Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. Co tam u kota, gdzie ma porobione ogloszenia?
  2. [quote name='Rene@Rabik']Wystarczy faktycznie cześciej ale w małych porcjach jedzenie i spacery, trochę zabawy za jakimś patykiem albo piłeczką.[/quote] i Mika bylaby w raju :loveu:
  3. [quote name='jadwiga']a może na czas po kastracji płatny tymczas lub hotelik? on powinien trafić do domu gdzie będzie miał np duży ogród do biegania,stały kontakt z człowiekiem[/quote] hotelik co takie warunki zapewnia jak stały kontakt z czlowiekiem, konsekwencje i szkolenie hmm chyab o takim nie slyszalam bo gdy ma sie w hotelu wiele psow to jest to prawie awykonalne a o platny tymczas taki to tez nie latwo niestety.
  4. bylam dzis ale z karma a nie parowkami, mimo to przywitanie mialam rewelacyjne, mundek na dzien dobry dal sie pomiziac po brodzie i to bez jedzonka, taki zadowolony byl ze hoho :loveu: mika poszla do boksu obok zebym mogla z michami porzadek zrobic, wody nalac i dac jesc, a ta grubaska tak sie pcha do wyjscia ze bym tego z nia zrobic nie mogla wiec czekala grzecznie obok :p wyłowiłam 5 misek z budy :evil_lol::evil_lol: ale sie nanurkowalam ze hoho, zostawilam 3 michy - jedna z woda i 2 z karma a jak obrobilam reszte psiakow to patrze do mundka i miki i juz tylko 2 michy zostały, jedna widocznie na nozkach do budy na pozniej sie zawinela :crazyeye::crazyeye:
  5. Cobra czas rekonwalescencji juz minal wiec do domku marsz!
  6. oj to wraca do zdrowia na pewno :evil_lol: ale Gringo nie szalej za bardzo:roll:
  7. Natychmiast dom potrzebny dla Jacka. Do schronu wrocic nie moze, znowu zaczyna sie robic tłoczno, szybko jakis pomysl potrzebujemy. Czlowieku, domku gdzie jestes?
  8. Nawet mysle ze nawet jakies mega super karmy odchudzajacej by nie trzeba, tylko jedzionko 2 razy dziennie w miejszych porcjach i nie ten syf i oczywiscie bieganko :lol:
  9. oj jest jest, jednak wole dawac parowki bo dobrze smakuja a to sama woda prawie jest i sa bardziej delikatne od kielbas, bo one maja przyprawy i takie tam czesto, narazie zostaje przy parowach :evil_lol:
  10. Oby szybko, bezbolesnie i bez kompikacji :p a w tym czasie gdy Gringo dochodzi do siebie szukamy pilnie DS/DT a jak ktos nie moze pomoc w ten sposob to zapraszamy na Gringulcowe bazarki :loveu:
  11. niech mu zbrzydna a co! Wtedy chrupki bedzie wciagal :evil_lol:
  12. W takim razie do świat nie zostało dużo czasu, domku gdzie jestes/>?
  13. I to nie byle jakiego lokum :evil_lol: poslanko, spacerki, dobre jedzonko bo dieta by sie przydala teraz :loveu:
  14. I jak stworzyłam bazarek na Gringolca :evil_lol::evil_lol: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/bazarek-roznosci-na-sponiewieranego-gringo-125243/#post11271630[/url] [B][SIZE=4]ZAPRASZAM NA ZAKUPY!!!![/SIZE][/B]
  15. Rene naj naj wszystkiego :evil_lol: ja zawsze nie na czasie z takimi swietami jestem :p Gringo chlopaku tylko mi czasem w depresje bez Rene nie popadaj :razz:
  16. Coberka wspanialym psiakiem kanapowym :loveu:
  17. wiele bym dala za mine szefa, ktory wcina te pyszne jedzonko z brudnych garkow :diabloti:
  18. Gringo niech tylko Cie cieteczki niezle wymiziaja :evil_lol::evil_lol:
  19. Pewna suma jest uzbierana wiec nie pieniadze sa teraz piorytetem a nowy dom, który zadba o temperament Jacka :p
  20. Ja tez mam taka nadzieje ale jak widac nie ma szczecia nasza Mika z Mundkiem :-(
  21. A więc beda i szczegoly :evil_lol::evil_lol: KOtek w domku, mimo ze u mnie biegal z pakiem to pudelka oprychal, a pudelek sie bał chyba bardziej od kociaka :crazyeye:, pies krecil sie w kolko skakal i tanczyl na widom malego chodzacego po domu ale bal sie podchodzic, mały zawedrowal do michy piecha, wyjadl ile dal rade zmiescic :evil_lol::evil_lol: i zwiedzal cały dom podczas rozmowy. Mysle ze szybko przyzwyczai sie do nowych warunkow i nowego kolegi, smialo moge stwierdzic ze pudelek nie jest zabijaka i nic mu nie zrobi, pani zakrecona na punkie zwierzakow wiec mały bedzie mial jak w raju, nawet na lozko zdazyl sie wdrapac :cool3::cool3: Nic chyba tyle :diabloti: jak ja sie ciesze :p reszte chetnych domkow pokierowalam dalej do naszych kociakow fundacyjnych zobaczymy czy ktos bedzie zainteresowany
  22. i co Coberko kreci sie jaki domek kolo Ciebie czy nie?
  23. Ja tam mysle ze najlepiej kaske bezposrednio do dziewczyn wysylac, a nie jedni do drugich niepotrzebne kombinacje, a one przeciez potrzebuja karmy, zaplacenia za wybryki Jacka i na inne akcesoria potrzebne tez sa.
×
×
  • Create New...