Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. ja trzymam mocno jak cholera :evil_lol:
  2. a co do innych kandydatur to wyslalam takze strone internetowa animali zeby inne psiaki poogladali i powiedzialam ze jakby chcieli dodatkowe info albo fotki innych psow to maja pisac :lol:
  3. mysle ze jakby tymczasik wypalil to juz pozniej tylko z gorki pojdzie :evil_lol::evil_lol:
  4. Panstwu bardzo Joo sie podoba ale narazie pani idzie do szpitala na peracje i jak wroci z niej to podejma jakas decyzje, sunie chcieli co prawda dopiero gdy corka z mezem i psem sie wyprowadza ale moze kto wie zabraliby wczesniej, nie wiem bede starac sie dzialas a noz widelec cos wyjdzie :cool3::cool3:
  5. eh nie wymizialam, przepraszam poprawie sie :oops: w biegu bylam tyle ale nastepnym razem edzie podwojne mizianko :evil_lol:
  6. Larry jutro rozwiesze plakaciki moze jak sie zglosza wlasciciele to sie moze wytlumacza dlaczego psa dusza i jest w schroniku a oni go nei szukaja :angryy::angryy::angryy:
  7. sznupek w schronie, mam plakaty bede wieszac ale w piatek dopiero bo wczesniej wolnego nie bedzie
  8. w takim razie podnosze naszego tose :loveu: aby ktos zobaczyl, zakochal sie i zabral ze soba
  9. :kciuki::kciuki::kciuki: trzymam kciuki za powroty szybko do formy po sterylce i wspalanialy domek zaraz po niej :p
  10. faktycznie cudenko :cool3::cool3: podnosze aby szybko znalazl domek!
  11. dziekujemy za wszelkie wplaty na sznupka :p:p Domek dla sznupasa pilnie potrzebny, kto chce takie cudo?????
  12. ja juz sama nie wiem w ktora strone kombinowac :shake:
  13. jeszcze mi nie potwierdzili rejestracji konta ;/
  14. zakladam watek na miau no tylko My a szkoda bo Fila taka piekna
  15. jak tam urabianie idzie Marta co?
  16. sprawdze, mam nadzieje ze zostal juz zabrany przez wlascicieli
  17. malenkim nakolankowym pieseczkiem do wziecia :evil_lol::evil_lol::evil_lol: i to szybko!
  18. swietne wiadomosci :lol: Roki bedzie z Ciebie jeszcze szczesliwy pies :p
  19. [quote name='Rene@Rabik']To jest "niemy" krzyk.[/quote] chyba tak :-(
  20. a pewnie teraz dobranoc Mikula :p
  21. hehe same intrygi dookola :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale jakos trza sobie radzic :p
×
×
  • Create New...