-
Posts
7191 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by snuszak
-
Kora/Nora - nie żyje. Uśpiona w Danii w nowym domu!
snuszak replied to supergoga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
kto ma miejsce zamieszczajcie banerek :p ja dopiero zrobie to gdy bede miec miejsce bo teraz jest za duzo i Kora mi pod spod wskakuje :oops: -
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Jest super dzieki! -
Franek na pierwszą!
-
Kumpel - śliczny kudłatek - pojechał do domu.
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
OJ pieknie wystawia, nie to co moj pseudopolowczyk Pako, Kumpel to jest to!! -
Gringo -piekny pies z niebieskim okiem - znow szuka domu.PILNE
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki!! -
tutaj obiecane zdjecia [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/56/eec54cd3e92fc468.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/56/71c27f1dbac81d59.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/55/c7eac219f98cf770med.jpg[/IMG][/URL]
-
hmmm jakby to powiedziec z Franka niezly agent jest :eviltong: cała noc przespał jak suseł, a rano gdy był siku na podwórku i mama wyjezdzala rowerem do pracy to on siup i miedzy kołami i tylem go widziała :oops: ale za jakies 2 godzinki czekał grzecznie i pokornie pod furtka bo juz mu sie zmarznelo a nie mial gdzie isc, to ci Franek wedrowniczek:loveu:
-
Suczka w typie belga ma już swoją kanapę na zawsze!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
żeby wszyscy nasi podopieczni mogli miec takie szczescie - dziekujemy za wiesci! -
jutro zrobię i umieszczę zdjęcia
-
[CENTER][B][SIZE=4][COLOR=Red]Franek - mały zwyczajny kundelek, który ratował się przed zamarznięciem.[/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER] Mieszkam w niedużym miasteczku pod Poznaniem, gdzie widok biegających samopas kundelków jest czymś normalnym. Mają domki - tylko same się wyprowadzają. Ostatnio zauważyłam takiego nowego "łajzę" lecz nowe są zawsze młode. Ten jest stary. Jego zachowanie też odbiega od reszty, która wie gdzie ma biec i nie interesuje jej nic w około. Zawołałam, niepewnie dał się pogłaskac - dałam jeść i poszedł. Dziś padał mocno śnieg - on przyszedł pod moją furtkę. Zjadł i skulił się w śniegu koło płotu, leżał - oznaczało to tylko jednno, że nie ma gdzie iść tak jak wszytskie inne, nie ma domu. Wiało, był mróz i padał śnieg więc zabrałam do domu i jest. [COLOR=Red]Franek[/COLOR] to poczciwy starszy pan - ja wiem z 8 lat ma ale to wet musi potwierdzić. Bał się nawet wejść do domu jakby robił to pierwszy raz. Położył się w posłanku i bardzo długo spał - musiał być okropnie zmęczony. Nie mogę go zatrzymać, jednocześnie mam świadomość, że schronisko dla starszego, zwykłego kundelka jak Franek to wyrok, dożywocie. A przecież chociaż starszy to wspaniału pies, ma tyle plusów. Może Ty je docenisz? [SIZE=3]+[/SIZE] jako starszy pan umie zachowywać się w domu spokojnie i dostojnie - jak prawdziwy hrabia [SIZE=3]+ [/SIZE]toleruje inne psy i koty - boi sie tylko gdy są zbyt nachalne, kuli wtedy ogon i chowa się za nogi [SIZE=3]+[/SIZE] nie niszczy, nie szczeka, załatwia się tylko na dworze [SIZE=3]+[/SIZE] nie ma dużych wymagań, nie jest wybredny co do jedzenia, do spania wystarczy kocyk na parkiecie, on cieszy się ze ma ciepło i może żyć!!! [SIZE=3]+[/SIZE] to czysty pies, zostanie też odrobaczony i będzie miał komplet szczepień [SIZE=3]+ [/SIZE]jest zdrowy [SIZE=3]+[/SIZE] najważniejsze! Swojemu nowemu właścicielowi gotowy jest oddać całe serce i będzie najwierniejszym psem jak tylko potrafi - doceni to co zostało mu przez Ciebie ofiarowane Czy to wystarczy byś pokochał/a Franka? [CENTER][SIZE=4] Uratuj go, Franek ma niewiele czasu na szukanie domku!!!!![/SIZE] kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 509 565 343 [/CENTER]
-
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
To wtedy mozna by sterylke zrobic pozniej jak bedzie to DT, chyba ze juz zamowilas to cos wymysle, bo nie mam innego wyjscia, zreszta i tak postaram sie jeszcze cos znalezc ale gdyby sie nie udalo to DT byloby zbawienne -
Kika to widze ma życie jak w Madrycie :lol: na łodke jeździ, w agility sie bawi, moze w sniegu duzym poszalec, rewelacja ... a moj Pako musial sie tylko dzisiejszym sniegiem nacieszyc co napadal mało ale zawsze cos :p
-
Gringo -piekny pies z niebieskim okiem - znow szuka domu.PILNE
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Gringo chociaz podnosze :oops: -
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Szukam dla Isi innego miejsca posterylkowego bo zanosi sie na to ze u mnie od dzis dodatkowy lokator na tymczasie jest :shake: spal w sniegu pod moja futrka stary kundelek to go zabrac musialam a ze nie ma obrozy i jest zaniedbany to wyglada na to ze domku nie ma, a 3 psy i 2 koty w domu to nie przejda, moze ktos by zabral pannice? DT dla niej an chwilke potrzebne bo mysle ze szybko znajdzie domeczek... a tam gdzie jest tez nei moze wiecznie siedziec, schron dla takiej marudy malutkiej to zamarzniecie :-( -
Kumpel - śliczny kudłatek - pojechał do domu.
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
czas do domku :lol::lol: -
Kora/Nora - nie żyje. Uśpiona w Danii w nowym domu!
snuszak replied to supergoga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kora bedzie miec sliczny banerek :eviltong: -
Mrówka - to jeszcze dzieciak a już nie wiem co to dom. ma dom
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Widac niestety tak :-( -
Mona - małe kudłate cudo - Mona po 2 latach wróciła z adopcji.
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
piekne banerki dla MOny :loveu: -
Piękny Rico - trikolor w typie gończarza - ma już dom
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Rico!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
:loveu: dziekuje ze mozna na Was liczyc -
Gringo -piekny pies z niebieskim okiem - znow szuka domu.PILNE
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Rene macie juz bazarek na Gringo?