Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. nom, dzis byl bardziej wrogo nastawiony niz ostatnio :shake:
  2. podziekowania dla Gosi i Wig oczywiscie naturalnie sie naleza :p
  3. Gringo tak bardzo potrzebuje domu, tak ladnie odwdzieczy sie za miłosc, bedzie ozdoba nowego pana i domu, bedzie radoscia w rodzinie, taki nieduzy, niezwykly, energiczny, kochany, a ciagle bez domu :-(
  4. słuchajcie a ile konkretnie pieniadzy na Jacka zostało zebrane, bo chyba wiecej niz to wszytsko kosztowało, łacznie z pokryciem szkod jackowych nie? Bo mozna by albo jakas wyprawke mu zrobic albo jakas karma dobra na poczatek kupic dla kastratow albo przekazac te pieniadze na Gringo na hotel, lub innego psiaka co by nie lezaly i sie nie marnowaly tylko od razu na konkretny cel poszły. To jak ile :cool3:
  5. Mikula i Mundek zostały dzis odrobaczone :multi::multi: dostały jedzonko i glukoze do wody :) zostały tez oczywiscie wymiziane
  6. Mikula i Mundek zostały dzis odrobaczone :multi::multi: dostały jedzonko i glukoze do wody :) zostały tez oczywiscie wymiziane
  7. Koko został dzis odrobaczony :p
  8. chcialam powiedziec ze nasza Kora jest wybredna, royalka ktorego zostawilismy ostatnio nawet nie tknela :shake: za to uwielbia i bardzo chetnie zjada cały od razu Dog Chow ktory przynosze, dzis ani razu nie warknela na mnie, znowu moglam jej chrupki z reki przez kraty podawac, z wyciegnieciem michu z boksu tez nie bylo problemu staal grzecznie i tylko obserwowala, rozdalam royala mice, mundkowi i spanielowi bo po co ma sie marnowac a u niej tylko lezy ;) szefowa tez go nie chciala :shake: no ale musze sie tez pochwalic ze nasza Kora to wybitna sprryciula, dzis nafaszerowalam jej tabletki na odrobaczenie w kielbase i zamiast ja połknac wcałosci jak to robi reszta psiakow zaczela ja rozgryzac az natknela sie na tabletke:cool1: wyczula spisek i wyplula wszytsko i zaczela rozgrzebywac cala kielbase, widzialam ze na pewno 3 z czterech tabletek wyladowalo w blocie wiec dupa z odrobaczania Kory :-(
  9. :evil_lol::evil_lol: a Marta do mnie dzwoniła że domek może bedzie miec dla małej, nie u siebie ale u jednej znajomej Pani, idea domku bardzo mi się spodobała, jutro ma byc wiadomo czy dojdzie do reazlizacji przeprowadzki Figi :lol:
  10. a ja dzis podskocze z kielbasa dla psow, co by ja nafaszerowac tabletami na odrobaczenie :evil_lol::evil_lol:
  11. moze jest jaksi portal dla gonczych? pewnie jest ich bardzo malo do adopcji takich rasowych wiec mozna wsadzic Kaja a noz, widelec sie spodoba :loveu:
  12. problem jest jeden, jak mozna wydac psa do adopcji jesli nie mozna go z klatki wyciagnac :shake: on potrzebuje czasu... i albo przekona sie do nas, albo w schronie zacznie robic sie bardziej wrogi, nie wiem jakie najlepsze byloby wyjscie z tej sytuacji, co robic??? Narazie wstrzymalabym ogloszenia na allegro np bo po co ludzie maja dzwonic :shake::shake: moze ktos z Was mial juz taka sytuacje?
  13. własnie Marta, to co mówi Malagos to swieta racja :evil_lol::evil_lol: no i dzieki za podpowiedzi, allegro bedzie miec jak wszytskie psiaki fundacyjne i reszte ogloszen tez, wiec Marta szybko :loveu:
  14. Marta a Ciebie bede kusic, bo lepiej nigdzie miec nie bedzie, a tak ja daje Ci sprawdzona w domowych warunach kochana sunie, bezproblemowa w sumie, no jeden problem jest ze nachalnie czasem pcha sie do lozka :loveu::loveu:
  15. to mnie Malagos pocieszylas ze duzo jest ludzi chetnych na adopcje takich pieknosci :loveu: tylko jak wybrac najlepszych???
  16. Historia Figi jest smutna. Kiedyś pewnie miała swój domek, kochających ludzi? Dlaczego znalazła się w schronisku nie wiem nikt. Trafiła do klatki z dużą mix bernardynką, która ją terroryzowała. Skrajnie wychudzona trafiła do mnie do DT. Jest zaczepiona, odpchlona, odrobaczona i wysterylizowana. Widać, że wczesniej byłą domowniczką - doskonale wie co to łóżko. [SIZE=3][COLOR=Red]Figa ma około 2-3 lata[/COLOR][/SIZE], więc jest młoda i energiczna. Kocha ludzi i toleruje inne psy. Nie może natomiast być w domu z małymi zwierzętami jak papuszki, chomiki itp, gdyż chętnie na nie by polowała. Koty goni jak uciekają, więc jeśli masz tolerancyjnego kota co nie zje Figi i nie będzie od niej uciekał to szybko się dogadają. Figa umie chodzić na smyczy i nie załatwia się w domu, tylko na spacerze. Śpi grzecznie cała noc. Narazie zostawała sama w domu maxymalnie na 3/4 godziny ale myśle że i dłuższe przerwy dla niej nie będą straszne, nic nie niszczy. [SIZE=4][COLOR=Red]Szukam dla niej odpowiedzialnego domku, takiego na zawsze!!!![/COLOR][/SIZE] Figa po około 2 dniach u mnie. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/33/9d39435ca15b8b95med.jpg[/IMG][/URL] Figa teraz [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/34/a32fb0835cd82e06.jpg[/IMG][/URL] Figa jest pod opieką fundacji Animalia z Poznania. Przebywa około 15km od Poznania. W razie pytań [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  17. Gringo teraz tylko szybko szukaj domku :loveu:
  18. super wiadomosci, ciesze sie bardzo :multi::multi::multi: Gosia gdyby nie Ty to ja nie wiem co by sie z Jackiem stało. A i widze chyba dobre masz układy u weta bo skasowal jakby nic robic nie musial a tu cały pakiet w takiej cenie normalnie szok :crazyeye::crazyeye:
  19. i jak co u małej? zeby o niej słych nie zaginał, liczymy na dosc czeste relacje, ma gdzies psinka ogloszenia?
  20. to bardzo dobra wiadomosc ze Gringo zaczyna sie uspakajac, teraz tylko potrzeba nam czlowieka co go pokocha :loveu:
  21. piknie po kapieli wyglada Kaja :loveu: teraz szybko do domku
  22. to prawda, co dziejn to inna historia psa :shake: ja słyszałam od tego samego stroza co teraz historyjka o agresywnosci ze jej wlasciciele sie wyprowadzaja do mieszkanai wiec nie moga jej zabrac :angryy: cholera jedna wie jak to wszystko bylo
  23. Ja tez trzymam, szczenior jest super :loveu:
×
×
  • Create New...