Ma dzwonic Pani zainteresowana Figa z Poznania, czekam nan jej kontakt. Nie ukrywam, ze byłaby dla mnie to najlepsza opcja jesli Pani przedstawi dobre warunki to mialabym psa na miejscu w razie czegokolwiek a jak wiemy roznie to bywa. Ale narazie czekamy. Jest tez zainteresowany domek ze Szczecina, z Mazur bardzo domki ale gdyby trafiło sie cos na miejscu :oops: