Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. problem braku samochodu nie jest tak straszny bo i tak zawsze ktos samochodem jedzie z Poznania wiec nie problem sie umowic a roboty nie czarujmy sie jest duzo.... a nas malo :shake:
  2. piekne zdjecie, wstawie te nowy fotki na miau
  3. Tak jest ksiazeczka ponoc jak to okreslij stroz ze wszystkimi badaniami weterynaryjnymi - ciekawe czy chociaz ma szczepienie aktualne i odrobaczenie :cool1: trzeba by w ta ksiazeczke najlepiej spojrzec jaki ma wiek, jak na imie i co tam miala robione za szczepeinia i kiedy, sa to dosyc istotne informacje nie ukrywamy
  4. To trzeba sie umowic kiedys an zdjeciowa sesje, wygospodarowac troszke na czasu na zwykle dzialania co zawsze trza zrobic ale i sesje pieknosci naszych schroniskowych zeby domki szybciej je zobaczyly :loveu:
  5. Grypy nie mam ale jakos mnie wezly chlonne i teraz okazalo sie goraczka rozklada, ale nie o tym mowa, co do spaniela to juz wiadomo, nawiazywalam kontakt w piatek, narazie nic nie wiadomo, na szczescie mam juz naprawionego kompa wiec moge dzialac juz aktywnie na forum, A mundzio jak mundzio radosny jak zawsze, zakołtuniony jeszcze bardziej, chetny na smakolyki i prosi bardzo o domek :p
  6. W takiej a nie innej sytuacji prosimy wszytskich o dalsze intensywne szukanie domku... Gringo :placz:
  7. Kaja dzis pojechala do DT a wraz z nia prawdopodobnie jej szczeniak
  8. Dzwonilam raz, nikt nie odbieral wiec napisalam sms, dostalam maila na ktorego wyslalam wiadomosc i fotki, to bylo w piatek, do tej pory nie mialam odp. Dziś w schronie razem z Renata , Marta i Przemkiem staralismy sie zeby spaniel do nas przyszedl, Rene zycie ryzykowala wywijajac smakolykami ale pies nie podchodzil, bedzie problem zeby go wyciagnac, a co dopiero gdzies przewiezc, nic trudna sytuacja, ale zeby ma jasne wiec mlody no i zauwazylam ze raczej na pewno pies.
  9. Fila cały czas mysle o Tobie ze ty bez domku :oops:
  10. jej ale by to była super wiadomosc, Gringo jzu grzejacy tyleczek na kanapie :loveu: bardzo mocno trzymam kciuki za Gringo no i Jacka, zapowiada sie adopcyjny czas, oby :lol::lol:
  11. Figa chyba w week do domku bryknie a aparat ja juz zalatwilam zeby zdjecia zrobic tylko w piatek podskocze bo jutro uczelnia i nie da rady:shake:
  12. trzeba by naszej kochanaj jakas nowa sesje ladna zrobic zeby fotki byly na czasie :loveu: z tym ze teraz ciagle ladnego swiatla nie ma :shake:
  13. Tak teoretycznie jest spaniel, benka, nasz mundek i mika, ja bede w piatek w schronie to zobaczymy jak to wyglada, postaram sie tez fotki zrobic, no a sobota jak umawiamy sie na puszczykowo?
  14. świetna wiadomosc dziewczyny :loveu: Jacek we wlasnym domku i to kwiaciarni :evil_lol::evil_lol: bardzo sie ciesze i trzymam mocno kciuki
  15. szkoda.... w puszczy tez juz nic takiego nie ma co by sie nadawalo, no chyba ze mika i mundek ;D bo ten psiak kochany rudy zostal odebrany przez ludzi co go wczesniej w lesie do drzewa znalezli przywiazanego, a w Buku cos? bo domkow teraz mało :oops: Cobra szukaj domku dalej kochana :p
  16. Gringo biedaku jak Ty wygladasz?>? On ani troche tego błysku co na poczatku w schronie mial to nie ma :shake: Domek co pokocha i zaopiekuje sie potrzebny szybko, wtedy pies nabierze swietnosci
  17. Czekamy na fotki Cobrunia :loveu:
  18. I co jak sytuacja wyglada? Panstwo byli Jacka zobaczyc?
  19. ah no i udalo sie trafic do galerii Kiki :loveu: a my nowego spanielka w schronie mamy:placz: - zloty jest jak Kika
  20. szkoda ze na razie z marnym skutkiem :roll:
  21. Tez mysle ze Ty dasz sobie rade z ocena sytuacji, zreszta masz swiadomosc ze z jednej kojcowej adopcji Jacek juz wrocil, z drugiej strony czy mamy teraz cos lepszego?, nawet nadziei na lepszy dom nie ma, bo juz lepiej to niz demolka w mieszkaniu, a jesli Pan faktycznie dbalby o psa i nie unikal kontaktu z nim tylko sie zajmowal Jackiem zeby mial tego kochanego ludzia, buda bylaby ciepla a kojec hmmm odporny na zniszczenia to mysle ze ok, ale czasem bywa ze jedno ludzie mowia a z prawda to sie na rogu mija, trzeba tylko ostrzegac ze Jacek bedzie na pewno wyl na poczatku jak nie bedzie przyzwyczajony do zostawania w kojcu, ale coz co aj Ci bede mowic i tak wszytsko wiesz, zreszta duzo wiecej, czekam z niecierpliwoscia na wiadmosci o stanie rzeczy, czy domek bylby blisko Ciebie? Mysle ze domek sprawdzisz najlepiej jak potrafisz :p POwodzenia Jacku!
  22. fila jest na miau na forum i na adopcjach, na stronie fundacyjnej i pewnie ma allegro, czy cos jeszcze Goska? Bo wtedy ewentulanie mozna jeszcze nad czyms myslec.
  23. takie jeszcze psie dziecko! biedaczka, mam nadzieje ze szybko znajdzie domek!
  24. piekna ta psinka bardzo, jeszcze nie zmarnowana przez schroniskowe zycie, podnosze malenka!
  25. Nie nikt nie szuka, nie ma ogloszen ani nic :shake:
×
×
  • Create New...