Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. widze ze znowu posty przeskakuja :shake: Bede w poznaniu, prawdopodobnie w pozniedzialek damz nac jeszcze konkretnie o ktorej, Marta z Przemkiem opłacili pierwsza czesc faktury, ja tylko szcepienie na wscieklizne. Dasz rade na jutro te plakaciki?
  2. Eh Asia do mnie napisala... Powysłaniu do mnie wtedy tego pw ja odpowiedzialam dopiero na nastepny dzien bo nie bylo mnie na komputerze, a ona myslala ze juz ktos zwinal jej jamniczke sprzed nosa i zdecydowala sie na nastepnego. Jestesmy po rozmowie telefonicznej i wszystko jest wyjasnione. Narazie szukamy domku dla Figi, dlatego prosze chetnych na adopcje suni o kontakt na pw i wyslanie adresu mailowego do mnie. Goga jak bedziesz mic chwile wystaw allegro :) Chcialabym aby Figa znalazla dom do nastepnej środy, bo wtedy wyjezdzam
  3. Goga byłoby super zawsze dobrze miec cos w reku, z buku tez mozesz dac, tylko ja tych psow nie nam ale skoro sa opisy ;D przy okazji mi dasz, zreszta ja musze Ci fakture przekazac przy okazji
  4. w sumie mozesz poczekac, narazie czekam na pw gdzie dostane maila i bede mogla wyslac ankiete jutro dam znac czy wystawiac na wszelki allegro czy nie
  5. Narazie bede wysyłac ankiete przedadopcyjna do Asi, no i zobaczymy :evil_lol::evil_lol:
  6. no jest jeszcze ta jedna Pani, starsza co koty dokarmia i w mieszkaniu mieszka, ale sie nie odzywa a ja nei chce naciskac bo na siłe psa nikomu nei dam , ta osoba musi sama tego chciec, ale sytuacja moze byc naprawde goraca, [COLOR=Red][SIZE=5]Proszę niech ktoś ją pokocha, jej czas leci, DS bardzo potrzebne!!!![/SIZE][/COLOR]
  7. a własnie czy macie jeszcze te opisy?? moglabym po jednej kartce na psiaka, zebym mogla w razie czego cos ludziskom pokazywac ;DD
  8. przeczytałam, na watku byłam i wysyłam pw ;)
  9. szkoda, nawet Kory nikt nie odwiedza :-(
  10. Eh co za pech i szczescie w jednym, pantwo ktorzy mieli adoptowac Fige ale do czego doszlo nie chcieli psa powyzej 5 lat ale juz staralam sie urabiac na Mike, tak powoli delikatnie, a tu trach, mieszkaja w Wirach i jadac do domu łeczyca znalezli przy drodze takiego sredniaka zaniedbanego szczegolow nie znam, jest u nich zero agresji, jesli sie nie znajda wlasciciele a na ta takiego co by sie tylko zgubil a nie zostal wyrzucony to nie wyglada ponoc, to pies zostaje u nich Całe szczescie ze trafil na nich ale domek byc moze sie zwinal nam sprzed nosa, ale psa uratowali, nei naszego ale psie zycie a to najwazniejsze :lol:
  11. Ah tylko sobie tak glosno mysle. Tzn mama jakis czas napomykala jednej rodzinie z puszczykowa o psach i ostatnio została zaczepiona ze wszyscy przemysleli sprawe adopcji psa :p ale nie chca takiego malego ale tez nie ma byc ogromny, mama pokierowala ich do naszego schronu zeby moze cos sobie zobaczyli bo nie pamietala adresu strony fundacyjnej ale generalnie i tak powiedziala zeby sie odzywali do mnie nawet jesli cos w schronie zobacza to niech nie adoptuja bez konsultacji ze mna, narazie nie wiem od tego czasu nie miala okazji spotkac tych panstwa ale zobaczymy w razie czego musze jakies propozycje moze z buku dostac bo u nas w boksach nie ma nic takiego ale o Cobruni pomyslalam, dom z ogrodkiem, pies mieszkalby w domu, za duzo nie wiem ale moja mama zna tych ludzi i mowila ze pies mialby super wiec jesli sie zdecyduja to cos moze z tego wyjdzie. No ale jest ten kot, przypałetał sie do nich taki kocur bydlak i go dokarmiali tylko na poczatku teras tez do domu wpuszczaja ale raczej sobie tak chodzi jak chce :-o
  12. I jak info wyslane do tych osob? bedzie cos z tego?? :loveu:
  13. Aha no i allegro mysle wystawiamy :cool3:
  14. Pani od Marty nie wezmie Figi :-(, jej maz sie nie zgodzil dlatego domku szukamy dalej, Asia jestes zainteresowana? Skad jestes? Napisz cos o sobie, ;)
  15. super wiadomosc :multi::multi:
  16. ale co prawda to prawda dziewczyna reprezentuje sie piknie :loveu: na 1 zdjeciu bardzo ladnie ja wida cała sie prezentuje, oby wiecej takich fotek, za te bardzo dziekujemy, kazde zdjecie zwieksza jej szanse na domek. Normalnie gonczak taki mały z niej, rasowe schronisko ostatnio mamy :angryy: same rarytaski cos brzydko to swiadczy o tym naszym społeczenstwie a wlasciwie glownie o moich sasiadach z miasta :oops:
  17. ja moze tez, bo teraz musialam oddac (nie moj a i tak lezy u mnie wiekszosc czasu) ale jakby mi sie nie udalo na najblizsze spotkanie w schronisku to postaraj sie rowniez Margolka bede bardzo wdzieczna. A goga moze pozyczy co by fotki towarzystwu nowe zrobic? Mikula tak długo czekasz z mundkiem :shake:
  18. nie dziekujcie, tez byscie to robiły chocby codziennie ale dziela WAs kilometry od naszego towarzystwa, MUndkowi DT bardzo potrzebne :-( a nic nie widac
  19. ..... i reszty tez, kazdy inaczej, kazdy z osobna ale wszyscy potrzebuja. Hmm podejrzewam ze dla ludzi co kota maja, tzn przychodzi jakas łajza i nawet do domu go wpuszczaja to nei bardzo :shake::shake: bo pewnie by go zjadla na sniadanie??
  20. Jak bylismy wszyscy razem an spotkaniu fundacyjnym to Goga miala tel w sprawie spaniela ale powiedziala ze osoba dzwoniaca nie nadaje sie do adopcji czy jakos tam, moze to ta dziewczyna dzwonila. Bo do mnie nikt, dlatego mnie ciezko cokolwiek osadzac ale ja mam duzo mniejsze doswiadczenie z adopcjami psow. Zreszta i tak jestesmy w kłopotliwej sytuacji bo nie wiemy jak psa wyciagnac, trzeba go przebadac bo zachowuje sie nie tylko agresywnie ale dziwnie. Przykro mi Asia za to zamieszanie ale sami jestesmy w amoku :shake: mosze napisz do Gogi czy to ta dziewczyna była?
  21. Posłuchajcie Marty, za jakis czas moze byc naprawde ciezko wiec prosimy bardzo o pomoc, nie badz obojetny zabierz na tymczas albo DS, psy bardzo potrzebuja wsparcia a najwiecej to juz miłosci czlowieka :oops:
  22. jakie dobre wiadomosci, :multi::multi::multi:
  23. ze mna sie nikt nie kontaktowal, ani telefonicznie ani mailowo :shake:
  24. nom chcialabym tego bardzo, ale jak tu miec pewnosc jak za rzadko tam jestesmy
  25. Narazie jeszcze czekam na wiadomosc :p
×
×
  • Create New...