Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. kto ma miejsce zamieszczajcie banerek :p ja dopiero zrobie to gdy bede miec miejsce bo teraz jest za duzo i Kora mi pod spod wskakuje :oops:
  2. Franek na pierwszą!
  3. OJ pieknie wystawia, nie to co moj pseudopolowczyk Pako, Kumpel to jest to!!
  4. tutaj obiecane zdjecia [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/56/eec54cd3e92fc468.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/56/71c27f1dbac81d59.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/55/c7eac219f98cf770med.jpg[/IMG][/URL]
  5. hmmm jakby to powiedziec z Franka niezly agent jest :eviltong: cała noc przespał jak suseł, a rano gdy był siku na podwórku i mama wyjezdzala rowerem do pracy to on siup i miedzy kołami i tylem go widziała :oops: ale za jakies 2 godzinki czekał grzecznie i pokornie pod furtka bo juz mu sie zmarznelo a nie mial gdzie isc, to ci Franek wedrowniczek:loveu:
  6. żeby wszyscy nasi podopieczni mogli miec takie szczescie - dziekujemy za wiesci!
  7. jutro zrobię i umieszczę zdjęcia
  8. [CENTER][B][SIZE=4][COLOR=Red]Franek - mały zwyczajny kundelek, który ratował się przed zamarznięciem.[/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER] Mieszkam w niedużym miasteczku pod Poznaniem, gdzie widok biegających samopas kundelków jest czymś normalnym. Mają domki - tylko same się wyprowadzają. Ostatnio zauważyłam takiego nowego "łajzę" lecz nowe są zawsze młode. Ten jest stary. Jego zachowanie też odbiega od reszty, która wie gdzie ma biec i nie interesuje jej nic w około. Zawołałam, niepewnie dał się pogłaskac - dałam jeść i poszedł. Dziś padał mocno śnieg - on przyszedł pod moją furtkę. Zjadł i skulił się w śniegu koło płotu, leżał - oznaczało to tylko jednno, że nie ma gdzie iść tak jak wszytskie inne, nie ma domu. Wiało, był mróz i padał śnieg więc zabrałam do domu i jest. [COLOR=Red]Franek[/COLOR] to poczciwy starszy pan - ja wiem z 8 lat ma ale to wet musi potwierdzić. Bał się nawet wejść do domu jakby robił to pierwszy raz. Położył się w posłanku i bardzo długo spał - musiał być okropnie zmęczony. Nie mogę go zatrzymać, jednocześnie mam świadomość, że schronisko dla starszego, zwykłego kundelka jak Franek to wyrok, dożywocie. A przecież chociaż starszy to wspaniału pies, ma tyle plusów. Może Ty je docenisz? [SIZE=3]+[/SIZE] jako starszy pan umie zachowywać się w domu spokojnie i dostojnie - jak prawdziwy hrabia [SIZE=3]+ [/SIZE]toleruje inne psy i koty - boi sie tylko gdy są zbyt nachalne, kuli wtedy ogon i chowa się za nogi [SIZE=3]+[/SIZE] nie niszczy, nie szczeka, załatwia się tylko na dworze [SIZE=3]+[/SIZE] nie ma dużych wymagań, nie jest wybredny co do jedzenia, do spania wystarczy kocyk na parkiecie, on cieszy się ze ma ciepło i może żyć!!! [SIZE=3]+[/SIZE] to czysty pies, zostanie też odrobaczony i będzie miał komplet szczepień [SIZE=3]+ [/SIZE]jest zdrowy [SIZE=3]+[/SIZE] najważniejsze! Swojemu nowemu właścicielowi gotowy jest oddać całe serce i będzie najwierniejszym psem jak tylko potrafi - doceni to co zostało mu przez Ciebie ofiarowane Czy to wystarczy byś pokochał/a Franka? [CENTER][SIZE=4] Uratuj go, Franek ma niewiele czasu na szukanie domku!!!!![/SIZE] kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 509 565 343 [/CENTER]
  9. To wtedy mozna by sterylke zrobic pozniej jak bedzie to DT, chyba ze juz zamowilas to cos wymysle, bo nie mam innego wyjscia, zreszta i tak postaram sie jeszcze cos znalezc ale gdyby sie nie udalo to DT byloby zbawienne
  10. Śniegu dzis napadalo, mroz jest a Kasia w budzie :-(
  11. Kika to widze ma życie jak w Madrycie :lol: na łodke jeździ, w agility sie bawi, moze w sniegu duzym poszalec, rewelacja ... a moj Pako musial sie tylko dzisiejszym sniegiem nacieszyc co napadal mało ale zawsze cos :p
  12. Szukam dla Isi innego miejsca posterylkowego bo zanosi sie na to ze u mnie od dzis dodatkowy lokator na tymczasie jest :shake: spal w sniegu pod moja futrka stary kundelek to go zabrac musialam a ze nie ma obrozy i jest zaniedbany to wyglada na to ze domku nie ma, a 3 psy i 2 koty w domu to nie przejda, moze ktos by zabral pannice? DT dla niej an chwilke potrzebne bo mysle ze szybko znajdzie domeczek... a tam gdzie jest tez nei moze wiecznie siedziec, schron dla takiej marudy malutkiej to zamarzniecie :-(
  13. No widzisz Pati, jeden transport i tyle dobrego :loveu:
  14. czas do domku :lol::lol:
  15. Kora bedzie miec sliczny banerek :eviltong:
  16. Rico!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  17. :loveu: dziekuje ze mozna na Was liczyc
  18. Dzwoniłam do Marty, ona jest we wtorek wolna i mozna od niej psiaki odebrac - tzn rozmawialam o morusku bo o tym drugim nie wiedzialam. Goga skontaktuj sie z Marta. Hm narazie jakos wszytsko sie udaje :multi:
  19. Rene macie juz bazarek na Gringo?
×
×
  • Create New...