Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. pewnie długo bo ciezko znalezc Dt lub Ds dla takiego pieska, moze niestety wiecznosc :-(
  2. Franek dzis zakochal sie w goldence :loveu: niestety miłosc ta jest bez wzajemnosci za to chlopak przy niej zachowywal sie jakby mial ze 2 latka :p
  3. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/57/50f6c36b952b27c3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/57/70f51c796abba729.jpg[/IMG][/URL] Isia dzis wyglada tak, duzo gorzej niz wygladala wczesniej, teraz w klinice, nie wiem co dalej :shake:
  4. znalazłam stronę - adopcje starszych psow, mozna by wysłac miszke i franka, mozna umieszczac pieski chyba od 7 czy 8 roku zycia
  5. U Mundka cały czas tak samo, tzn i źle i dobrze źle bo jego stosunek do człowieka jest taki sam czyli podbiega, krótki kontakt i ucieka dobrze - bo nie cofa sie w swoim zaufaniu do czlowieka nabytym z Mika
  6. no to z takimi fotami szybko znajdzie domek :evil_lol:
  7. JUtro ide w odwiedziny do Isi bo dowiedziałam sie ze sa pewne problemy, ponoc sunia czasem dostaje chwilowego jakby niedowładu tylnich łapek, ciagnie wtedy nogi po dywanie :shake: nie wiem na ile to prawda no i najlepiej by tez było gdyby Isia jak najszybciej znalazla cos swojego, albo inne DT
  8. zdjecia genialne, swietnie ze chlopak dostał szanse :p dziekujemy Pati
  9. Do dzis nie moge uwierzyc ze tak sie stało, cały czas cicho było z Mika, a gdy pojawiła sie szansa.... no i stracilismy pewnie zaufanie co do pieskow :shake:
  10. Gryzaki smakowały, karme tez sunka zajadala, czuje sie dobrze, usmiech an pysku na widom mnie z siatka no i co tu duzo mowic czeka na dom!
  11. moge postarac sie zrobic jakies nowe fotki chociaz myslalam ze te 5 wystarczy a jak nadazy sie okazja i wyjdzie cos fajnego to wstawie nowe, wyslesz go do Oris? moze tak jak mika miala isc uda sie go do niemiec wyslac, tam latwiej o domek dla straszych pieskow, trzeba by jakas kampanie Frankowa zrobic bo on jak juz pisalam zostac u mnie na wieki to nie moze :oops:
  12. taki Miszka jak moj Franus, nikt nie kocha nikt sie nie pyta, starsze psiaki maja mało szans niestety :shake:
  13. Dzis beda odwiedziny, jedzonko i gryzaki ;)
  14. Mało osob kibicuje Frankowi :-( A on jest swietnym psem i spryciarz z niego ogromny. Juz na fotele sie chcial gramolic :eviltong: Wczoraj zostal sam w domu dłuzszy czas i ponoc szczekal na poczatku dosyc długo ale pozniej przestal, a tak to wszytsko było ok, nie zniszczyl nic nie załatwił się w domu, tylko czekal spiac w koszyku :p
  15. juz kolezanka MOna pojechala teraz czas na Ciebie!
  16. czekam z niecierpliwoscia az sprawa dojrzeje i bedzie w stadium finalnym ;) Gringo znajdz domek wreszczie i badz szczesliwy!
  17. nawet najlepszy behaviorysta nic nie zdziala jak psiak w schronie siedzi, ale mundzio jutro masz wizyte cioteczki snuszkak :crazyeye:
  18. w takim razie poprosimy o bannerek - przyda sie ;)
  19. dodałam Franka na psy.pl, za jakiś czas pewnie pojawi sie na allegro i stronie fundacji animalia, czy ktos moze zrobic jeszcze gdzies ogłoszenia?
  20. super :p ale strasznie duzo teraz tych jamnikow, takie zatrzesienie ze az strach :shake:
  21. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/56/adf4e4a6c8a9c146med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/56/3ac5a74519f3abd6.jpg[/IMG][/URL]
  22. Goga a cos wiecej o tym domku wiesz? Dom dla Gringo to marzenie, niech sie spelni :lol:
×
×
  • Create New...