Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. ja nic nie mowie ale mundek by do niej pasowal ;D tez taki czarny siersciuch :loveu::loveu:
  2. pewnie ze zazdroscic tylko mundek sie wybredny chlopak robi :crazyeye: bez parowek nie pogadasz :evil_lol::evil_lol:
  3. szczerze to chyba Mika mnie trenowala chociaz taka mala bestia to energii ma duzo :loveu::loveu:
  4. dziekujemy Slomka22 za ogloszenia Jacusia
  5. podnosze Cie jacenty :loveu::loveu:
  6. wlasnie wrocilam :evil_lol::evil_lol: mundek juz smielej zajadal parowki i juz nie uciekal z kazda do budy tylko konsumowal w tym miejscu z ktorego bral, jednak nie chcialam byc za bardzo nachalna i nie nalegalam zeby sie do mnie od razu tulil, tylko sobier jadl przy mnie bez uciekania na wyciehaniecie reki :loveu::loveu: ale cwaniak jak sie skonczyly parowki to bral do pyska chrupki i je wypluwal :crazyeye::crazyeye: nasz parowkozerca wybrzydza chrypkami :evil_lol::evil_lol: nieastety aby miec spokoj i posiedziec troszke san na sam z mundkiem mike oddelegowalan do innego bosku, jak wrocila to szalaly jak dziki jakby sie ze 100 lat nie widzialy :loveu::loveu: byla karma i wyczyszczone michy i woda szkoda ze do czystych mich zaraz trafi breja bo biuro dzis zamkniete ale stroz mnie wpuscil, chwalil sie ze wlasnie czeka na dostawe super jedzonka dla psiakow ze szpitala wiec nie mam dawac chrupek bo poniej ich super zarcia nei chca szamac :shake::shake: Larry zjadl wszystko wiec nie bedzie widziec ale mundkowi i mice zostalo a co tam
  7. dziś mika byla na mini spacerku, szalala ze hoho miala duzo siły i chociaz pewnie przez tusze lapie szybko zadyszke to dalej gna na smyczy ile sil :loveu::loveu:
  8. ja w takim razie czekam na info z odwiedzin :evil_lol::evil_lol:
  9. Gringo niech ludzie zobacza i pomoga!
  10. mialam jutro nie isc do schronu ale mundek uwazaj bo jednak chyba zawitam do ciebie i bedzie parowkowe szkolenie :evil_lol::evil_lol:
  11. nikt kici nie dopinguje :shake::shake:
  12. pewnie takiego wrednego wlasciciela wczesniej miala ze teraz sie boi :shake::shake: biedna psinka dobrze ze dochodzi do siebie i z czasem pewnie juz przekona sie bardziej do mezczyzn - mam taka nadzieje :loveu:
  13. bedziemy Jacka reklamowac pieknie :evil_lol::evil_lol:
  14. a i wiem ze Mika zainteresowala sie jedna pani z puszczykowa co koty dokarmia bo jej stary kundelek juz za TM :-( pani tylko nie wiem czy jest juz gotowa na nowego pieska ale Mika mialaby dobrze - mieszkanie w domku, opieka weterynaryjna, spacerki, taka towarzyszka zycia Mika dla sterszej kobiecinki :loveu::loveu:
  15. ja rowniez dziekuje za ogloszonka dla Miki :p jak milo ze ktos ma Mike w podpisie :loveu::loveu: a ja reszty do podpisy nie moge wstawic bo matoł jestem i nie wiem jak do konca bo cos mi wtedy nie dziala, moze ktos mi powiedziec jak?
  16. [quote name='Rene@Rabik']Nieśmiałek nasz kochany ma zrobiony mini plakacik i będziemy rozdawać zainteresowanym - a wierzę , że tacy sie znajdą. A w ogóle to on teraz taki odwazny jest, od drzwi nie chce odejsc, trzeba go poganiać :evil_lol:[/quote] i bardzo dobrze ze trzeba odganiac ,oznacza to ze chlopak robic ciagle postepy :loveu::loveu:
  17. jutro przywioze ze soba rzeczy na bazarek przynajmniej troche mozna by w week jakos otworzyc bo pieniadze beda bardzo potrzebne
  18. Coberka słyszalam sie ladnie zadomowila w hoteliku :evil_lol:
  19. pewnie ze wroci, to energiczny i pelen zycia pies :loveu::loveu:
  20. Gringo potłuczony odwodniony i z goraczka trafil do weta i do hoteliku :shake: tyle wiem wiecej napisze zapewne Rene ktora razem z Marta i Przemkiem przeprowadzila akcje ratunkowa Gringo jest w hoteliku zobaczymy co wyjdzie z tymczasem sufragan - Rene bedzie do Ciebie pewnie dzwonic :p teraz zbieramy pieniadze na hotel kazdy grosz bedzie ratunkiem dla psa.
×
×
  • Create New...