-
Posts
7191 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by snuszak
-
Spaniel Koko - już za TM. Żegnaj piesku!
snuszak replied to supergoga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nom, dzis byl bardziej wrogo nastawiony niz ostatnio :shake: -
Biszkoptowy Jacuś - znalazł swój dom dzięki Lu Gosiak
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
podziekowania dla Gosi i Wig oczywiscie naturalnie sie naleza :p -
Gringo -piekny pies z niebieskim okiem - znow szuka domu.PILNE
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Gringo tak bardzo potrzebuje domu, tak ladnie odwdzieczy sie za miłosc, bedzie ozdoba nowego pana i domu, bedzie radoscia w rodzinie, taki nieduzy, niezwykly, energiczny, kochany, a ciagle bez domu :-( -
Biszkoptowy Jacuś - znalazł swój dom dzięki Lu Gosiak
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
słuchajcie a ile konkretnie pieniadzy na Jacka zostało zebrane, bo chyba wiecej niz to wszytsko kosztowało, łacznie z pokryciem szkod jackowych nie? Bo mozna by albo jakas wyprawke mu zrobic albo jakas karma dobra na poczatek kupic dla kastratow albo przekazac te pieniadze na Gringo na hotel, lub innego psiaka co by nie lezaly i sie nie marnowaly tylko od razu na konkretny cel poszły. To jak ile :cool3: -
Mikula i Mundek zostały dzis odrobaczone :multi::multi: dostały jedzonko i glukoze do wody :) zostały tez oczywiscie wymiziane
-
Spaniel Koko - już za TM. Żegnaj piesku!
snuszak replied to supergoga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Koko został dzis odrobaczony :p -
Kora/Nora - nie żyje. Uśpiona w Danii w nowym domu!
snuszak replied to supergoga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
chcialam powiedziec ze nasza Kora jest wybredna, royalka ktorego zostawilismy ostatnio nawet nie tknela :shake: za to uwielbia i bardzo chetnie zjada cały od razu Dog Chow ktory przynosze, dzis ani razu nie warknela na mnie, znowu moglam jej chrupki z reki przez kraty podawac, z wyciegnieciem michu z boksu tez nie bylo problemu staal grzecznie i tylko obserwowala, rozdalam royala mice, mundkowi i spanielowi bo po co ma sie marnowac a u niej tylko lezy ;) szefowa tez go nie chciala :shake: no ale musze sie tez pochwalic ze nasza Kora to wybitna sprryciula, dzis nafaszerowalam jej tabletki na odrobaczenie w kielbase i zamiast ja połknac wcałosci jak to robi reszta psiakow zaczela ja rozgryzac az natknela sie na tabletke:cool1: wyczula spisek i wyplula wszytsko i zaczela rozgrzebywac cala kielbase, widzialam ze na pewno 3 z czterech tabletek wyladowalo w blocie wiec dupa z odrobaczania Kory :-( -
Jamniczka krótkowłosa - szczesliwa w nowym domku :):)
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
:evil_lol::evil_lol: a Marta do mnie dzwoniła że domek może bedzie miec dla małej, nie u siebie ale u jednej znajomej Pani, idea domku bardzo mi się spodobała, jutro ma byc wiadomo czy dojdzie do reazlizacji przeprowadzki Figi :lol: -
Suczka w typie belga ma już swoją kanapę na zawsze!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
a ja dzis podskocze z kielbasa dla psow, co by ja nafaszerowac tabletami na odrobaczenie :evil_lol::evil_lol: -
Spaniel Koko - już za TM. Żegnaj piesku!
