Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. teraz jeszcze musialabym tylko wiedziec jak go podlinkowac i wstawic do mojego podpisy bo generalnie slaba jestem w sprawach komputerowych :oops:
  2. tak trzymajcie kciuki :p do soboty prawdopodobnie, jesli Figa pojedzie juz do domku to wszytskich pozostałych chetnych oczywiscie o tym powiadomie, narazie jako pierwsza adopcje rozwazam ten domek ze wzgledu bliskosci
  3. Kora cieszyla sie bardzo na odwiedziny :loveu: dała sobie powyciagac michy i wyczyscic, dac jesc i pic, bardzo spokojna jest teraz, trzeby by ja odwiedzic z kagancem zalozyc jej jak sie da i wyprowadzic zeby do innej klatki przeniesc a w tej posprzatac ale do tego potrzebuje pomocy :cool1:
  4. dzieki Hania za banerek jest super :loveu: i rozpuszczaj swoje wici :evil_lol:
  5. ja rowniez gratuluje bardzo domku :multi::multi:
  6. super dzieczyny :multi::multi::multi: gratuluje!!! Super pies, trafił na super pańcie.
  7. Fila, słyszalam ze ostatnio chorowita bylas co?
  8. nigdy DT, o DS nie wspominac nawet, zero zainteresowania ludzkosci naszym mundkiem, ktory czlowieka potrzebuje bardziej od reszty
  9. Kora odwiedze Cie jutro :loveu: Ty mnie przeciez lubisz, przy kratach stoisz, nawet ogonkiem zamerdasz, chrupki z reki wyjadasz ;)
  10. W takim razie ja bardzo mocno trzymam kciuki za mikule :loveu: musicie ja goga bardzo ladnie reklamowac, pies ideal do mieszkania ja tym poswiadcze
  11. Koko no i co my z Toba zrobimy :shake:
  12. a pieniadze jak zostana to i tak na innego psiaka w potrzebie sie przekaze, mamy ich przeciez duzo :oops:
  13. wiadomo ze zapisze ;D ale Pani jeszcze nie dzwoniła
  14. cieply kocyk pod choina bylby bardzo mile widziany
  15. to jest chyba 20 zł za jeden dzien ale takie pytania to do Rene albo Margolki :crazyeye: ale jak sie nic nie zmnienilo to taka cena Prosimy o pomoc w szukaniu domku dla Gringa!!!
  16. Ma dzwonic Pani zainteresowana Figa z Poznania, czekam nan jej kontakt. Nie ukrywam, ze byłaby dla mnie to najlepsza opcja jesli Pani przedstawi dobre warunki to mialabym psa na miejscu w razie czegokolwiek a jak wiemy roznie to bywa. Ale narazie czekamy. Jest tez zainteresowany domek ze Szczecina, z Mazur bardzo domki ale gdyby trafiło sie cos na miejscu :oops:
  17. Ja rowniez bardzo dziekuje :p
  18. dobrze w razie czego pisz jak bedziesz jzu wiedziec jakies konkrety :p
  19. kuzlik czekam na podanie mi na pw Twojego maila, owszem transport w tamte strony za pewne latwy nie bedzie ale probowac mozna
  20. [quote name='Isadora7']To może ja wrócę do swojego pytania (post 14) które w morzu innych umknęło bez echa. W chwili gdy je zadawałam było na 100% aktualne. Teraz potrzebuję odpowiedzi na nie zanim odezwę sie do Pani i jej będę ponownie robiła nadzieję [SIZE=1][COLOR=Silver](myślę że nadal aktualne ale nie chcę znowu jej dawać odpowiedzi typu "może, gdyby, a może by ryby") [/COLOR][/SIZE] [COLOR=Silver] [/COLOR][/quote] przepraszam ogromnie ze nie opd :oops::oops: wstyd mi ale jakos nie zauwazylam sunia jest dokladnie w Puszczykowie okolo 15km od Poznania ale ogloszenia sa robione na poznan bo wiadomo duze maisto a nie am problemu jej tak zawiezc
  21. Goga jesli Figa nie znajdzie domu do nastepnej niedzieli gdzies tutaj w poblizu to bedzie jechac za ta czestochowe do Asi, mozna by w razie czego pomyslec jakos o polaczeniu tego transportu
×
×
  • Create New...