Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. chcialabym juz odetchnac ze gringo ma domek, ja nie wierze ze nie ma chetnych na takiego pieknego psa!
  2. ostatnie odliczanie rozpoczete :crazyeye:
  3. widzialam orła cień :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. cioteczki szybko dzialaja :crazyeye: zarywaja noce ale dla psiakow wszstko zrobia , browo cioteczki!!!!
  5. ej jak taka duza impreza to moze by ja przeniesc z rowu w jakies bardziej przytulne miejsce bo cos zimno sie robi ostattnio :cool3: mykaj mundku z mika!
  6. hmmm a moze jak uda sie mikuli i mundkowi to nastepnie zabierzemy sie za gringolca - bo pilne i Joo bo czas tymczas zwolnic zeby mozna inne ratowac :cool3:
  7. uda sie!! musi sie udac! przeciez taka pani ladna i taki pan zgrabny :evil_lol:
  8. a macie juz jakies zainteresowanie na molosach?
  9. ludzie sie rzuca na psia mikulowa gwiazde bo nasza pani redaktor naczelna juz o to zadba :evil_lol::evil_lol: prawda?
  10. chyba bym tydzien z rowu sie nie wygrzebala jakby mika i mundek razem poszly do jednego domku :p ze szczescia oczywiscie :evil_lol::evil_lol:
  11. huhu ale ten nasz biznes sie rozkreca :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  12. Cobra to prawdziwa psia sportsmenka :lol::lol: a Marta dzielna kobita dotrzymywala jej kroku :evil_lol:
  13. pokerek chyba cioteczka snuszkak bedzie miala krotka okazje Cie lepiej poznac :cool3:
  14. i jak znalazl sie jakis weekendowy tymczas?
  15. szkoda tylko ze to nasze gadanie i tak psu nie pomoze :shake: potrzeba w tej chwili konkretow czyli kasy na leczenie a najlepiej domu ktory jest tego swiadom a mimo to zadba o psiaka i go przygarnie
  16. Apelujemy o pomoc dla wspanialego psa!!!!!
  17. trzymam za nia strasznie mocno kciuki zeby walczyla a pozniej szybko do domku mykała :loveu:
  18. jeszcze pozostaje wszystko dograc i bedzie juz po wszystkim a wlasciwie to dopiero bedzie poczatek prawdziwego wspanialego pokerowego zycia :loveu:
  19. no zdjecia to super sprawa to moze bede miec jakies zlecenia zeby gdzies psiaki nasze powywieszac na tablicach w puszczy :cool3:
  20. eh kobita chyba robi sie jeszcze "szersza" moze artykul cos da
  21. to ja nie wiedzialam ze takiego swietnego "rasowca" mamy pod naszym dachem :lol: moze taraz wielbiciele rasy sie nim zainteresuja z pelna swiadomoscia tej rasy
  22. wiadomo zarełko pierwsza klasa było :p a mundek coraz smielej stawia kroczki w nasza strone :lol:
×
×
  • Create New...