-
Posts
7191 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by snuszak
-
dzisiaj jade z kici do poznania na 18, niestety pociagiem bo nie mam jak inaczej wiec mam nadzieje ze nie bede musiala z nim wracac ;p cała noc spal ze mna :loveu: dzis wieczorem albo jutro napisze czy ma juz dom i bedzie wszystko jasne
-
Pomozcie wyciagnac mundzia i mike z celi :placz: one juz tak długo siedza i prosza o domek kazdego dnia, niestety sa takie zwykle, nie szczeniaki i nikt ich nie widzi :placz:
-
Gringo -piekny pies z niebieskim okiem - znow szuka domu.PILNE
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Gringo do góry biedny chlopaku :placz: do DT lub DS -
Gringo -piekny pies z niebieskim okiem - znow szuka domu.PILNE
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Dziekujemy za wplaty :p ratujecie chlopakowi życie i dajecie mu ogromna szanse, szukamy domku stalego dla Gringo! -
Ze mna kontaktowaly sie 2 osoby :) z jedna pania bede sie umawiac na ten weekend, kocio mialby towarzystwo :loveu: pani jest obojetne czy to kotek czy kotka a jest to kotek :loveu: zostal odrobaczony, jest zdrowy i ma ksiazeczke zdrowia, wet stwierdzil ze piekny! Jakby pani jednak go nie zabrala to nastepna osoba czeka na wiadomosc, a jak nie to jeszcze jest jeden domek opcjonalny, trzymajcie kciuki! Jak kotek pojdzie to postaram sie zareklamowac cos innego od nas :evil_lol:
-
Biszkoptowy Jacuś - znalazł swój dom dzięki Lu Gosiak
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
a jak na molosach Jacek reklamowany? -
jak to juz rozmawialysmy do czego by przypasowac to ja mowie ze to rotek :diabloti::diabloti: moze na rotki by ja wyslac :evil_lol::evil_lol:
-
hmm tak dzis kicia ogladalam i sie zdziwilam, jak przywiazlam kotka to znajoma ogladala i stwierdzila ze to kotka to ja nawet nie sprawdzalam a dzis tak ogladam i jak dla mnie to wyglada na kota [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_eek.gif[/IMG] w piatek bede prawdopodobnie u weta to bedzie wiadomo na 100%
-
dziś bylam z rana bo myslalam ze jeszcze stroza po nocce zastane i sie dowiem gdzie ten domek ale go nie bylo wiec popoludniu sama postaram sie nakierowac na domek ale gdyby co to co ze szczeniakami bo u mnie MIsia teraz i mysle ze dla rodzicow za duzo to by bylo jak na jeden seans :shake: mundek zjadl parowke cieniutka a smecte dalam do suchej zeby wpila ale mundek nie chcial za bardzo jesc, mika za to sie zainteresowala ale tez jakos tak sprobowala i niechetnie :roll:
-
i co jaka to byla niespodzianka?
-
Misia po domu buszuje a Pako krok w krok za nia, a jak tylko piszczy to leci z odsiecza :evil_lol: dzis jej nawet pchły z futra probowal wygryzac ale to smiesznie wygladalo :crazyeye: mala ma malutki katarek chyba :roll:
-
Gringo -piekny pies z niebieskim okiem - znow szuka domu.PILNE
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Gringo jakby na tych zdjeciach taki wystraszony , jeszcze nie doszedl do siebie po szoku doznanym w schronie :angryy: Gosia ja nie mowie ze taraz do buku, tylko jakby sie tak luzniej czasem zrobiło ze byloby mejsce a Gringo dalej bylby w hoteliku, mam nadzieje ze szybko znajdzie domek ale trzeba patrzec w przyszlosc i zawsze miec plan awaryjny:cool1: -
na noc jednak zostaje z poslaniem oddelegowana do piwnicy bo w nocy pokoje pootwierane i moje grasuja mogloby byc niebezpiecznie, kto wie moze sie zaprzyjaznia ale watpie, karme narazie mam dla kociat mala paczuszke karmy i puszcze wiec na jakis czas starczy do weta mysle ze w piatek bym pojechala do Lubonia to zobaczymy wet ja obejrzy i moze cos o niej powie :lol:
-
Isia - ladnie, ale moja mama tak patrzy na nia i stwierdzila ze Misia jak nic musi byc i koniec :evil_lol::evil_lol: jak moje pochowane sa po pokojach i po lozkach to mala grasupe po kuchni :loveu: zaczyna pakusia zaczepiac i goni swoj ogonek
-
tak zrobilam ze cholernie kiepsko sie zdjecia otwieraja ;/
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/29/d2a5826a6427e3f9.jpg[/IMG][/URL] :loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/294/3cc35d55b216ca06.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/402/7df9916dd474068e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/29/60cd1d2a3f1d8ba3.jpg[/IMG][/URL] oto ta wspaniala kicia :loveu::loveu: czekam na propozycje imienia ;)
-
11 listopada - prowadzę teren w lesie pomiędzy Rogalinkiem a Wartą, z daleka widze wyłaniającego sie kotka. Kot w środku lasu? Za nim wychodzi pozostała czwórka. Razem 5 małych piszczących kociąt, jeden z psów jadący z nami, podbiegł, wszystkie koty stoją a jeden ucieka. Pies pogonił go dla zabawy ale nic nie zrobił. Musimy jechać dalej bo kociąt na konie zabrać nie możemy - nie ma jak. Wracam do lasu za jakiś czas z bratem - po koty. NIgdzie ich nie ma, a normalnie wybiegały i nie bały się ludzi, pewnie były głodne. Znalazłam tylko tego jednego pogonionego w norce, pod gałeziami, skulony, nie wychodził, nie piszczał. Zabrałam, a reszty nie znalazłam. Pewnie pobiegły za kimś a ten przestraszony został. To kotka, ma ja wiem ze 3 miesiące, nie wiem nie znam się na małych kotach. Jest u mnie na DT, pies jest w niej zakochany ale moje kotki chcą ją zjeść żywcem - konkurencja. Mała jest przyjazna dla ludzi, ma apetyt, psa się nie boi, z moim już się polubiła :evil_lol: wygląda na zdrową ale będe musiała do weta jeszcze jechać i zobaczyć. Nie mam pomysłu na imie. Pomóżcie znaleźć domek dla małej, jest teraz u mnie w Puszczykowie. piszcie na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
-
Suczka w typie belga ma już swoją kanapę na zawsze!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
tylko popatrzec jaka pieknosc :loveu::loveu: -
Gringo -piekny pies z niebieskim okiem - znow szuka domu.PILNE
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
bardzo atrakcyjny bazarek Margolka :multi: dziekowac~!~~!! -
To jednak kocurek z działek - Grey już w nowym domku!!!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Grey skacz po domek! -
Gringo -piekny pies z niebieskim okiem - znow szuka domu.PILNE
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Gośka a moze by go do Buku przeniesc jak miejsce sie zwolni jakies?