Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. na pewno juz sie ktos na niego szukuje :p
  2. a bazarki jakies dla Gringo sa?> bo ja nie na czasie Renata robicie cos? a moze jednak jakis domek na horyzoncie sie szykuje?
  3. niestety sam, bo bylam w schronisku po powrocie ale czasu teraz nie mam wiele na odwiedzanie :shake: odrabianie zaleglosci na uczelni, juz zaliczenia, zaraz sesja ale obiecuje to zmieni sie po polowie lutego :lol: mam nadzieje a moze jednak jakies Dt dla mundka na wyprostowanier sie znajdzie.? Marta Ty jezdzisz do schronu?
  4. Koko ma dogo, allegro i gdzie jeszcze jest poumieszczany? mozna by zrobic liste zeby czasem robione ogloszenia sie nie pokrywaly
  5. ja chetnia ja na spacer po sesji zabiore, chetnie z nia popracuje ale chociaz na pierwszy raz potrzebuje jakies wsparcie :shake:
  6. :placz::placz::placz:Mika
  7. liczymy na wspanialy domek dla pieknosci
  8. a tu nawet ciotek odwiedzajacych nie ma :-(
  9. super aukcja :) teraz tylko czekac na chetne domki :cool3:
  10. super wiesci, pies bardzo juz sie odmienil skoro na glaskanie sie wystawia, zrobil ogromne postepy :p
  11. Rico wyglada na bardzo madrego wpasnialego psa i z pewnoscia taki jest! domki w kolejce powinny sie ustawiac :p
  12. taki wysyp pieknosci teraz :-(
  13. bardzo ładna ta sunia, oczywiscie bede miec ja na uwadze :p oby szybko trafila do domku!
  14. mam nadzieje ze znajdzie dom do tego czasu, ale w razie czego trzeba trzymac kciuki zeby formalnosci udalo sie zalatwic i mika mialaby alternatywe
  15. w skrajnej ostatecznosci gdyby Koko nie mial tymczasowo gdzie sie podziac moze znalezc schronienie u mnie, jesli dogada sie z Pakiem :razz:, mowie dlatego ze to ostatecznosc bo teraz wcale czasu nie mam i pies czesto by sam zostawal a nie wiem jak to z nim a u mnie jeszcze 2 koty, ale słuze pomoca jak moge, mam nadzieje ze jakies DS sie szybko znajdzie zeby nie trzeba go do DT oddawac no i czekamy na wiesci ;)
  16. na szczescie nie ma nic nowego Piekna Benia szuka domku :razz:
×
×
  • Create New...