Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. ja poszuka watek kropkowych bo nie moge nerazie znalezc :shake:
  2. wiadomosc od Gogi dostałam ze mała w klinice zostanie dzis, Ola musi odpoczatk jest bardzo zmeczona i zdenerowana stanem Isi, prosze w razie czego szukajcie tymczasu, Ola moze nie dac rady :oops:
  3. genialne zdjecie, trzeba bedzie szukac domku z kanapa dla Moruska bo tak rozbestwil sie u Ciebie ;p a ta osoba co nastepna zainteresowa byla to ja dalej jest? :diabloti:
  4. za Franka prawdopodobnie bierzemy sie w nastepnym tygodniu bo teraz suka gdzie ma isc jest po cieczce i jeszcze za nia piechy ganiaja, jak bedzie konkretny dzien to oczywiscie dam znac, Goga wczesniej dostaniesz info to umowimy sie jakos do weta :p
  5. a na fundacyjnej juz jest? :p
  6. pieknie sie ten pies prezentuje :diabloti:
  7. Ja juz wysłałam na pw do weryfikacji przerobiony tekst AdaK oczywiscie za porozumieniem, chyba ze Goga tez chcesz cos na pisac bo ja tylko to tak szybko przerobilam zeby bylo cos, a mysle jest ok
  8. Gringo pewnie juz nie moze sie doczekac odwiedziny :evil_lol:
  9. niedobrze, mam nadzieje ze to tylko chwilowe problemy
  10. Dziekujemy za zdjecie :multi: i wiesci od panienki W sobote zobaczymy jak wyjdzie z kojca, mam nadzieje ze pogoda dopisze i beda ladne zdjecia
  11. dobrze Goga ze watek załozylas, ja nie chcialam tego robic bez zdjec. Osobiscie dalam jej juz na imie Bianka ale Kropka tez moze byc :eviltong: Sunia jest kochana i bardyo garnie sie do ludyi, widac ze jest bardzo cierpli w schronisku
  12. ale ten Twój psiak go toleruje :p cos wspanialego, bo moj w sumie kazdego tymczasowicza toleruje ale spac obok siebie nie pozwala nikomu, tzn mnie pozwakla ale psu, kotu, niegdy w zyciu! wiec to co widze to dla mnie szok, piekny szok, no i zdjecia oczywiscie rewelacja :loveu:
  13. myślisz, że na szej klasie to działa? bo nie mialam doswiadczenia z czyms takim zeby psiaki tam oglaszac, jak ludzie an to reaguja? Ale zawsze to krok do przodu, krok w strone Kory, ja teraz bardzo zalatana jestem, moge pomyslec nad tekstem ale to pozniej bo teraz na chwile, moze dam rade jutro a moze nie, to sie okaze, w razie czego zostawiam Wam wolne pole do popisu bo zsczerze to tez w tym nie jestem najlepsza, nie potrafie napisac zcegos co przykuwa oko i chwyta za serce :oops:
  14. Robicie świetna robote, ja teraz zawalona jestem, a Isiu nie wariuj tak w tym tymczasie bo sasiedzi beda źli no i podnosze i bannerrek zmianiam na stary bo Isia juz tymczas ma :p
  15. czekam na wiesci o postepach psiaka
  16. ja czekam na fotki :evil_lol: hmmm maly jak na taka pieknosc i tak juz sie cos zasiedzial w tym domku u Ciebie Pati ;)
  17. bardzo dobra wiadomosc, tak sie ciesze :multi: teraz tylko pilnie domku szukamy, zeby za chwile znowu problemu z DT nie bylo, Goga a jak rachunek ostateczny z kliniki? Ile z darowizn? Dało wszystko rade?
  18. na pewno zostaniesz powiadomiona, szukamy osob ktore wspiora pobyt Kory w hoteliku :razz:
  19. W przytulisku pod Poznaniem (około 20km)
  20. Tak sie ciesze ze moze wreszcie cos sie ruszy.
  21. dostałam info w sprawie DT, Goga wysyłam do Ciebie pw sprawa jest skomplikowana zobaczymy
  22. Własnie o to chodzi ze sunia nie ma ogloszen dodatkowych w sieci ze wzgledu ze jej nie znamy, bo allegro zawsze Goga robi oraz pare innych, ale jak mozna starc sie wydac psa bez poznania go, to nie jest mały kundelek zeby go oddac ot co, a w schronie nie mozemy bardzow wielu rzeczy sprawdzic, dlatego najpierw zbieramy na hotel posterykowy i dopiero po zabiegu i hotelu - gdzie zobaczymy jak sie zachowuje w stosunku do obcych, nowego otoczenia, innych psow i kotow, bedziemy szukac domu, teraz prosze nie robcie ogloszen, chyba ze tylko w srodowisku tzn u osob ktore maja mozliwosc ja ewentulanie odseparowac zobaczyc jak sie zachowuje i do osob z doswiadczeniem wiec teraz nei robcie ogolnych ogloszen w sieci. Ludzie beda dzwonic a ja co powiem ze psa nie znam i albo bedzie fajnie albo bedzie masakra?
  23. jestesmy w trakcie dogadywania terminow i takie tam, bo ciezko wszytsko zgrac zeby wetowi pasowalo nam i przyszlej Pani :loveu:
  24. pamietamy, tylko wszyscy tacy zabiegani :shake:
×
×
  • Create New...