snuszak replied to supergoga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
problem jest jeden, jak mozna wydac psa do adopcji jesli nie mozna go z klatki wyciagnac :shake: on potrzebuje czasu... i albo przekona sie do nas, albo w schronie zacznie robic sie bardziej wrogi, nie wiem jakie najlepsze byloby wyjscie z tej sytuacji, co robic??? Narazie wstrzymalabym ogloszenia na allegro np bo po co ludzie maja dzwonic :shake::shake: moze ktos z Was mial juz taka sytuacje? -
Jamniczka krótkowłosa - szczesliwa w nowym domku :):)
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
własnie Marta, to co mówi Malagos to swieta racja :evil_lol::evil_lol: no i dzieki za podpowiedzi, allegro bedzie miec jak wszytskie psiaki fundacyjne i reszte ogloszen tez, wiec Marta szybko :loveu: -
Jamniczka krótkowłosa - szczesliwa w nowym domku :):)
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Marta a Ciebie bede kusic, bo lepiej nigdzie miec nie bedzie, a tak ja daje Ci sprawdzona w domowych warunach kochana sunie, bezproblemowa w sumie, no jeden problem jest ze nachalnie czasem pcha sie do lozka :loveu::loveu: -
Jamniczka krótkowłosa - szczesliwa w nowym domku :):)
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
to mnie Malagos pocieszylas ze duzo jest ludzi chetnych na adopcje takich pieknosci :loveu: tylko jak wybrac najlepszych??? -
Historia Figi jest smutna. Kiedyś pewnie miała swój domek, kochających ludzi? Dlaczego znalazła się w schronisku nie wiem nikt. Trafiła do klatki z dużą mix bernardynką, która ją terroryzowała. Skrajnie wychudzona trafiła do mnie do DT. Jest zaczepiona, odpchlona, odrobaczona i wysterylizowana. Widać, że wczesniej byłą domowniczką - doskonale wie co to łóżko. [SIZE=3][COLOR=Red]Figa ma około 2-3 lata[/COLOR][/SIZE], więc jest młoda i energiczna. Kocha ludzi i toleruje inne psy. Nie może natomiast być w domu z małymi zwierzętami jak papuszki, chomiki itp, gdyż chętnie na nie by polowała. Koty goni jak uciekają, więc jeśli masz tolerancyjnego kota co nie zje Figi i nie będzie od niej uciekał to szybko się dogadają. Figa umie chodzić na smyczy i nie załatwia się w domu, tylko na spacerze. Śpi grzecznie cała noc. Narazie zostawała sama w domu maxymalnie na 3/4 godziny ale myśle że i dłuższe przerwy dla niej nie będą straszne, nic nie niszczy. [SIZE=4][COLOR=Red]Szukam dla niej odpowiedzialnego domku, takiego na zawsze!!!![/COLOR][/SIZE] Figa po około 2 dniach u mnie. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/33/9d39435ca15b8b95med.jpg[/IMG][/URL] Figa teraz [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/34/a32fb0835cd82e06.jpg[/IMG][/URL] Figa jest pod opieką fundacji Animalia z Poznania. Przebywa około 15km od Poznania. W razie pytań [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
-
Gringo -piekny pies z niebieskim okiem - znow szuka domu.PILNE
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Gringo teraz tylko szybko szukaj domku :loveu: -
Biszkoptowy Jacuś - znalazł swój dom dzięki Lu Gosiak
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
super wiadomosci, ciesze sie bardzo :multi::multi::multi: Gosia gdyby nie Ty to ja nie wiem co by sie z Jackiem stało. A i widze chyba dobre masz układy u weta bo skasowal jakby nic robic nie musial a tu cały pakiet w takiej cenie normalnie szok :crazyeye::crazyeye: -
Biszkoptowy Jacuś - znalazł swój dom dzięki Lu Gosiak
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
jak chlopak po kastracji?? -
Gringo -piekny pies z niebieskim okiem - znow szuka domu.PILNE
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
to bardzo dobra wiadomosc ze Gringo zaczyna sie uspakajac, teraz tylko potrzeba nam czlowieka co go pokocha :loveu: -
Kora/Nora - nie żyje. Uśpiona w Danii w nowym domu!
snuszak replied to supergoga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
to prawda, co dziejn to inna historia psa :shake: ja słyszałam od tego samego stroza co teraz historyjka o agresywnosci ze jej wlasciciele sie wyprowadzaja do mieszkanai wiec nie moga jej zabrac :angryy: cholera jedna wie jak to wszystko bylo