Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. Jak akcja wszystko sie powiodło?
  2. i jak wet dotarl do Cobry? co z nia?
  3. jka dobrze ze Gringo jest z nami, ale ze schronu trzeba go zabrac błyskawicznie, tak nie moze byc ze pies sobie ucieka i biega a wraca z glodu tam jest ruchliwa ulica na ktorej bardzo latwo o wypadek!
  4. ja dzis robilam nie nad warta ale rundy z psami po uliczkach... niestety tez nic, a mialam nadzieje ze jak psy zobaczy a gdzies jest to poleci do nich Gringo gdzie jestes?
  5. przykro mi ze ja nie moge jechac z Jackiem ale siła wyzsza mnie powołuje popoludniu, dobrze cioteczka Reneta jedzie :p dziekowac jej za to bedzie wsparcie w drodze MArty i Przemka, ludzie to co robicie i z jakim zaangazowaniem jest piekne to Waszej trojce naleza sie najwieksze podziekowanie ale cieszyc sie bedziemy ostatecznie jak juz Jacek bedzie w DS!!!
  6. Jacek chudy mizerny ale dzis w lepszej formie cieszyl sie i wisial na kratach aby go glaskac, dostal cosik do jedzonka z czego sie ucieszyl :p
  7. ja mysle ze nawet jakby chciala to nie jest wstanie konkurowac :D:D
  8. zamiescilam na swiat chartow malego bo maja tam dzial z kundelkami, kotami i innymi psami :)
  9. :multi::multi::multi::multi::multi: super!
  10. Gringo nie było dzis w schroniku :placz::placz: i obawiam sie ze pewnie nie został zaadoptowany, czy uciekl, czy go wypuscicli czy....... nie chce mi sie mysle, moze jeszcze zdazy sie cud jak ostatnio kiedy okazalo sie ze wrocil jak to boli gdy nie zdazy sie z pomoca :-( Gringo
  11. brak odpowiedzi, chyba DT dla Joo nie zamienil sie w DS?
  12. byłam dzis u Jacka, chlopak na stransport czeka
  13. a spoko nie ma sprawy :p pytanko mam czy przywieziecie ogloszenia w niedziele? gotowe sa?
  14. i cytryny w miskach i skorupki od jajek? kurde moze faktycznie przesadzam przeciez to dobre jedzonko jest :mad:
  15. niestety nie da sie ukryc ze blondas i gringo to nasze piorytety adopcyjne, sa najbardziej zagrozone z tym ze Blondas jedzie na DT jak znajdzie sie transport a wtedy bedzie juz bezpieczny, natomiast tego DT lub DS u gringo nie widac
  16. i Ty mikula i Mundek razem z Toba :evil_lol:
  17. halo zara od zwierzynca nie ma wolnego :diabloti: MUndzio do domku!
  18. niestety musza jesc aby zyc :mad::mad: nie maja innego wyjscia a schron sie jeszcze cieszy ze takie rarytasy dostaja :angryy::angryy:
  19. w piatek najwczesniej moge wpasc do schronu i zrobie to na 100% Blondyn trzymaj sie! Sati jestes wielka :loveu::loveu::loveu::loveu: dzieki!
  20. dlatego trzeba by mu zapewnic ten czysty kojec, miske z woda, jedzonko lepsze i wybieg zeby mial jakies zycie, bo to co teraz ciezko nazwac zyciem raczej blizej tu do katorgi
  21. ok, dzieki za info :p podnosze malenka!
×
×
  • Create New...