeby wyjsc ale od razu zrezygnowal, nie szczekal tez ani nie piszczal, boje sie ze Gringo wpadnie w depresje i zameczy sie nam chlopak, nawet nie wiecie jak mi serce sie krajało, ja go znam takiego energicznego, ja wole jego ADHD, Gringo wroc do nas, mam nadzieje ze masz tylko dzis zly dzien ze jutro juz bedziesz taki jak zawsze (pies przeciez tez moze miec gorszy dzien tak jak czlowiek) [SIZE=5]Gringo woła o pomoc!!!![/SIZE]
  9. ide troche teraz z karma pooswajac mundziaka i wymiziac mike :loveu::loveu: papa :p
  10. w takim razie gratulacje Marta :p szkoda ze tymczas dla miki i mundka nie wypalil ale trudno nic nie zrobimy, wazne ze chociaz ktos jedzie wiec zycze larremu powodzenia w nowym domku :) pozdrowcie super babcie :evil_lol:
  11. [url]http://images31.fotosik.pl/392/51aa6eaca410d593.jpg[/url] idealne wlasnie na cos takiego czekalam!! :evil_lol: super dziewczyny
  12. moze by napisac do nadzieji dobermana? jest juz tam Opal? moze by jakis domek dla neigo znalezli
  13. wystawa bedzie klejna z szans dla naszych psiakow oby sie cos udalo!
  14. Rudi trzymam za ciebie kciuki i podnosze ile sil mam zebys na pierwszej domek lub Dt znalazl ;)
  15. oj przedstawiaj nasza pania bardzo atrakcyjnie :evil_lol::evil_lol: i sprawdzaj pana bardzo dokladnie :eviltong:
  16. kotku co u Ciebie? domek jest???????
  17. ja tez mam taka ogromna nadzieje bo pies mialby bardzo dobre warunki i milych panstwo :p nic poczekamy i zobaczymy
  18. sama sie nadal na miu nie moge zal;ogowac ale kolezanka z charciego forum mi wrzucila tekst [url=http://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=3672862#3672862]Miau.PL :: Zobacz temat - Og
  19. oj mikuli by chyba opcja bardzo pasowala :evil_lol:
  20. warunki schroniskowe zdecydowanie nie sa dobre dla psa po zabiegu, jeszcze zakazenia dostanei i bedzie wiecej problemu niz z przetrzymaniem krotkim w jakims hotelu szukamy tymczasu dla psiaka na pare dni chociaz po zabiegu?
  21. [quote name='sati']Owszem szuka na juz , na wczoraj, co nie oznacza że jak nadarzy sie byle jaka okazja wydawac psa byle tylko bylo po kłopocie. Tak domek ma byc naj!! i nie uważam tego za przesade, gdyz Jacus juz raz sie przejechał i został oddany do schroniska wiec teraz musimy byc pewni, że drugi raz juz nikt go nie odda!!! Tak na marginesie osoba, która na naszej klasie napisala ze "..ma kolezanke, która go bierze" ma 11 lat[/quote] eh 11 lat? ciekawe czy rodzice sa swiadomi? czy tylko sie malej pieska zachcialo bo ladny
  22. i jak sie czuje Cobra? domku gdzie jestes?
×
×
  • Create New...