Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. tak na wieczorek podnoszę! Pati a jakas lokalna warszawska prasa? Moze gdzies tam by warto było uderzyc?
  2. Norka zasługuje na to co najlepsze. Domku gdzie jestes?
  3. oby sie udało, oby sie udało, oby sie udało, tak sobie zaklinam :diabloti:
  4. bazarek Isiowy kończy sie dzis o 16.00 zapraszam na zakupy [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/od-miska-po-popielnice-15-02-godzina-16-koniec-isia-blaga-o-pomoc-131146/#post11758331[/url]
  5. a Pako choruje ze swojej głupoty :cool1: zjadł cos oczywiscie na spacerze, problemy z nim teraz przez to mam Isiu..........
  6. Gringo czas Cie przystosowac do zycia w domku :eviltong:
  7. jejku jaka sunia, historia smutna, oddaje to jak kochac mogla ta mala, teraz pewnie bardzo cierpi, daj jej domek i uwolnij z cierpienia
  8. wszytsko ostatnio jest nie tak, no i tyle :shake: Goga dostalas jakas wiadomosc czy ktoregos psiaka wybrali?
  9. Sprawa smierdzi i to bardzo, ludzie pozbywaja sie kłopotów a zeby byc wporzadku wobec samych siebie znalezli mu domek przez fundacje, a nie zawiazali w siatke i nie postawili pod smietnikiem.... taki piekny gest zrobili dajac psiaku szanse, zapomnieli tylko o tym ze aby dac mu szansa trzeba bylo mowic o wszytskim otwarcie i zabrac sie za psa ze szkoleniowcem, ja bym takich ludzi :mad::mad: zal psa bardzo, ale jesli zostanie uznany za agresywnego to jak go wydac bo doswiadczeniu z Koko, powtorka z rozrywki, chyba nie :shake::shake: to za duza odpowiedzialnosc sama nie wiem
  10. szybko Negra na pierwsza! Domku błagamy zobacz ta strone i pokochaj Negrę~!
  11. konto na pierwszej, przepraszam ze nie ma mnie czesto na watku ale teraz tyle mam na glowie, jeszcze z pakiem cos mi sie dzieje od 2h i nie wiem co, martwie sie bardzo :shake: jak sie sypie to juz wszytsko wiec Isiu chociaz Ty daj mi powody do radosci, prosze wyzdrowiej i znajdz dobry domek
  12. Mysle ze Gringo i tak bardzo sie zmienial od czasu kiedy go widzialam an zywo, a bylo to bardzo dawno....
  13. kurcze ale sie porobiło, strasznego mamy pecha w tym roku, chyba szczegolnie do spanieli :shake:
  14. o dopiero teraz trafilam na watek panienki :evil_lol: w niedziele prawdopodobnie pojade odwiedzic hmmm brata czy kolege Twojego?
  15. jesli chodzi o koszty to tylko Goga moze to wiedziec ja nie :oops: Marta ja wiem ze Ty zrobilabys wszytsko dla niej, dobrze ze sa takie osoby
  16. I ja podniose Moruska :p Ty jeszcze bez domku?
  17. Isia, Ty kochana kruszynko, co z Toba bedzie :shake: Goga do kiedy Isia ma byc w klinice leczona? Tzn kiedy postanowia cze leczyc dalej czy nie?
  18. ciezko cos dla nich znalezc, jednak mimo tego wiele takich znalazlo dom, trzeba byc dobrej mysli
  19. Moze by zrobic gdzies ogłoszenie dla mundka ale wlasnie ze tymczasu poszukujemy?
  20. Mrowka............. do domku juz czas
×
×
  • Create New...