Kaszmir, jakie piekne imie
Wiec super duzo wiadomosci o psiku to nie moge powiedziec, jest w szoku ze znalazl sie w schronie, nie ma obrozki, stan siersci jest jeszcze dobry dlatego psiak ładnie sie prezentuje
Szczeka gdy podchodzi sie do klatki, odsuwa sie ze strachu i niepewnosci, ale to normalne przeciez znalazł sie w nowym miejscu, strasznym miejscu gdzie sa inne psy i obcy ludzie, ale jak podawalam mu gryzaka to juz skumal ze jestem dobra osoba i dawał ryjek do glaskania :p miły psiak ale nie mialam mozliwosci jeszcze zabrac go na spacer, jak zabralam rece od jego ryjka i glaskania to sytuacja sie powtarzala ze szzcekaniem, jest jeszcze troszke niepewny
jest psem młodym ale nie ogladalam zebow zreszta tak sie na tym znam ze wole sama nie oceniac wieku psow bo kamien na zebach zalezy czesto od jedzenia i mnie ciezko, nie chce sie pomylic za duzo ale na pierwszy rzut oka to z rok ma moze 1,5
zapewne po adopcji bedzie wspanialym towarzyszem kazdego czlowieka, wiecej pewnie bede mogla powiedziec gdy pies zostanie wyprowadzony, no i fotki by byly wtedy bez krat :p