moge postarac sie zrobic jakies nowe fotki chociaz myslalam ze te 5 wystarczy a jak nadazy sie okazja i wyjdzie cos fajnego to wstawie nowe,
wyslesz go do Oris? moze tak jak mika miala isc uda sie go do niemiec wyslac, tam latwiej o domek dla straszych pieskow, trzeba by jakas kampanie Frankowa zrobic bo on jak juz pisalam zostac u mnie na wieki to nie moze :oops: