Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. ja z niecierpliwoscia czekam na info, mozna by jakies zdjecia porobic psiakom jak beda na zewnatrz :cool3:
  2. bedziemy szukac, znajdzie sie :p
  3. ale super zdjecie, no i jak u ciebie kolorowo az od razu usmiech sie robi, nie to co za oknem :shake:
  4. zdecyduj sie na bycie grzecznym, wtedy to juz domek sie szybko znajdzie ;)
  5. Zreszta Franek jest u mnie i tak sie zadomowił ze nigdzie sie nie wybiera ;)
  6. trzymam kciuki za Franeczka, za reszte zreszta tez bo jesli jednemu z nich sie powiedzie to bedzie wielkie szczescie :p
  7. Ja czekam na dzisiejsza, wieczorna, oby byla pomyslna
  8. Słuchajcie, proszę o pomoc. Czy jedzie ktoś z Tomaszowa Mazowieckiego ewentualnie Warszawy na wystawę do Bydgoszczy? Potrzebowałabym transport dla małego kundelka, znajomi by go odebrali na wystawie i zabrali ze sobą do Poznania. Proszę o info
  9. Kaszmir :-( taki samotny, a taki piekny, tylko tej reklamy Twojej mało
  10. Franek, gdzie te wszytskie ciotki? Chyba sie Ciebie boja :evil_lol:
  11. :multi::multi::multi: dobre wiesci, teraz tylko przyuczenie i do domku marsz!
  12. a gdzie ma chlopak narazie ogłoszenia? Ciotki zagladaja Pati nie boj sie :p
  13. Isadora7 z nieba by nam ta skarpeta spadła, ja postaram sie jeszcze jakis bazarek stworzyc ale to dopiero pewnie pod koniec tygodnia. Goga w takim razie przy odwiedzinach postaraj sie o zdjecia ;)
  14. Marta jak tylko bedziesz miala kiedys czas i bedziesz chciala sie wybrac do schronu to daj znac, wyprowadzimy Kore no i zawsze razem to razniej jakos w schronisku, nowa suka jest, mix dalamatynka mam nadzieje ze sie tylko zgubila i ktos ja odbierze bo ma obrozke
  15. Mundek dobrze radzi sobie w mrozy, dostal taka siersc ze niewyobrazalny z niego puchatek :evil_lol: taki slodki dzikus
  16. pewnie ze trafi, kwestia czasu :p
  17. tam mi sie dzis przy okazji odwiedzin schroniskowych kaszmir garnal w lapki zeby glaskac i miziac, taki kochany psiak bardzo zal mi było go znowu w schronie zastawiac
  18. Goga mozesz go wstawic na strone fundacyjna i tam gdzie zawsze wrzucacie pieski, jak bedziesz miec chwile oczywiscie :p
  19. Isia trzymaj sie zobacz ile ciotek sie o Ciebie martwi i trzyma kciuki :p
  20. nom tylko cos ciotki do Ciebie nie lgną :cool1:
  21. dzieki wielkie na info :) jak ja sie ciesze ze z nia odrobine lepiej, kazdy kroczek do przodu sie liczy bravo Isia :multi:
  22. Isiu od rana do gory hoopsaj, co tam u Ciebie? Pewnie goga jak odwiedzi to da znam na dogo.
  23. dla nas na pewno jest wyjatkowy, jak kazdy psiak z naszego schroniska cos wyjatkowego w sobie ma :p tylko zeby teraz ktos to docenił
×
×
  • Create New...