-
Posts
7191 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by snuszak
-
Suczka w typie belga ma już swoją kanapę na zawsze!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
problem braku samochodu nie jest tak straszny bo i tak zawsze ktos samochodem jedzie z Poznania wiec nie problem sie umowic a roboty nie czarujmy sie jest duzo.... a nas malo :shake: -
Fila, kochana kotka zostaje w domu tymczasowym już na zawsze!!!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
piekne zdjecie, wstawie te nowy fotki na miau -
Kora/Nora - nie żyje. Uśpiona w Danii w nowym domu!
snuszak replied to supergoga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak jest ksiazeczka ponoc jak to okreslij stroz ze wszystkimi badaniami weterynaryjnymi - ciekawe czy chociaz ma szczepienie aktualne i odrobaczenie :cool1: trzeba by w ta ksiazeczke najlepiej spojrzec jaki ma wiek, jak na imie i co tam miala robione za szczepeinia i kiedy, sa to dosyc istotne informacje nie ukrywamy -
To trzeba sie umowic kiedys an zdjeciowa sesje, wygospodarowac troszke na czasu na zwykle dzialania co zawsze trza zrobic ale i sesje pieknosci naszych schroniskowych zeby domki szybciej je zobaczyly :loveu:
-
Grypy nie mam ale jakos mnie wezly chlonne i teraz okazalo sie goraczka rozklada, ale nie o tym mowa, co do spaniela to juz wiadomo, nawiazywalam kontakt w piatek, narazie nic nie wiadomo, na szczescie mam juz naprawionego kompa wiec moge dzialac juz aktywnie na forum, A mundzio jak mundzio radosny jak zawsze, zakołtuniony jeszcze bardziej, chetny na smakolyki i prosi bardzo o domek :p
-
Gringo -piekny pies z niebieskim okiem - znow szuka domu.PILNE
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
W takiej a nie innej sytuacji prosimy wszytskich o dalsze intensywne szukanie domku... Gringo :placz: -
Spaniel Koko - już za TM. Żegnaj piesku!
snuszak replied to supergoga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzwonilam raz, nikt nie odbieral wiec napisalam sms, dostalam maila na ktorego wyslalam wiadomosc i fotki, to bylo w piatek, do tej pory nie mialam odp. Dziś w schronie razem z Renata , Marta i Przemkiem staralismy sie zeby spaniel do nas przyszedl, Rene zycie ryzykowala wywijajac smakolykami ale pies nie podchodzil, bedzie problem zeby go wyciagnac, a co dopiero gdzies przewiezc, nic trudna sytuacja, ale zeby ma jasne wiec mlody no i zauwazylam ze raczej na pewno pies. -
Fila, kochana kotka zostaje w domu tymczasowym już na zawsze!!!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Fila cały czas mysle o Tobie ze ty bez domku :oops: -
Gringo -piekny pies z niebieskim okiem - znow szuka domu.PILNE
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
jej ale by to była super wiadomosc, Gringo jzu grzejacy tyleczek na kanapie :loveu: bardzo mocno trzymam kciuki za Gringo no i Jacka, zapowiada sie adopcyjny czas, oby :lol::lol: -
trzeba by naszej kochanaj jakas nowa sesje ladna zrobic zeby fotki byly na czasie :loveu: z tym ze teraz ciagle ladnego swiatla nie ma :shake:
-
Suczka w typie belga ma już swoją kanapę na zawsze!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Tak teoretycznie jest spaniel, benka, nasz mundek i mika, ja bede w piatek w schronie to zobaczymy jak to wyglada, postaram sie tez fotki zrobic, no a sobota jak umawiamy sie na puszczykowo? -
Biszkoptowy Jacuś - znalazł swój dom dzięki Lu Gosiak
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
świetna wiadomosc dziewczyny :loveu: Jacek we wlasnym domku i to kwiaciarni :evil_lol::evil_lol: bardzo sie ciesze i trzymam mocno kciuki -
Suczka w typie belga ma już swoją kanapę na zawsze!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
szkoda.... w puszczy tez juz nic takiego nie ma co by sie nadawalo, no chyba ze mika i mundek ;D bo ten psiak kochany rudy zostal odebrany przez ludzi co go wczesniej w lesie do drzewa znalezli przywiazanego, a w Buku cos? bo domkow teraz mało :oops: Cobra szukaj domku dalej kochana :p -
Gringo -piekny pies z niebieskim okiem - znow szuka domu.PILNE
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Gringo biedaku jak Ty wygladasz?>? On ani troche tego błysku co na poczatku w schronie mial to nie ma :shake: Domek co pokocha i zaopiekuje sie potrzebny szybko, wtedy pies nabierze swietnosci -
Suczka w typie belga ma już swoją kanapę na zawsze!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Czekamy na fotki Cobrunia :loveu: -
Biszkoptowy Jacuś - znalazł swój dom dzięki Lu Gosiak
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
I co jak sytuacja wyglada? Panstwo byli Jacka zobaczyc? -
ah no i udalo sie trafic do galerii Kiki :loveu: a my nowego spanielka w schronie mamy:placz: - zloty jest jak Kika
-
szkoda ze na razie z marnym skutkiem :roll:
-
Biszkoptowy Jacuś - znalazł swój dom dzięki Lu Gosiak
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Tez mysle ze Ty dasz sobie rade z ocena sytuacji, zreszta masz swiadomosc ze z jednej kojcowej adopcji Jacek juz wrocil, z drugiej strony czy mamy teraz cos lepszego?, nawet nadziei na lepszy dom nie ma, bo juz lepiej to niz demolka w mieszkaniu, a jesli Pan faktycznie dbalby o psa i nie unikal kontaktu z nim tylko sie zajmowal Jackiem zeby mial tego kochanego ludzia, buda bylaby ciepla a kojec hmmm odporny na zniszczenia to mysle ze ok, ale czasem bywa ze jedno ludzie mowia a z prawda to sie na rogu mija, trzeba tylko ostrzegac ze Jacek bedzie na pewno wyl na poczatku jak nie bedzie przyzwyczajony do zostawania w kojcu, ale coz co aj Ci bede mowic i tak wszytsko wiesz, zreszta duzo wiecej, czekam z niecierpliwoscia na wiadmosci o stanie rzeczy, czy domek bylby blisko Ciebie? Mysle ze domek sprawdzisz najlepiej jak potrafisz :p POwodzenia Jacku! -
Fila, kochana kotka zostaje w domu tymczasowym już na zawsze!!!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
fila jest na miau na forum i na adopcjach, na stronie fundacyjnej i pewnie ma allegro, czy cos jeszcze Goska? Bo wtedy ewentulanie mozna jeszcze nad czyms myslec. -
Wega ma 8-9 m-cy - dostała kolejną szansę! Już w domu!!!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
takie jeszcze psie dziecko! biedaczka, mam nadzieje ze szybko znajdzie domek! -
Mała, wyrzucona z samochodu Norka- POJECHAŁA DO SWEGO DOMKU.
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
piekna ta psinka bardzo, jeszcze nie zmarnowana przez schroniskowe zycie, podnosze malenka!