-
Posts
7191 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by snuszak
-
Piękny Kaszmir - ma już dom. Został adoptowany!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
mialam byc dzis w odwiedziny ale nic bede jutro bo rano bialaska musialalam oddelegowac do domku, moze Kaszmir juz niedlugo przyjdzie i na Ciebie pora? -
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
AdaK domyslilam sie wiec paczuszke tez juz wyslalam ;) jak Isia bedzie miec tymczas to ja mam dla niej kubraczek zeby kregolsupa nie przeziebiala i smyczke mam wyciagana jesli bedzie potrzebna tylko obrozki brak -
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Ja wpłaciłam przed chwilą 45zł z bazarku na Isię również na konto z pierwszej strony z dopieskiem na Isię. Na ta kwote złozyła się danka1234 - 20zł Isadora7 - 20zł AdaK - 5zł (kwoty jeszcze nie mam zaksiegowanej ale mysle ze zaraz to sie stanie wiec przelalam) -
Wczoraj był u mnie jej wielki braciszek :eviltong: miziak straszny do tego reaguje radoscia na wszytskie psy, pewnie siostra tez taka jest, do tego kocha dzieki :loveu: no a w piatek ma RTG. Goga wybierasz sie kiedys do puszczykowa? bo co ide do schronu to mnie juz baby zaczepiaja zebym umowy poprzynosiła :roll: a jak beda umowy to nie bede miec juz wymowki ze nie spisuja ich Negra - do domku, jestes super sunia!
-
Widziałam Franka na fundacyjnej - dziekuje :p
-
Roczny cocker spaniel Lucky dostał szansę - pojechał do domu!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
a wszytsko przez ta mode, na małe ladne "rasowe" kudłate psiaczki, ktore wygladaja jakby czlowiekowi nigdy krzywdy zrobic nie mogly, a one pozniej cierpia, my cierpimy bo zdaza sie ze juz pomoc nei mozemy - tak jak z Koko. Ja sie nie dziwie wcale ze Goga nie chce wydac psa do adopcji, kto wezmie na siebie taka odpowiedzialnosc, szczegolnie ze bardzo ciezko a w zasadzie prawie niemoliwe jest znalezienie domu z ogromnym doswiadczeniem bez wierzat w 2 tygodnie/miesiac. A ile ma ten pies siedziec w hotelu rok?2 lata? Biorac pod uwage ze hotel czasem moze zajac sie jakas tresura ale nigdy nie poswieci psu tyle czasu co dom bo w hotelu sa masy psow ktorymi trzeba sie zajac, wiec moze byc tak ze zamiast pies sie uspakajac zacznie byc jeszcze bardziej agresywny. Nie jestem osoba ktora ma doswiadczenie w takich sprawach ale stwierdzam fakty teraz jakie sa na ta chwile, moze i psa mozna wyprostowac ale gdzie czas i gdzie pieniadze a niestety jest to wazny element. -
Rudi rudowłosy, taki sobie psiak - marzy o domu
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Rudi, tak u Ciebie cicho :-( -
Piękny Rico - trikolor w typie gończarza - ma już dom
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Rico sprawuj sie dobrze w nowym domku!!! :multi::multi::multi::multi: -
Gringo -piekny pies z niebieskim okiem - znow szuka domu.PILNE
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Gringo, czekamy na Twoj domek wszyscy, tzrymamy kciuki! -
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Isieńko do góry! Szybko potrzebny DT -
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
aha no i zapomnialam ze z ogloszenia w gazecie nikt nie dzwonil :-( -
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
mam jeden pomysł, ale bede musiala niezle negocjowac i nie chodzi tu wcale o moj dom bo u mnie Franek erotoman by ja zameczyl ;p ale to bede wiedziec najwczesniej jutro i to nie jest nic pewnego jedynie moge probowac wiec prosze szukajcie dalej.. tutył zmieniony -
Gringo -piekny pies z niebieskim okiem - znow szuka domu.PILNE
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
licze na Ciebie Gringo? a Rene Ty odwiedzalas Gringa? mozesz tez cos powiedziec jak teraz wyglada? Bo na watku Cie nie ma a tak zabiegalas o ratowanie tego psiaka.:shake: -
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Trzeba bedzie podjac jakas decyzje... kolejny pies w hoteliku? chyba nie da rady, zreszta w niedowladem to tam by zginela :roll: a jakas osoba z tych ktora chciala zabrac ta male jamniorki co byly w schronisku te czarne co nie zdazylismy im pomoc? moze ona by mogla na chwile Isie, zreszta zobaczymy jakies sa rokowania bo jesli.... -
Mrówka - to jeszcze dzieciak a już nie wiem co to dom. ma dom
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
tak dawno nie mialas odwiedzin :oops: -
Piękny Rico - trikolor w typie gończarza - ma już dom
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
ogromna szkoda bo piekny i kochany :-( -
Roczny cocker spaniel Lucky dostał szansę - pojechał do domu!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
to zle bardzo dla psa, bo co teraz z nim zrobic po tych 2 tygodniach? wydac i ponownie czekac az ugryzie i wroci? -
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Goga Wega tez wróciła? :shake: ostatnio jakas masakra jest, az strach sie bac wchodzic na dogo, jak przeleja pieniadze z bazarku to zaraz wplacam na Isie, niestety uzbierało sie tylko 30 zł, mało chetnych miałam, moze wystawie jeszcze cos, postaram sie, czekamy w takim razie na informacje, tylko gdzie ja zabraz w razie czego? tez nie wiem.....