Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. Mundek juz zostal sam. Byl wesoły podbiegał, szczekal, na jedzonko sie rzucil, ale boi sie i sam do czlowieka w schronie sie nie przekona. POtrzebne DT.
  2. Mika do NIemiec nie pojedzie. Została adoptowana przez Pania z Mosiny. Mam nadzieje ze bedzie szczesliwa. Chociaz ja bylabym duzo spokojniejsza gdyby jednak pojechala ale coz jak bylam dzis rano w schronie Miki juz nie bylo.
  3. wszytsko dogadane, tylko hmm jeszcze transport niedzielny z Puszczykowa do miejsca skad mika pojedzie do Niemiec, kto pomoze? Przypominam to jej jedyna szansa, ja nie mam samochodu i nie moge jechac, zreszta taki ze mnie kierowca ze strach sie bac....
  4. Tymczas dla Gringo pilnie poszukiwany!
  5. Tymczasem Kumpel na pierwsza!
  6. MUndek Ty szybko sobie tymczasu szukaj bo jak Mice uda sie do niemiec jechac to sam zostaniesz
  7. Ja moge ja w srode zabrac ze schronu, wykapac i przyjechac z nia pociagiem wieczorem lub popoludniem do Poznania bo i tak jade na uczelnie na 19 na egzamin, jakby mogla byc wtedy zaczipowana i zaszczepiona i zabralabym ja jakbym wracala z egzaminu do siebie, do niedzieli moze spokojnie siedziec, a w niedziele by ktos odebral... tylko kto?
  8. a jakos w nastepnym tygodniu po wtorku dałoby rade? bo mozemy miec problem z wejsciem w niedziele
  9. Oczma ma bystre i młodziutkie ale puszczek lekko siwy wiec moze nie byc juz taka mloda :roll: Goga ja moge napisac tekst ale nie dzis, wpadlam tylko na chwile, ucze sie caly dzien a i cos czuje mnie choroba bierze bo glowe mam ciezko i czuje sie zle, najwczeniej mysle w srode cos bede mogla napisac, wiec jak chcesz to ja to zrobie a jak Ty najdziesz wczesniej chwile to tez jak najbardziej, pojdzie Ci szybciej bo czesciej to robisz :razz::razz: no i postaram sie w tym tygodniu - pod koniec jak nie rozwale sie kompletnie wpasc zobaczyc sunie jak sie zachowuje i pogadac z Panem.
  10. czekamy na fotki malej damy :loveu:
  11. dziękujemy wszyscy za wpłaty na Gringo, ale czy ktoś myslał juz w razie czego o jakims innym miejscu gdzie mozna by psiaka umiescic? Ja mysle ale nic nie moge wymyslic, ciezko o tani hotel w okolicy a o innych miejscach gdzie mozna by psa dac nie słyszalam
  12. dziękuję :p No a moja mikusia szuka domku, takiego na stale, co ja pokocha
  13. Ciesze sie w takim razie :p Mysle ze ze sterylka powoli... zrobi sie u mnie spokojniej (w tym tygodniu jeszcze mam zawalone dzien po dniu a pozniej jzu tylko pojedyncze dn)i to postaram sie jakos transport zorganizowac albo ja pociagiem zawioze albo cos chyba ze juz ktos bedzie mial czas podjechac do puszczy, no a po sterylce by u mnie doszla do siebie bo mysle ze mialaby duzo bardziej spokojniej a w miedzyczasie mozna juz rozgladac sie za domkiem, no tylko ja nei wiem ile ta pani ma lat :oops:
  14. Pod fundacje ja bardzo bym sie cieszyla zeby zostala przyjeta, wiec jesli to nie problem :oops: w sumie gdyby nie u tego Pana to bylaby w schronie w Puszczy myslalam zeby pozniej jakies bazarki sprobowac zrobic czy cos zeby kase na sterylke i szczepienia pozbierac bo sa tam psy i nie chcialabym mlodych w razie czego
  15. a no i bedzie na nowe tworzonej stronie adopcyjnej dla jamnikow [url=http://sherry-niunia.home.pl/utanhus/]Jamniki - szukamy domow!!!![/url]
  16. narazie tylko ma dogo i bedzie wrzucona na strone fundacji Animalia
  17. no i kontakt w sprawie suni : [email][email protected][/email] 509 565 343
  18. wiem ze jest taki watek, zaraz tam sunia wrzuce, bo akurat diopiero przed chwila stworzylam jej watek, wiec w sumie mozesz poprostu skopiowac na swoja strone tamte zdjecia i info kontakt ten sam co do miki, chyba ze latwiej Ci bedzie jak wysle to an Twojego maila?
