Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. a jak wyglada z czasowo, do kiedy ma ten hotel opłacony?
  2. wlasnie ja tez jestem tego bardzo ciekawa
  3. bylam dzis na szybkie odwiedziny :) Kora skakala na klatke z radosci co jej sie pierwszy raz zdarzylo, sunia jest kochana, zostala nakarmiona, czeka na dobry domek z ogrodkiem
  4. wiesci z domku sa wiec zmianiam tutył :p:p gratuluje Cobra!!
  5. Mikusiu tak mialam nadzieje ze wroce a Ty juz w nowym domku bedziesz :-( ale odwiedze Cie nie mart sie
  6. juz zmianiam tytuł :) wlasnie wrocilam i odebralam tez maila ktorego dostalam na swieta od nowej rodzinki Figi, jak ciesze sie ze tam trafila :loveu::loveu:
  7. ja bylam dzis u Koko i bardzo mnie zaskoczyl swoim zachowaniem. Bardzo pozytywnym dodam :cool3: szczekal jak zawsze ale stal przy kratach a nie uciekal za bude, byl glodny i jak widzial chrupki w mojej rece to sie spokajał, dawalam przez kraty z reki, pozniej kiedy on stal obok otworzylam klatke i wsadzilam smialo karme w miseczce do srodka, widzialam wtedy ze byl zainteresowany jedzeniem a nie moja reka zeby ja zjesc :eviltong: od razu zjadal chrupki, pies szczeka i zachwowuje sie agresywnie tylko ze strachu, jak widzi ze przychodzi ktos juz ktorys raz i nie mu nie robi tylko da jesc to inaczej do niego podchodzi, stawal sie niespojony dopiero w momencie kiedy wstawalam i zaczynalam sie krecic i chrupki znikaly z jego oczu, gdyby ktos tak z nim popracowal to bedzie super psiak, no i prawe oko ropieje, widac nie tylko saczaca sie wydzieline ale ewidentnie gesta rope
  8. Moja kochana duza dziewczyna, czeka w klatce na swojego pana, czeka zasze na swoje ulubione chrupki, cieszy sie jak mnie widzi, ale ja tak rzadko ja odwierzam :-( Ona czeka na swoj domek, ogrodek, duzy kojec i mozliwosc biegania to bylby jej raj na ziemi
  9. nie dalam rady do weta, wychodzilam do schronu jakos zaraz po 11 teraz wrocilam a rano wet ma tylko do 10 albo 11 juz nie pamietam ale chyba 10. Mika zostala nakarmiona, wymiziana, moze ktos da rade podjechac w tym tygodniu mikule zaszczepic? Wesołych świat :p
  10. mundzio dostal duzo jedzonka z mika :lol: tak na maly zapas, zostal tez troche wymiziany, na tyle ile zawsze sobie pozwala Wesołych Świat mundzio spotkamy sie w nowym roku mam nadzieje jednak ze w nowym roku odwiedze Cie juz w Twoim domku
  11. Rano jak wyrobie sie z czasem to podejde do weta, bo jeszcze mi sprawa oddania indeksu na jutro wypadla, napisze jak bede miec chwile a postaram sie ja znalezc czy mika zostala zaszczepiona czy nie
  12. a co robimy w sprawie Koko?
  13. Mika jak byla u mnie po sterylce to nie miala szczepienia.Goga ja wyjezdzam w ta srode wieczorem, ale bede w schronie rano to moge pomoc, tzn np zabrac Mike do siebie ale co dalej? Moge isc ale tylko do wet, na miejscu bo nie ma mnie kto zawiezc gdzie indziej, no i to wszytsko tak do 13 bo jeszcze musze jechac do poznania pozalatwiac ostatnie sprawy, a przed szczepieniem i tak musi byc wczesniej odrobaczona. Byla ostatnio w schronie jak i dalam tabletki ale nie wiadomo czy jest dobrze wyczyszczona z robakow czy moze ma. Jesli cos mam dzialac to piszcie. Super ze Mika ma szanse na dom :loveu: ogromnie sie ciesze
  14. Jutro bedzie miec pewnie cos lepszego bo wpadne z wizyta :loveu:
  15. Mama zabrała dziś opis Cobry ze soba, Miki i jeszcze Foksi z Buku ;) bedzie sunie pokazywac jak spotka tych ludzi co pieska chcieli
  16. narazie z podrzucaniem srednio bo wyjezdzam a koty maja czas teraz na odstresowanie, tez nie sa najmlodsze a ja im takie prezenty ciagle robie :eviltong: Dzwoniła nowa Pani od Figi do mnie :p jest bardzo zadowolona z suni, wszyscy juz ja bardzo kochaja, Figa w domku juz czuje sie jak u siebie. Ciesze sie bardzo ze wszytsko sie udało :razz: Dostalismy jako fundacja ogromne podziekowania i Pani chcialaby fundacje wspierac jakimis wplatami, bedzie to robic w miare mozliwosci, abysmy mogli dalej pomagac innym.
  17. Figa :loveu::loveu::loveu: ja tez czekam na wiesci z nowego domku od nowej Pani bo prosilam o to :eviltong: ciesze sie ze domek dobry i Figa sie spodobała, mysle tez ze juz podbila ich serca;)
  18. wyjazd do Szwecji i mika to hmm zalezy jakby to wygladalo, wiem ze to starsza sunia ale wszedzie sobie poradzi.
  19. Figa juz w domku docelowym :lol: pewnie cos wiecej napisze Goska
  20. Azja trzymam kciuki za Ciebie ze to juz dom na zawsze!!
  21. Fila nowe fotki wstawione przez supergoge powedrowaly na miau :lol: moze ktos tam takiej kici poszukuje
×
×
  • Create New...