Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. dziekuje za odwiedziny tutaj i na bazarkach, nawet taka pomoc sie bardzo przydaje bo jak widzisz kibicow specjalnie nie ma, moze orientujesz sie jak wyglada sprawa z jakas fundacja bernardynow czy cos? bo widzialam ze cos takiego chyba jest ale nawet nie mam czasu szukac i czytac.
  2. DT u Kasi to Dt u mnie, ale tylko w wypadku jesli Franek pojdzie do domku, a ma sie to stac juz niedługo, no i niestety to bardzo awaryjne Dt bo teraz znowu mam uczelnie, mase pracy i bywaja dni ze nie ma mnie od 6/7 rano gdy biegne na pociag i wracam o 20 tak jak dzis :shake:
  3. A ja mimo tylu przeciwnosci ciagle mam nadzieje! Lilmo ktos moze pisał w sprawie Isi? Widze ze Malagos zawitała do naszej małej, witamy! Teraz tymczas dla Isi potrzebny na Cito!!!!
  4. Kolejny bazarek na Kore [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/konskie-plakaty-spiewniki-rozne-inne-do-7-marca-godz-20-a-132164/#post11844704[/url]
  5. Kolejny bazarek na Kore http://www.dogomania.pl/forum/f99/konskie-plakaty-spiewniki-rozne-inne-do-7-marca-godz-20-a-132164/#post11844704
  6. Isieńko do góry kochana
  7. dobrze ze na etapie maili sie rozmyslili a nie po roku :shake: szukamy domku dla Ciebie Morusku!
  8. tak jak Marta napisala, hotel to boksu/kojce Isia tak nie moze, no i kasa, DT potrzebny, wysłałam Gośce info jakie dostałam o jednym płatnym Dt ale nie wiem to tez kasa, nie okłamujmy sie bez niej nie da rady, sa ludzie ktorzy daja pieniadze owszem ale czesto tylko na poczatku pozniej kibice uciekaja, kasa tez rostajesz sam z psem i co?
  9. wlasnie na poczatku zalezy nam na sterylce i hotelu aby sie przekonac jaka jest, bo w schronie ciezko to stwierdzic jej stosunek do obcych i zachowanie sie na wybiegu, chodzenie na smyczy itp. jak juz bedziemy wiedziec to liczymy na pomoc w szukaniu dla niej domku, teraz w ciemno ja psa nie wydam to duza odpowiedzialnosc a w razie czego kontakt: [email protected]
  10. zbieramy na hotel posterylkowy dla suni, dajmjy jej szanse wrzucilam na bernardyny w potrzebie, jutro na molosy postram sie wrzucic
  11. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kora-nora-mix-bernardyna-pilnie-szukamy-chocby-tymczasu-125979/[/url] my taka sunie mamy koło Poznania, bardzo ładny mix ale potrzebuje pomocy, własnie zaczynam zbierać pieniądze aby pokryć koszty hotelu posterylkowego dla niej, dzięki temu poznamy jej zachowanie juz ma jeden bazarek zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/kartki-swiateczne-malowane-stopami-ustami-do-5-marca-godz-20-a-132069/#post11837493[/url] potrzebne tez wsparcie w szukaniu domku, albo chociaz podnoszenie jej watku bo nikt zupelnie nie zaglada do niej a suka wspaniala, tam gdzie jest marnuje sie i ma taka klatke ze prawie zero ruchu bo malutka a siedzi juz tam 3 miesiace na spacery nie wychodzi, spacerniaka nie ma, pomocy!
  12. Jeden bazarek dla suni http://www.dogomania.pl/forum/f99/kartki-swiateczne-malowane-stopami-ustami-do-5-marca-godz-20-a-132069/#post11837493 jutro powinnam zrobic jeszcze
  13. :multi::multi::multi: szukamy wiec transportu
  14. Isiu szybko do góry! Ludzie DT chociaz na parę dni aby móc poszukać czegoś innego
  15. w zyciu bym nie powiedziala ze to nasz Rokuś, pamietam go od nas, w jakim krytycznym stanie byl psychicznym, a teraz az sie smieje na sam widok - ot tak dla poprawienia humoru Rokusia bede ogladac :lol::lol:
  16. hops od rana i pamietajcie mimo ze jakas szansa jest szukajcie dalej wytrwale zeby w razie czego była inna alternatywa, a jak bedzie i nie zostanie wykorzystane przez Isie to przez kogos innego
  17. Lilmo trzeba dac czas na podjecie decyzji, ona nigdy nie jest łatwa, przeciez to piesek na ładne pare lat, a jest to odpowiedzialnosc, ja tez sie niecierpliwie ale przemyslana decyzja=dobra decyzja
  18. moj Franek dostanie szanse, a on taki jak Ty zwyczajniutki a taki kochany moze i Ty dostaniesz szanse?
  19. jest sliczny i mieszka teraz w schronisku w buku koło poznania :p
  20. Juz niedługo trzeba sie bedzie za Ciebie chłopaczku brac :evil_lol: pozniej ogloszonka i do domku!
  21. :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  22. AdaK pieniadze juz sa dawno na koncie :p Lilmo - trzymam ogromnie kciuki za to ze to co napisalas chwyci za serca to duza szansa dla Isieńki, szczegolnie ze miali juz jamniczke z takimi problemami
×
×
  • Create New...