  19. Isia - bo tak ją nazwałam mieszka teraz w DT. Pewnego dnia jak były te straszne mrozy przybłakała się pod dom jednego starszego Pana z Puszczykowa. Zabrał ją do siebie. Isia nie miała obroży, nikt też jej nie szukał, była chuda, teraz już przybrała na wadze i bardzo ładnie się prezentuje. Niestety Pan u którego przebywa nie może jej zatrzymać, ma już swoje 3 inne psy i do tego koty, jednak dzięki temu jest sprawdzony stosunek Isi do innych zwierząt. Z psami biega jak szalona, a na koty tylko dziwnie spogląda. Dostałam jej zdjęcia, jednak ciężko ocenić mi jej wiek, nie znam się na tym, zresztą nie mam czasu nawet aby pojść ją dokładnie obejrzeć. Zostałam tylko poproszona o pomoc w szukaniu domu. Isia to typowa salonowa dama, wie co to łóżko i teraz pytanie czy wiedziała już od zawsze czy tylko podpatrzyla reszte domowników. Garnie się na kolana, ma apetyt, ot co taka mała kruszynka do kochania. Ona bardzo prosi o domek, odwdzieczy się miłościa i oddaniem, nie chce by musiała trafić do schroniska!! [B] [COLOR=Red][/COLOR][COLOR=Red]Rozliczenie wpłat na Isię[/COLOR][/B] Wydatki: - klinika, leczenie - 600 zł - karma - 9,19 - karma specjalistyczna - 45,65 - leczenie - 133 - badanie kontrolne, karma - 140,03 zł W sumie - 927,87 zł Wpłaty: B.Z. - 150 zł A.G. - 30 zł Walko - 100 zł M.M. - 50 zł N.K. - 80 zł snuszkak - 45 zł Jamnicza Skarpeta - 400 zł M.K. - 50 zł W sumie 905 zł. Bardzo dziękujemy. Isia uratowana. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/52/6cfe534e9ac8dbaamed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/316/27af8fbad68c7202med.jpg[/IMG][/URL] [B][COLOR=Red]Zapraszam na bazarek, pieniądze z niego zostana przekazane na opłacenie leczenia Isi [/COLOR][/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/od-miska-po-popielnice-na-leczenie-chorej-isi-do-15-02-09-a-131146/#post11758331[/URL]
  20. dziekujemy ;) chociaz nie bede ukrywac ze Mika to srednio jamnika przypomina, mam za to do dodania dla Ciebie jeszcze jedna kandydatke na Twoja strone, ruda mała jamniczke jest teraz w DT w Puszczykowie koło Poznania, gdzie wysłac info i zdjecia, moge jakiegos maila? Co do kontaktow na Mike moze byc [email][email protected][/email], 509 565 343
  21. smycz gruba i solidna akurat mam, wlasnie taka zakupilam do wyprowadzania schroniskowych kiedys, Jacek na niej chodzil, Cobra i inne tez mna targały na niej wiec mysle ze spokojnie da rade :lol:
  22. podnosze! Warszawiacy pomozcie!
  23. super ;) trzeba szukac u sasiadow jak u nas nikt nie chce super suni
  24. Goga podaj ile wynosi faktura za Koko
×
×
  • Create New...