-
Posts
7191 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by snuszak
-
To jednak kocurek z działek - Grey już w nowym domku!!!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Co tam u kota, gdzie ma porobione ogloszenia? -
[quote name='Rene@Rabik']Wystarczy faktycznie cześciej ale w małych porcjach jedzenie i spacery, trochę zabawy za jakimś patykiem albo piłeczką.[/quote] i Mika bylaby w raju :loveu:
-
Biszkoptowy Jacuś - znalazł swój dom dzięki Lu Gosiak
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='jadwiga']a może na czas po kastracji płatny tymczas lub hotelik? on powinien trafić do domu gdzie będzie miał np duży ogród do biegania,stały kontakt z człowiekiem[/quote] hotelik co takie warunki zapewnia jak stały kontakt z czlowiekiem, konsekwencje i szkolenie hmm chyab o takim nie slyszalam bo gdy ma sie w hotelu wiele psow to jest to prawie awykonalne a o platny tymczas taki to tez nie latwo niestety. -
bylam dzis ale z karma a nie parowkami, mimo to przywitanie mialam rewelacyjne, mundek na dzien dobry dal sie pomiziac po brodzie i to bez jedzonka, taki zadowolony byl ze hoho :loveu: mika poszla do boksu obok zebym mogla z michami porzadek zrobic, wody nalac i dac jesc, a ta grubaska tak sie pcha do wyjscia ze bym tego z nia zrobic nie mogla wiec czekala grzecznie obok :p wyłowiłam 5 misek z budy :evil_lol::evil_lol: ale sie nanurkowalam ze hoho, zostawilam 3 michy - jedna z woda i 2 z karma a jak obrobilam reszte psiakow to patrze do mundka i miki i juz tylko 2 michy zostały, jedna widocznie na nozkach do budy na pozniej sie zawinela :crazyeye::crazyeye:
-
Suczka w typie belga ma już swoją kanapę na zawsze!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Cobra czas rekonwalescencji juz minal wiec do domku marsz! -
Gringo -piekny pies z niebieskim okiem - znow szuka domu.PILNE
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
oj to wraca do zdrowia na pewno :evil_lol: ale Gringo nie szalej za bardzo:roll: -
Biszkoptowy Jacuś - znalazł swój dom dzięki Lu Gosiak
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Natychmiast dom potrzebny dla Jacka. Do schronu wrocic nie moze, znowu zaczyna sie robic tłoczno, szybko jakis pomysl potrzebujemy. Czlowieku, domku gdzie jestes? -
Nawet mysle ze nawet jakies mega super karmy odchudzajacej by nie trzeba, tylko jedzionko 2 razy dziennie w miejszych porcjach i nie ten syf i oczywiscie bieganko :lol:
-
Gringo -piekny pies z niebieskim okiem - znow szuka domu.PILNE
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Oby szybko, bezbolesnie i bez kompikacji :p a w tym czasie gdy Gringo dochodzi do siebie szukamy pilnie DS/DT a jak ktos nie moze pomoc w ten sposob to zapraszamy na Gringulcowe bazarki :loveu: -
Suczka w typie belga ma już swoją kanapę na zawsze!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
W takim razie do świat nie zostało dużo czasu, domku gdzie jestes/>? -
I to nie byle jakiego lokum :evil_lol: poslanko, spacerki, dobre jedzonko bo dieta by sie przydala teraz :loveu:
-
Gringo -piekny pies z niebieskim okiem - znow szuka domu.PILNE
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
I jak stworzyłam bazarek na Gringolca :evil_lol::evil_lol: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/bazarek-roznosci-na-sponiewieranego-gringo-125243/#post11271630[/url] [B][SIZE=4]ZAPRASZAM NA ZAKUPY!!!![/SIZE][/B] -
Gringo -piekny pies z niebieskim okiem - znow szuka domu.PILNE
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Rene naj naj wszystkiego :evil_lol: ja zawsze nie na czasie z takimi swietami jestem :p Gringo chlopaku tylko mi czasem w depresje bez Rene nie popadaj :razz: -
Suczka w typie belga ma już swoją kanapę na zawsze!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Coberka wspanialym psiakiem kanapowym :loveu: -
Gringo -piekny pies z niebieskim okiem - znow szuka domu.PILNE
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Gringo niech tylko Cie cieteczki niezle wymiziaja :evil_lol::evil_lol: -
Biszkoptowy Jacuś - znalazł swój dom dzięki Lu Gosiak
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Pewna suma jest uzbierana wiec nie pieniadze sa teraz piorytetem a nowy dom, który zadba o temperament Jacka :p -
Ja tez mam taka nadzieje ale jak widac nie ma szczecia nasza Mika z Mundkiem :-(
-
A więc beda i szczegoly :evil_lol::evil_lol: KOtek w domku, mimo ze u mnie biegal z pakiem to pudelka oprychal, a pudelek sie bał chyba bardziej od kociaka :crazyeye:, pies krecil sie w kolko skakal i tanczyl na widom malego chodzacego po domu ale bal sie podchodzic, mały zawedrowal do michy piecha, wyjadl ile dal rade zmiescic :evil_lol::evil_lol: i zwiedzal cały dom podczas rozmowy. Mysle ze szybko przyzwyczai sie do nowych warunkow i nowego kolegi, smialo moge stwierdzic ze pudelek nie jest zabijaka i nic mu nie zrobi, pani zakrecona na punkie zwierzakow wiec mały bedzie mial jak w raju, nawet na lozko zdazyl sie wdrapac :cool3::cool3: Nic chyba tyle :diabloti: jak ja sie ciesze :p reszte chetnych domkow pokierowalam dalej do naszych kociakow fundacyjnych zobaczymy czy ktos bedzie zainteresowany
-
Suczka w typie belga ma już swoją kanapę na zawsze!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
i co Coberko kreci sie jaki domek kolo Ciebie czy nie? -
Biszkoptowy Jacuś - znalazł swój dom dzięki Lu Gosiak
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Ja tam mysle ze najlepiej kaske bezposrednio do dziewczyn wysylac, a nie jedni do drugich niepotrzebne kombinacje, a one przeciez potrzebuja karmy, zaplacenia za wybryki Jacka i na inne akcesoria potrzebne tez sa.